שתף קטע נבחר

רצח החייל בכפר יונה: אחיו נעצר בתום מצוד ממושך

ארגאו אסרס אותר בבית בנתניה לאחר ארבע שעות של חיפושים ועוכב לחקירה בחשד למעורבות ברצח אחיו החייל יצחק, בן 18. לפני ארבע שנים הוא הואשם בתקיפת אחת מאחיותיו - אך נשלח לאשפוז פסיכיאטרי ולא לכלא

 

 

לפני ארבע שנים הוא תקף את אחותו - אך לא נשלח לכלא. הערב (ב'), אחרי ארבע שעות של מצוד, עצרה המשטרה את ארגאו אסרס, בן 32 מכפר יונה, שנעלם מדירתו זמן קצר לאחר רצח אחיו החייל יצחק. האח החייל, בן 18, נמצא על ידי אמו כשהוא מתבוסס בשלולית דם ועל גופו סימני אלימות. במשטרה סבורים שיצחק אסרס נרצח וביקשו מהציבור לסייע באיתורו של אחיו הגדול. כעבור כמה שעות הודיעה המשטרה כי עיכבה את ארגאו אסרס בחשד למעורבות ברצח.

החייל שנרצח, יצחק אסרס ()
החייל שנרצח, יצחק אסרס

האח החשוד, ארגאו אסרס (באדיבות דוברות המשטרה   ) (באדיבות דוברות המשטרה   )
האח החשוד, ארגאו אסרס(באדיבות דוברות המשטרה )

האח החייל, שהתגייס לפני חודשיים והיה בחופשה מהטירונות, היה בן הזקונים במשפחה שמנתה שבעה ילדים - הנרצח, חמש בנות והאח החשוד ברצח. אותו חשוד שנמלט הואשם בעבר בתקיפת אחותו. עם זאת, הוא נמצא לא כשיר לעמוד לדין ואושפז בבית חולים פסיכיאטרי. המשטרה ביקשה מכל היודע פרטים על אודות מקום הימצאו להודיע על כך מיידית למוקד 100, וכעבור ארבע שעות מסרה כי הוא אותר בבית של קרובי משפחה בנתניה.

 

האב מוטי זעק בכאב את שמות בניו לאחר שנודע לו על הרצח. אחת האחיות הגיעה לבניין זמן קצר לאחר המקרה, אך נבלמה על ידי השוטרים. "אני רוצה לראות את אח שלי", אמרה בבכי.

 

סניגורו של החשוד, עו"ד דרור שלום, אמר כי הוא מכחיש את המיוחס לו. לטענת החשוד, הוא יצא מהבית בבוקר ונסע לנתניה - ובפעם האחרונה שראה את אחיו הוא היה בחיים.

 (צילום: יאיר שגיא) (צילום: יאיר שגיא)
(צילום: יאיר שגיא)

זירת הרצח בכפר יונה (צילום: יאיר שגיא) (צילום: יאיר שגיא)
זירת הרצח בכפר יונה(צילום: יאיר שגיא)

הנרצח עבד במספרה וחבריו סיפרו כי היה נוהג לספר גם אותם. "הוא היה בחור טוב, כל הזמן עם חיוך על הפנים", אמרו וציינו כי רק לפני כחודשיים התגייס לצה"ל. "אנחנו לא מאמינים שקרה מה שקרה. יהיה פה בלגן". אחד מלקוחותיו של המנוח סיפר: "בכל יום חמישי הייתי מספר אצלו בבית, בחור טוב ומחייך. אחיו היה נראה לא בסדר, כל היום במיטה, בבית או בכניסה לבניין. אף פעם לא שמעתי אותו מדבר".

 

שכן של הקורבן סיפר: "האח נראה מפחיד וחולה. בהתחלה פחדנו ממנו, היה לו מבט מוזר בעיניים, אבל עם הזמן התרגלנו אליו וראינו שהוא לא מזיק וכל הזמן שקט. היום התברר לנו איזה אדם מסוכן חי בבניין שלנו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יאיר שגיא
זירת הרצח
צילום: יאיר שגיא
מומלצים