שתף קטע נבחר

חשד: צעירה מלקיה שבנגב נחטפה ונרצחה

המשטרה עצרה חמישה חשודים, בהם גם אחיה של חנאן אלבחירי, בת 19 הנעדרת מזה 20 ימים, בחשד כי חטפו ורצחו אותה. למרות שגופתה לא נמצאה, נציג המשטרה אמר במהלך הדיון כי ידוע בוודאות שהיא מתה. לפי החשד היא נרצחה על רקע "כבוד המשפחה"

חנאן אלבחירי (באדיבות המשטרה) (באדיבות המשטרה)
חנאן אלבחירי(באדיבות המשטרה)
 

המשטרה חושדת כי חנאן אלבחירי, בת 19 מלקיה הנעדרת מזה 20 יום, נחטפה ונרצחה. המשטרה עצרה כמה חשודים ממשפחתה של הצעירה. בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום (ג') בשישה ימים את מעצרם של כמה מעורבים בפרשה, בהם גם אנואר, בן 33, אחיה הבכור של אלבחירי. לפי החשד היא נרצחה על רקע "כבוד המשפחה".

 

את החקירה מנהלת משטרת עיירות. למרות שלא נמצאה גופה, נציג המשטרה אמר בדיון הארכת המעצר כי המשטרה יודעת בוודאות שחנאן מתה וגם כיצד נרצחה.

 

"מדובר בתיק רגיש", אמר נציג המשטרה בדיון. "כל הראיות שנאספו עד כה מצביעים על כך שהאישה אינה בחיים. אנחנו יודעים בוודאות מוחלטת שהיא לא בחיים". אמה של הנעדרת מסרה עדות ובה סיפרה כי היא חושדת שבתה נרצחה. במשטרה סירבו לומר מה החלק בתיק של כל אחד מהחשודים. בחקירתם הם הכחישו את המיוחס להם.

 

בתחילת החודש, סמוך לחצות, חנאן שבה לביתה בלקיה ומאז אבדו עקבותיה. המשטרה הוציאה הודעה ראשונית על היעדרותה, ולאחר מכן הוציאה הודעה שנייה ב-16 במאי, היום ה-13 להיעדרותה. כוחות משטרה רבים החלו בתחילת החודש בחיפושים אחר הנעדרת, אך ללא כל הצלחה. המשטרה גבתה עדויות מחלק מבני משפחתה, אך לא עצרה איש בתחילת ההיעדרות. אלא שעם חלוף הזמן החלו לחשוד כי לא מדובר בתיק נעדרת רגיל אלא ברצח.

עו"ד מחמד רחאל (צילום: חיים הורנשטיין) (צילום: חיים הורנשטיין)
עו"ד מחמד רחאל(צילום: חיים הורנשטיין)
 

עו"ד מחמד רחאל מהסנגוריה הציבורית שמייצג את החשוד עזאלדין אלבחירי, בן 19, אמר כי "מדובר בצעיר ללא עבר פלילי שעובד באופן מסודר. מדובר בתחילתה של חקירה. נקווה שהמשטרה תברר את החשדות במהרה. מרשי מכחיש את החשדות המיוחסים לו וכולי תקווה שבסוף יימצא צח כשלג".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות המשטרה
חנאן אלבחירי
באדיבות המשטרה
מומלצים