שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צפו: קלינטון התאמנה על בריחה מחיבוק של טראמפ
  יועץ של המועמדת הדמוקרטית לשעבר לנשיאות חשף סרטון משעשע מספטמבר שבו היא מתאמנת כיצד להתחמק מחיבוק של טראמפ אם הוא יעלה לעימות הטלוויזיוני בידיים פרושות לעברה. זה לא ממש עבד. ברקע: הדיווח שגם ראש ה-FBI המודח ניסה - ללא הצלחה - לחמוק מחיבוק דוב של טראמפ

   

  קלינטון מתאמנת על התחמקות מחיבוק טראמפ

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בארצות הברית נחשף היום (ו') סרטון מספטמבר שעבר, שבו נראית המועמד הדמוקרטית לנשיאות דאז הילרי קלינטון מתכוננת לעימות טלוויזיוני עם המועמד הרפובליקני באותם ימים דונלד טראמפ, ומתאמנת כיצד להתחמק מחיבוק של טראמפ אם הוא ינסה לתת לה חיבוק כזה.

   

  הסרטון צולם ב-24 בספטמבר במלון בניו יורק, והעימות נערך יומיים אחר כך. בסרטון נראית קלינטון עולה לכאורה לבמה כשמהצד השני עולה "טראמפ": למעשה זהו פיליפ ריינס, המגלם בסרטון את יריבה הרפובליקני של קלינטון.

  זה נגמר לא ב"כיף". קלינטון וריינס-טראמפ
  זה נגמר לא ב"כיף". קלינטון וריינס-טראמפ

  בסרטון נראה ריינס עולה בידיים פרושות לקראת קלינטון, והיא מנסה בצחוק לחמוק על-ידי נתינת "כיף" לטראמפ-ריינס. הוא אינו מסתפק בכך, תופס אותה בעוצמה – ואינו מאפשר לה להשתחרר גם כשהיא מנסה בכל כוחה לברוח. שאר עוזריה של קלינטון נשמעים פורצים בצחוק ברקע.

   

  ריינס פרסם היום את הסרטון בעקבות הדיווח בלילה האחרון ב"ניו יורק טיימס" שגם ראש ה-FBI המודח ג'יימס קומי ניסה לחמוק מחיבוק של טראמפ. הוא עשה זאת בטקס בבית הלבן ב-22 בינואר. בכתבה של "ניו יורק טיימס" דווח שקומי ניסה במשך זמן רב להרחיק את עצמו מהנשיא טראמפ, בזמן שטראמפ ניסה שוב ושוב להתקרב אליו ולזכות בנאמנותו. קומי סבר שחשוב שלא יהיה קשר הדוק מדי בין הנשיא לבין ראש ה-FBI.

   

  קומי וטראמפ. לחיצת היד והחיבוק הנשיאותי

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  באירוע שתואר בכתבה התארח קומי בטקס בבית הלבן. קומי, שגובהו 2.03 מטרים, לבש חליפה כחולה כהה באותו היום וסיפר לחברו בנג'מין וויטס, שהתראיין לכתבה, שהוא ניסה להסתתר בעזרת הווילונות הכחולים שברקע בחלק האחורי של החדר, בתקווה שטראמפ לא יבחין בו ויקרא לו. לצערו, טראמפ הבחין בו ופנה אליו: "אה, הנה ג'ים", אמר טראמפ, "הוא נעשה מפורסם יותר ממני".

   

  במבט נבוך על פניו ניגש קומי לטראמפ. "קומי אמר שכשהוא הלך לכיוונו של טראמפ, הוא היה נחוש בדעתו שלא יהיה חיבוק", סיפר בכתבה וויטס. "זה היה מספיק גרוע שתהיה לחיצת יד. לקומי יש זרועות ארוכות, כך שהוא הושיט יד קדימה ללחיצת יד ותפס את ידו של הנשיא, אבל טראמפ משך אותו לחיבוק וקומי לא הגיב. אם אתה מסתכל על הסרטון, אחד מהאנשים לוחץ ידיים והשני מחבק".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "צפו: קלינטון התאמנה על בריחה מחיבוק של טראמפ"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים