שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מסמכים מסווגים ללא אישור נמצאו בתא של אולמרט
  חומרים החשודים כמסווגים נתפסו אצל ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט המרצה עונש מאסר. בשב"ס בודקים אם החומרים קשורים לספר שהוא כותב בכלא. פרקליטי אולמרט: "הספר הועבר במלואו לצנזורה. אין לו שום כוונה לפרסם מידע בלי אישורה"

  חומרים החשודים כמסווגים נתפסו אצל ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט המרצה עונש מאסר. בשירות בתי הסוהר בודקים אם החומרים קשורים לספר שכותב בכלא אולמרט. הם נתפסו שלשום (יום ה') במהלך חיפוש אצלו ואצל עורך דינו. הטיפול בעניין הועבר לגורמים בכירים במשרד המשפטים, והם ישקלו מה לעשות כעת.

  ראש הממשלה לשעבר אולמרט (צילום: גיל יוחנן)
  ראש הממשלה לשעבר אולמרט(צילום: גיל יוחנן)

   

  אתמול ביקר את אולמרט בכלא אחד מעורכי דינו, ובמהלך הביקור נתפסו המסמכים. בחיפוש שנערך בתאו נתפסו מסמכים נוספים שלא קיבלו אישור מהמלמ"ב (הממונה על הביטחון במשרד הביטחון).

   

  בעקבות האירוע הורה המלמ"ב לחקור את העניין ועירב בנושא את גורמי המודיעין של שירות בתי הסוהר. הנושא הועבר כאמור לדרגים הגבוהים במשרד המשפטים.

   

  פרקליטי אולמרט מסרו הערב בשמו: "ראש הממשלה לשעבר מר אהוד אולמרט אינו זקוק לגושפנקה כלשהי באשר לזיקתו ואחריותו בנושאים הקשורים בביטחונה הלאומי של ישראל. מעולם לא דלף ממנו, הם בעת כהונתו והן מאז, דבר רגיש בנושאי ביטחון ומודיעין שעלול היה לגרום נזק למדינת ישראל.

   

  "במהלך שהותו בבית הכלא כתב מר אולמרט ספר אוטוביוגרפי העוסק בתולדות חייו, ופעילותו בנושאים חברתיים, כלכליים ובנושאי ביטחון גורליים. ספר זה הועבר במלואו לצנזורה לפני למעלה מחודשיים ולאיש, בוודאי לא למר אולמרט, אין כוונה לפרסם אותו מבלי לקבל את אישור הצנזורה. מעבר לספר לא הוצא על ידי מר אולמרט כל חומר מסווג אחר, לא הועבר על ידו ולא פורסם על ידו".

   


  פרסום ראשון: 19.05.17, 16:22
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מסמכים מסווגים ללא אישור נמצאו בתא של אולמרט"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים