שתף קטע נבחר

מטרנה מייעצת לאמהות בשידורים חיים בפייסבוק

מטרנה משיקה "ייעוץ תזונתי לייב" בנושאי הנקה, תזונה ושינה עם יועצות המרכז לייעוץ תזונתי. המשדרים כוללים גם מענה לשאלות הנפוצות ביותר בקבוצות ה-גרופeat של מטרנה בהן חברות אלפי אמהות

מטרנה, המובילה את תחום מזון התינוקות בישראל, מציגה תפיסת שירות חדשנית הפוגשת את קהל האמהות בפלטפורמות הפופולריות והאהובות עליהן. לאחר שהייתה הראשונה שהציעה ייעוץ און ליין באמצעות שירותי גרופeat בקבוצות וואטסאפ, מרחיבה עתה החברה את הפעילות של המרכז לייעוץ תזונתי ומשיקה סדרת משדרי לייב בפייסבוק של יועצות המרכז לייעוץ תזונתי המשיבות בלייב על שאלות הגולשים ועל השאלות הנפוצות ביותר שעלו בקבוצות גרופeat.

 

אילוסטרציה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

 

צוות היועצות מורכב מיועצות תזונה-דיאטניות קליניות, יועצות שינה ויועצות הנקה, המלוות ומייעצות לאימהות לאורך כל שלבי התפתחות התינוק.

 

לדברי סיון צור, מנהל הדיגיטל של מטרנה, "כחברה שחרטה על דגלה את האמירה 'הכי קרוב לאמא' אנו מחוייבים ללוות את האמהות באופן הנגיש והרלוונטי ביותר. טכנולוגיית משדרי הלייב שפייסבוק השיקה לאחרונה, אפשרה לנו להרחיב את התמיכה והשירות של המרכז לייעוץ התזונתי שלנו לאפיקים חדשים".

 (צילום: מתוך דף הפייסבוק של מטרנה) (צילום: מתוך דף הפייסבוק של מטרנה)
(צילום: מתוך דף הפייסבוק של מטרנה)

 

 (צילום: מתוך דף הפייסבוק של מטרנה) (צילום: מתוך דף הפייסבוק של מטרנה)
(צילום: מתוך דף הפייסבוק של מטרנה)

 

צור הוסיף: "במסגרת שירותי גרופeat - יעוץ בקבוצות וואטסאפ שבהן חברות אלפי אמהות, אנו נחשפים לשאלות נפוצות המעסיקות את האמהות בשלבים השונים של גידול תינוקן ואנו שמחים וגאים באמצעות טכנולוגיית הפייסבוק לייב להרחיב את המענה המקצועי הללו לציבור הרחב".

 

לצפייה במשדר לייב בנושא שינת תינוקות:

https://www.facebook.com/maternababy/videos/1530790960285355/

 

לצפייה במשדר לייב בנושא טעימות ראשונות:

https://www.facebook.com/maternababy/videos/1554236431274141/

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים