שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הרישיון הופקד ולא נרשם - השלילה לא בוטלה
  למרות התנגדות המדינה החליט בית המשפט להחזיר את רישיונו של נהג שלכאורה לא הפקיד את רישיונו לאחר שלילתו. סוף טוב לשלומיאליות פקידותית

  הסיפור של עידן, תושב הצפון, הוא בדיוק מסוג הסיפורים שיכולים להסביר איך אפשר ליפול בן הכיסאות ולסבול במשך תקופה ארוכה, כי אף אחד לא מקשיב לך. בסופו של דבר היה לסיפור שלו סוף טוב לאחר שעורך דינו החדש, יעקב בדור, הצליח לשכנע את בית המשפט שקרתה תקלה ויש להחזיר לו את רישיון הנהיגה.

   

  עו"ד יעקב בדור
  עו"ד יעקב בדור

   

  הסיפור הקפקאי החל לפני למעלה משנתיים. עידן נתפס כשחברו שאינו מחזיק ברשיון נהיגה יושב במושב הנהג של הרכב המונע שלו. הוא שכר את שירותיו של עורך דין, אבל זה לא עזר ובית המשפט גזר עליו ביולי 2015 עונש של 10 חודשי שלילה. בתחילה ניסה לערער אבל בסופו של דבר ויתר.

   

  עידן גילה אז כי כי כל החודשים בהם לא נהג ברכב, לא "נחשבו" לו. בחודש מרץ 2016 ניגש לבית המשפט בצפת והפקיד שוב את רישיון הנהיגה שלו. קיבל חותמת ופרוטוקול "נתקבל". אלא שהרישום הזה לא עבר אל משרד הרישוי.

   

  לפני כמה חודשים כשניגש למשרד הרישוי וביקש לקבל את רישיון הנהיגה שלו, נאמר לו שעדיין לא הפקיד אותו ועליו לרצות עוד 10 חודשים. גם עורך

  דינו לא הצליח לספק לו תשובה, למרות שהחזיק בפרוטוקול בית משפט עם הוכחה להפקדת הרישיון. במשרד הרישוי אף אמרו לו שהתיק בבית המשפט פתוח נגדו כי לא הפקיד הרשיון.

   

  לתמונה נכנס עו"ד יעקב בדור שהחליט לסייע לעידן ולמשפחתו. הוא פנה ישירות לבית המשפט וביקש לקבוע דיון מיוחד. לפני מספר ימים התקיים דיון כזה בבית המשפט בו הציג עו"ד בדור את פרוטוקול בית המשפט, עם התמונה של הפקדת הרשיון וטען כי לא יכול להיות שהבחור ירצה עוד 10 חודשי פסילה בגלל שמישהו לא העביר את הניירת.

   

  שופט בית המשפט לתעבורה בצפת, ראיד עומרי, החלט לסיים את הסאגה למרות שהתובע בתיק אמר כי בבית המשפט אין הוכחה להפקדת הרשיון. בסופו של דבר קבע השופט כי למרות שלא היה רישום במערכת, הרישיון הופקד בזמן "אני נעתר לבקשה ומורה כי הפקדת הרישיון תעשה מיום 15 במרץ 2016".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הרישיון הופקד ולא נרשם - השלילה לא בוטלה "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים