שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מאזיני תחנת 88FM בהפגנה נגד "כאן": "אל תהפכו אותה לגלגלצ"

  עשרות ממאזיני תחנת הרדיו הפגינו מול משרדי תאגיד השידור הציבורי, כשהם מוחים על "הקו הלהיטי" שהנהיג בה המנכ"ל אלדד קובלנץ, לשעבר מנהל גלגלצ. "כאן": "כתחנה ציבורית אנו קשובים לרחשי קהל המאזינים"

  "כאן אין חופש מוזיקלי": מאזיני תחנת הרדיו 88FM הפגינו היום (ה') מול משרדי "כאן", תאגיד השידור הציבורי. זאת בעקבות השינוי בהיצע המוזיקלי של תחנת הרדיו הפופולרית, לאחר הקמת התאגיד בחודש שעבר.

   

  עשרות מפגינים מחו על "מחיקת זהות התחנה" על ידי מנכ"ל תאגיד השידור הציבורי, אלדד קובלנץ: "שם בבית הקודם שלך ביפו התרגלת למאזנים פסיביים כאלה, ששומעים רדיו ברקע, עדר של מזמזמים בלי פנים ובלי טעם", אמרו המפגינים, כשהם מתייחסים לתחנת הרדיו גלגלצ שאותה ניהל קובלנץ בעבר. "ראית מטרות וכיוונת בדיוק לאמצע - לא לעצבן אף אחד ולא להעליב אף אחד, וזה עשה יופי לנתונים. אתה לא מבין איך זה שאתה נותן להיטים מוכרים ואנחנו לא אומרים לך תודה. ממש לא. משהו השתבש במערכות הבקרות שלך. אתה לא מבין, כל מה שהצלחת ביפו הפוך לגמרי כאן ב-88".

   

  בהודעה לתקשורת אמרו מובילי המחאה כי "קובלנץ הוביל צעדים מרחיקים לכת ששינו את התחנה כליל: 17 תוכניות נמחקו, רבות הוזזו, שעות שידור של שדרנים ותיקים ומוערכים צומצמו". עוד הוסיפו כי "הצעד הדרסטי מכולם הוא יבוא בוגרי גלגלצ שהשתלטו על הפריים טיים ומכתיבים קו מוזיקלי להיטי, המנוגד לרוח העריכה החופשית שהייתה בתחנה ב-20 השנים האחרונות".

   

  מ"כאן בהרצה" נמסר: "כאן 88 תמשיך בקו של מוזיקה איכותית ואלטרנטיבית במנעד רחב של תקופות וז'אנרים. כתחנה ציבורית אנו קשובים לרחשי קהל המאזינים ובוחנים את עצמנו כל הזמן, תוך הבנה כי שינויים כאלו ואחרים מובילים למגוון תגובות".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים