שתף קטע נבחר

מלניה צולמה "מנפנפת" את ידו של טראמפ בנתב"ג

הגברת הראשונה צולמה מסרבת לאחוז בידו של הנשיא טראמפ בעת שצעדו בשטיח האדום מיד לאחר נחיתתם. בהמשך טעתה מלניה טראמפ בשמם של הנשיא ורעייתו והודתה לזוג "ריבקין" על האירוח בבית הנשיא

 

 

 

בין שלל האירועים והתמונות של הביקור ההיסטורי בישראל של נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, קטע קצרצר שצולם דקות ספורות לאחר הנחיתה היום (ב') בנמל התעופה בן גוריון חושף רגע מביך בין הנשיא האמריקני לרעייתו. בעת שצעדו על השטיח האדום בדרך לבמת הנאומים בשדה התעופה, ניסה הנשיא לאחוז בידה של אשתו – והיא נראתה "מנפנפת" אותו ואף מצליפה קלות בידו, לעיני המצלמות.

 

ביקורו ההיסטורי של דונלד טראמפ בישראל - כל העדכונים:

 

הושיט יד - וקיבל הצלפה. מלניה ודונלד טראמפ על השטיח האדום ()
הושיט יד - וקיבל הצלפה. מלניה ודונלד טראמפ על השטיח האדום
 

גם בעולם מיהרו להגיב על ה"תקרית" בנתב"ג: לפי אתר הרכילות הפופולרי TMZ "מלניה לא נתנה לדונלד טראמפ 'לתפוס אותה'... ביד"

 

 

בתקשורת הזרה עסקו לא אחת ביחסים שבין הנשיא האמריקני לרעייתו על רקע כמה סרטונים שבהם נראים יחסים מתוחים למדי בין השניים וכן על רקע העובדה שהוחלט כי מלניה, ובנם בארון בן ה-10, לא יעברו לבית הלבן עד הקיץ.

 

בהמשך נרשמה אף מבוכה נוספת כאשר מלניה רצתה להודות לנשיא ראובן ריבלין ולרעייתו נחמה על הביקור בבית הנשיא, אך טעתה מעט בשמם: "הנשיא ואשתו נחמה ריבקין, תודה עבור האירוח האדיב במשכן הנשיא ועל שהראיתם לנו את הגנים המקסימים שלכם".

גם בעת השבעת טראמפ לנשיאות לפני ארבעה חודשים צולמו כמה רגעים שעוררו תמיהה וספקולציות. באחד התיעודים נראתה מלניה טראמפ מחייכת לעבר בעלה אך כאשר זה הסיט את מבטו פניה מיד השתנו והפכו קרים. בהמשך היום גם נמתחה ביקורת על כך שטראמפ לא סייע לאשתו לצאת מהמכונית עם הגעתם לבית הלבן ועלה לבדו במדרגות.

 

הטקס היום בנתב"ג משך לא מעט תשומת לב. עד הבוקר הנשיא טראמפ כלל לא היה אמור ללחוץ את ידי השרים בטקס קבלת הפנים, וברגע האחרון הוחלט על שינוי בפרוטוקול, אבל פרט לשרים גם רבים אחרים – שכלל לא אמורים להשתתף בטקס שכזה – נצפו בו בשורה הראשונה, לצד נשיא ארצות הברית ורעייתו. בין היתר נראו בטקס ראש העיר מגדל העמק אלי ברדה, ראש העיר נצרת עילית רונן פלוט, ששימש בעבר מנכ"ל של משרדים ממשלתיים, וראש העיר בת ים יוסי בכר, שזכו ללחוץ את ידו של נשיא ארה"ב. המשותף לשלושתם – הם חברי ליכוד. ראשי ערים קיבלו הזמנה רשמית ממשרד ראש הממשלה במכתב שנשלח להם.

 

המאורע עצמו הפך למביך ביותר לאחר שח"כ אורן חזן, שאף הוא לא משתייך לסגל א' שהיה אמור להשתתף באירוע, גרר את טראמפ לסלפי איתו, כשהוא אומר לו: "I wish I could do a selfie with you". ראש הממשלה בנימין נתניהו ניסה להוריד את ידו של חזן, אך ללא הצלחה. ברקע התמונה מופיע גם ראש העיר לוד יאיר רביבו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מסרבת לאחוז בידו של טראמפ. מלניה בנתב"ג
מומלצים