שתף קטע נבחר

הטכנולוגיות בשירות הבטיחות

כיצד מעלים את המודעות לטכנולוגיות מתקדמות שיכולות לסייע בשמירה על הבטיחות והבריאות במקום העבודה? כנס מיוחד של המוסד לבטיחות ולגיהות בשיתוף הטכניון עסק בשאלה, החל מניטור בריאות המבנה בו עובדים ועד לשימוש ברשתות חברתיות כדי לקדם בטיחות

בשיתוף המוסד לבטיחות ולגיהות

 

ההוראות הכתובות תלויות כמעט בכל משרד - רשימה של "עשו ואל תעשו" כדי לשמור על בטיחות העובדים, ויש גם מקומות שמעבירים הרצאות וסדנאות בנושא. אבל בעולם בו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות מסחררת, מומחים מחפשים דרכים נוספות כדי לשמור על בטיחות העובדים, הם רותמים את הרשתות החברתיות, מפתחים עזרים שיבדקו את המבנים בהם עובדים והכל כדי למנוע מבעוד מועד תאונות עבודה.

 

הכנס הראשון לטכנולוגיות בשירות הבטיחות שנערך החודש בפקולטה להנדסת מכונות בטכניון בשיתוף של המוסד לבטיחות ולגיהות והטכניון, עסק בטכנולוגיות מתקדמות, הטמעתם בסביבות עבודה ובחן כיצד ניתן לשמור בצורה המיטבית על בטיחות העובדים.

 

צפו בכתבת הווידאו:

 

 

בשיתוף המוסד לבטיחות ולגיהות (המוס"ל) שהינו גוף ציבורי לאומי, ומטרתו היא להטמיע תרבות של בטיחות בעבודה ובריאות תעסוקתית, בסביבת העבודה. המוס"ל מעניק סל שירותים, ללא תשלום, לטובת העובד והמעסיק (שירותים משלימים מוצעים בעלות ללא רווח). כמו כן, במוס"ל עוסקים בפעולות מניעה, הסברה, הדרכה ומחקר.

 

בכל שאלה ניתן לפנות 9214 *, באמצעות אתר האינטרנט בפייסבוק או באפליקציה בנייד

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות המוסד לבטיחות ולגיהות
לשימוש הכתבה בלבד! בטיחות ו גיהות המוס"ל כנס בטיחות
באדיבות המוסד לבטיחות ולגיהות
מומלצים