שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

האוניברסיטה עושה כבוד לאתי וגבי רוטר

דני גולד במועדון, בלנק מוזג חלב בפראג, טיטי יושבת על אופל, לוי חוגג בהוד, סבן תורם ל-AT, גולפאים מסייעים לגילת, דירקטורים אוסטרלים בירוק. רכילות עסקית

אוניברסיטת תל אביב סיפקה כמה רגעים מרגשים בעת הענקת פרסים שונים למספר אישים. המנכ"לים המשותפים של קסטרו, אתי וגבי רוטר, קיבלו את הפרס לכלכלה על שם הוגו רמינסיאנו על החותם שהטביעו בכלכלה ובתעשייה בישראל, והודיעו כי יכפילו את הפרס בסך 10,000 דולרים ויתרמו אותו לקרן מלגות לסטודנטים.

 

אחד מאנשי העסקים ההודים הבולטים בעולם רטאן טאטא, קיבל דוקטור של כבוד על שהוביל את קבוצת טאטא להיות תאגיד בינלאומי ששוויו מעל ל-100 מיליארד דולרים, ועל הישגיו בחיזוק הקשרים האקדמיים, העסקיים והאסטרטגיים בין הודו לישראל.

 

פרסים ואותות דוקטור לשם כבוד הוענקו בין היתר לנשיא הבנק המרכזי האירופי ד"ר מריו דראגי, רעיה שטראוס על תרומתה לצמיחת מדינת ישראל כאשת עסקים וכפילנתרופית, פרופ' אוה מרדר, חוקרת בינלאומית בתחום מדעי המוח, פוראן נזריאן, מנהיגה חברתית בינלאומית למען זכויות האישה, ותיאטרון הבימה, שמציין 100 שנים להקמתו, על תרומתו לתרבות בישראל. במעניקים: נשיא אוניברסיטת תל אביב פרופ' יוסף קלפטר, ומוניק ברל, בתו של הוגו רמניסיאנוף.

 

מוניק ברל, פרופ' יוסף קלפטר ואתי וגבי רוטר (צילום: ישראל הדרי) (צילום: ישראל הדרי)
מוניק ברל, פרופ' יוסף קלפטר ואתי וגבי רוטר(צילום: ישראל הדרי)

רגע של גולד

אבי כיפת הברזל תא"ל במיל' ד"ר דני גולד, ריתק בהילטון תל אביב את חברי המועדון המסחרי תעשייתי, הפועלים לפיתוח המסחר והתעשייה, בבוקר של שישי, שהחל בהרמת כוסית מסורתית, שערך דני ברנציקי, נשיא המועדון, לחיי המדינה.

 

גולד סיבר את אוזני השומעים בעובדה שמיליארדי דולרים מוקדשים לפיתוח כחול לבן של הדור הבא של הלוחמה האלקטרונית. הקבוצה גם ציינה את הצטרפותו של דוד אברהם זדה כחבר חדש במועדון היוקרתי, שהודיע קבל חברים, שיש להתחיל בשילוב אנשי עסקים צעירים במועדון, וכי הוא יקח זאת על אחריותו.

 

בנוכחים: מנהלת המועדון עליזה סומך קרן, אבי תוכנית החלל הישראלית פרופ' חיים אשד, בת שבע בובליל, נשיא איגוד לשכות המסחר אוריאל לין, נשיא מועדון השגרירים יצחק אלדן, מנהלת לשכתו של הנשיא פרס ז"ל יונה ברטל, אייקונית האופנה שושנה בן צור ועוד.

פרופ' חיים אשד, עליזה סומך קרן, דני בריניצקי וד"ר דני גולד (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
פרופ' חיים אשד, עליזה סומך קרן, דני בריניצקי וד"ר דני גולד(צילום: רפי דלויה)
 

בת שבע בובליל ודוד אברהם זדה (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
בת שבע בובליל ודוד אברהם זדה(צילום: רפי דלויה)

חצי מיליון שקלים למאבק ב-AT

בתיאטרון הקאמרי בתל אביב התקיים ערב ההתרמה השנתי של העמותה למאבק במחלת ה-A-T הניוונית, בו השתתפו כ-900 אנשי עסקים, ובמהלכו גויסו מעל 500 אלף שקלים לטובת המטרה. השתתפו: מנכ"לית העמותה אורלי דרור אזוריאל, שהקימה את העמותה בעקבות מחלת בנה אוראל, איש העסקים אריה סבן ואשתו ורדה, מנכ"ל לידור כימיקלים עמי לידור ורעייתו עדי, שלמה ולאה נס, דן הלפרן שותף בכיר בדולוויט, אורן הוד, אפריקה ישראל, יועץ התקשורת משה דבי ומנהל יחידת הריאות בתל השומר ומראשי המרפאה הארצית לחולי A-T פרופ' אורי אפרתי. באומנותי: עוז זהבי ואליענה תדהר כובשים בהצגתם המשותפת 'פשוט לאהוב אותך'.

אורלי דרור אזוריאל, ורדה ואריה סבן ומשה דבי (צילום: אבשלום סוסני) (צילום: אבשלום סוסני)
אורלי דרור אזוריאל, ורדה ואריה סבן ומשה דבי(צילום: אבשלום סוסני)
 

גולפאים מסייעים לחקר הסרטן

הקרן לחקר הסרטן בישראל בראשות עו"ד תמיר גילת ערכה את תחרות הצדקה השנתי במועדון הגולף בקיסריה, בשיתוף וולבו ותחרות וולבו צ'אלנג'. באירוע השתתפו כ-125 גולפאים. דוד אסייג ומאור עקיבא, שזכה בתחרות הגולף, ישתתף בתחרות וולבו צ'אלנג' ל-2018. לאירוע נתנו חסות חברות רבות במשק והגיעו אליו אנשי עסקים רבים, בהם רמי נוסבאום ובנו אורן, שהנציחו את זכרו של מנכ"ל אשטרום מוטי סלע ז"ל, תומך של הקרן, שנפטר לפני שלושה חודשים, מאיר שמיר, צדיק בינו, אליעזר שקדי, ואנשי ספורט בולטים. "אמשיך להקדיש את חיי ולהעצים את המודעות לחשיבות התמיכה בחוקרי הסרטן בישראל", אמר גילת.

תמיר גילת ורמי נוסבאום (צילום: יח"צ) (צילום: יח
תמיר גילת ורמי נוסבאום(צילום: יח"צ)
 

הלמן עושה נפשות בפדרציה

כ-100 מחברי הפדרציה היהודית של וושינגטון הקשיבו לדבריו של סמנכ״ל השיווק והרגולציה בחברת חשמל וממובילי קמפיין ״סיכוי שווה״ לשילוב אנשים עם מוגבלויות אורן הלמן. את הלמן אירח סטיב ראקיט, המנכ״ל היוצא של פדרציית וושינגטון, שבקרוב יכהן כנשיא קרן ג׳נסיס. הלמן פגש בין היתר את חניכי תנועות הנוער היהודים והסביר להם על חשיבות הנושא.

אורן הלמן (צילום: פנינה אגניהו) (צילום: פנינה אגניהו)
אורן הלמן(צילום: פנינה אגניהו)
 

קרלסברג לא מתפשרים

מנכ"ל קרלסברג רונן אבישר, מנהלת השיווק דנה ברן, ומנהלת המותג דנה שלו, השיקו את ''Obsession – אומנות ללא פשרות'' - פרויקט אומנות שנתי ייחודי, שמטרתו לקדם אמנים. הפרויקט יציג אומנות מודרנית בגלריית "ספוטניק בר" בתל אביב. באירוע ההשקה נכחו אנשי חיי לילה, ובכירים מענף המשקאות והפרסום שנהנו מתערוכת הביכורים של האומן הצעיר אלמוג ברים. גם מנכ"ל באומן בר ריבנאי יוסי לובטון, התרשם.

רכילות עסקית דנה שלו, רונן אבישר, יוסי לובטון ודנה ברן (צילום: יח"צ) (צילום: יח
רכילות עסקית דנה שלו, רונן אבישר, יוסי לובטון ודנה ברן(צילום: יח"צ)
 

העצמת משרתי הציבור

במסגרת האספה השנתית של האגודה הישראלית למדע המדינה באקדמית תל אביב-יפו הוענק לראשונה פרס למשרתי ציבור מובילים במגזר הציבורי. הזוכים: מנכ"ל שירות התעסוקה בועז הירש וציפי נחשון-גליק, מנהלת האגף לנוער וצעירים במשרד העבודה והרווחה. הזוכים נבחרו מתוך למעלה מ-100 מועמדויות, כשאת הפור הפילו ראש ועדת הפרס, מנכ"ל המרכז להעצמת האזרח תומר לוטן. נכחו בטקס: יו"ר האגודה הישראלית למדע המדינה פרופ' אלכס מינץ, מנכ"ל האגודה ד"ר ניסים ערקבי, דיקנים של פקולטות למדעי החברה ועוד.

ציפי נחשון גליק, בועז הירש ותומר לוטן (צילום: מורן ויזל) (צילום: מורן ויזל)
ציפי נחשון גליק, בועז הירש ותומר לוטן(צילום: מורן ויזל)
 

אוסטרלים בכפר הירוק

אנשי עסקים, תעשייה ואקדמיה מאוסטרליה, החברים באיגוד הדירקטורים האוסטרלי, קיימו בכפר הירוק כנס משותף עם איגוד הדירקטורים הישראלי, הראשון במסגרת אירועים עתידיים של האיגוד עם איגודים מקבילים בעולם, שמובילה עו"ד מיכל מור, מנהלת האיגוד. באוסטרלים: יו"ר נסטלה אוסטרליה אליזבת פראוסט, חברה בהנהלת הבנק האוסטרלי הפדרלי ובת למשפחה היהודית העשירה באוסטרליה קרול שוורץ, שניצלה את הביקור לבדיקת השקעות בישראל. בישראלים: יו"ר איגוד הדירקטורים בישראל פרופ' יוסי גרוס, ממייסדי האיגוד בישראל רו"ח ניר זכלינסקי, מנכ"ל להב פיתוח מנהלים אודי אהרוני, ומנכ"ל לשכת המסחר ישראל-אוסטרליה פול ישראל.

קרול שוורץ, מיכל מור וניר זכלינסקי (צילום: יח"צ) (צילום: יח
קרול שוורץ, מיכל מור וניר זכלינסקי(צילום: יח"צ)
 

פטנט ישראלי בסטארבקס

מנכ"ל חברת ההזנק הישראלית "מילקיט" אסף בלנק, שרשם פטנט ישראלי בינלאומי למזיגת חלב לבתי קפה ואספרסו בר, חתם על הסכם להתקנת המערכת בבתי קפה של רשת סטארבקס בפראג. להזכיר: בפיתוח מיליקיט הושקעו כ-4 מליון שקלים.

אסף בלנק בפראג (צילום: יח"צ) (צילום: יח
אסף בלנק בפראג(צילום: יח"צ)
 

מדור להוד

אדריכל מתחמי האירועים איציק לוי, ערך את חגיגת בת המצווה לבתו הוד במתחם האירועים "דוריה". על ההפקה: אילן אשר. ההשראה לעיצוב: מלון הבוטיק "הוטל קוסט בפריז". על הקולינאריה: השף של דוריה מוטי תורג'מן לצד השף גיא פרץ. באמנותי: עדן בן זקן ומשה פרץ. אם זאת הבת מצווה מה יהיה בחתונה?

הוד לוי ועדן בן זקן (צילום: יחצ) (צילום: יחצ)
הוד לוי ועדן בן זקן(צילום: יחצ)
 

מרצדס של מטעמים

אירוסמית' אמנם כבר סיימו את חלקם בישראל אבל אביב משה וטל חובש מקייטרינג "פלפל" עדיין מתרגשים מחווית הארוחה, שהכינו במתחם ה-VIP. מנכ"ל מרצדס אריאל פינטו, הוא בין אלו שעדיין מתענגים על טעם פילה הבקר, ששכב על מצע פולנטה ובצלי פנינה, ושל פילה הסלמון האורגני.

אביב משה, אריאל פינטו וטל חובש (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
אביב משה, אריאל פינטו וטל חובש(צילום: רפי דלויה)
 

טיטי מתחברת לאופל

חברת אופל יצאה בקמפיין לקידום רכב מדגם אדם, ולצורך כך גייסה כמה אושיות בולטות ברשת, כדוגמת טיטי איינאו, נטלי דדון וקסניה טרנטול. ה"נבחרות" ניאותו ללבוש בגדים בצבעי הדגמים ולחייך יפה למצלמה. מנכ"ל אופל ישראל חזי שייב, ומנכ"ל גינדי TLV אבי זמיר, בו נערכו הצילומים, התרשמו מהדגם ולא פחות מהמדגימות.

אבי זמיר טיטי איינאו וחזי שייב (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
אבי זמיר טיטי איינאו וחזי שייב(צילום: רפי דלויה)
 

ביתן VIP

רשת יינות ביתן השיקה בקניון איילון את הסניף הנוסף לפורמט השוק שלה, בהשקעה של כ-8 מיליון שקלים. בסניף הושק גם שירות VIP -"קניות עד הרכב", הווה אומר, אם בסיום הקניות או אחרי סיבוב בקניון, בעת שנוחה ללקוח, נציג הרשת יוביל את הקניות לרכבו. השיקו: מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ארנון תורן, מנכ"לית קניון איילון רינה טל, רב הרשת הרב ברדא, ומבעלי הרשת נחום ביתן.

רינה טל, ארנון תורן, הרב ברדא ונחום ביתן (צילום: שוקה כהן) (צילום: שוקה כהן)
רינה טל, ארנון תורן, הרב ברדא ונחום ביתן(צילום: שוקה כהן)
 

בקצר...

חברת TOYOTA אירופה הודיעה על הזוכים בתחרות האירופאית לשביעות רצון הלקוחות. בעלי סוכנות זמיר מירושלים זמיר ואורי בקל, קיבלו מנשיא ומנכ"ל טויוטה אירופה ד"ר ואן זיל, את אות ההצטיינות.

מנכ"ל קבוצת השכרת הרכב והליסינג הרץ דני שמעוני, חנך בית הקפה חדש במתחם בגלילות, שהוקם בהשקעה של כמה עשרות אלפי שקלים, לטובת לקוחות הסניף.

נחנך מרכז סילבן אדמס למצוינות בספורט, שיפעל בשיתוף פעולה עם הוועד האולימפי והוועד הפראלימפי הישראלי. אדמס, אלוף ברכיבת אופניים ודור שני לתורמים לאוניברסיטה סיפר, כי היעד האישי שלו הוא להציב את ישראל על מפת רכיבת האופניים העולמית.

בכירי חברת רהיטי דורון, בראשם איש העסקים אופיר ליבר ומנכ"ל הרשת אסף טייכמן, השיקו את סניף הדגל של הרשת בבני ברק, בהקמתו הושקעו כמיליון שקלים.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים