שתף קטע נבחר

היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  כדוריד: מנכ"ל האיגוד נגד היו"ר
  אריק דויטש, באמצעות עו"ד רועי רוזן, שלח מכתב חמור לטל לביא לאחר פיטוריו הלא חוקיים לטענתו: "אתה מתעלם מחברי ההנהלה, אתבע אותך על כל נזק שעלול להיגרם לי, איומיך אינם מרגשים". לביא: "מתנהל באופן אחראי"

  מנכ"ל איגוד הכדוריד , אריק דויטש, לא מוותר ליו"ר טל לביא. דויטש שלח באמצעות עו"ד רועי רוזן, מכתב בו טוען כי פיטוריו אינם בסמכות היו"ר. רוזן מפרט את הסיבות לכך: "למקרה שהדברים אינם ברורים לך עד תום, אתה אינך משמש כיושב ראש של חברה פרטית. אתה מוסיף לנסות ולעשות באיגוד הכדוריד כבשלך ומנסה לפעול על דעת עצמך בדרכים לא חוקיות ובחוסר סמכות קיצוני".

   

  "מטרידה העובדה שאתה בוחר להתעלם מאמירות ברורות שלך עצמך, בזמן אמת, בדבר סמכותה של ההנהלה לפטר את מנכ"ל האיגוד, אמירות שנתמכות גם באמירות מפורשות של היועץ המשפטי של האיגוד, שמחוות דעתו אתה בוחר להתעלם".

   

  "מתנהל באופן אחראי". לביא (צילום: איגוד הכדוריד)
  "מתנהל באופן אחראי". לביא(צילום: איגוד הכדוריד)

   

  "מעבר לעילת תביעה שעשויה להיות לאיגוד הכדוריד כלפיך באופן אישי, נוכח התנהלותך, הריני להודיע בזאת כי מרשי רואה בך אחראי אישית לכל נזק שעלול להיגרם לו בגין ההליך הלא חוקי שאתה נוקט בו, ולרבות הנזקים התדמיתיים האדירים שאתה גורם לו ולפגיעה בשם הטוב ולשון הרע שהוצאת ביחס אליו".

   

  "איומיך השונים אינם מרגשים, לא מוסיפים כבוד לא לך ולא לאיגוד שאתה מתיימר לפעול שמו, ואתה נדרש מלחדול מהתנהלות נפסדת זו לאלתר".

   

  כזכור, לביא לעומת זאת טוען כי מהלך פיטוריו של דויטש חוקי מאחר ומדובר במשרת אמון על פי חוק העמותות והאיגודים. בשל כך הוא הודיע לדוישט כי הוא מפוטר ואף ערך שיחה עם עובדי האיגוד

   בה דרש מהם כי הם מחויבים לפנות לסמנכ"ל שי סימון שהחליף את דויטש עד להודעה חדשה. "אני מתנהל באופן אחראי לטובת קידום הכדוריד ובליווי יועץ המשפטי של האיגוד", אמר בתגובה למכתב של דויטש.

   

  בנוסף, בפגישה שנערכה אתמול בכפר המכביה, זכה לביא לתמיכה של אנשי מרכז מכבי ישראל, למרות פרסומים שטענו כי הם עומדים לבקש ממנו להתפטר. שמו של אלון ליבוב (46), שחקנה לשעבר של הפועל ראשון לציון, ויזם נדל"ן, עלה כמועמד אפשרי להחליף את דויטש.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "כדוריד: מנכ"ל האיגוד נגד היו"ר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים