שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מתי לאחרונה החלפתם את הסדינים?
  חשבתם שאתם יודעים כל כמה זמן עליכם להחליף את המצעים? טעיתם! ברייס גרובר עם הנתונים המדאיגים
  באתר שליTheLuxurySpot.com, ערכתי סקר בין הקוראים עם שאלה אחת פשוטה: באיזו תדירות אתם מחליפים את המצעים שלכם? הסקר האנונימי נערך לפני כמה שבועות כדי להבין באמת ככל כמה זמן רובנו מחליפים את הסדינים וכלי המיטה. לא היינו בטוחים למה לצפות אבל אחרי ש-591 מהקוראים מילאו את השאלון גילינו עובדות מפתיעות.

   

  לפני שנעבור לתוצאות, כדי להסביר שמתוך העונים, כ-89% היו נשים, וכמעט כולן היו בגילאי 25-40, דיווחו על הכנסות שנתיות של לפחות 60,000$

  ובעלות השכלה גבוהה מהממוצע. או במילים אחרות, הנשים שלנו הן נשים מתורבתות, מעודכנות עם גישה למידע, אינטרנט, שופינג וכלים משלל סוגים.

   

  אבל שימו לב מדוע מצאנו עצמנו קוראים את תשובותיהן בתדהמה. שאלנו למשל, באיזו תדירות אתם שוטפים את הסדינים שלכם. גילינו שבממוצע הם נשטפים פעמיים בחודש. ואם זה נשמע לכם כמו תדירות נמוכה אתם צודקים. וזה אומר שהאישה הממוצעת שוכבת בתוך מצעים מלאי חיידקים.

   

  "המצעים שלכם הם מיטה חמה (משחק מילים מכוון) למיקרובים. רק תחשבו על כך שהאדם מייצר 26 גלונים של זיעה בשנה, בשינה", מסביר אנתוני ד'יי טרואינו ג'וניור, מיקרוביולוג קליני ויועץ מדעי. "לחות מהווה קרקע אידיאלית לייצור ושגשוג פטריות, חיידקים, אבקנים ועוד. בנוסף לזה, יש גם אשפה טבעית של הגוף כמו זיעה, ליחה, הפרשות נרתיקיות ואנאליות, שתן והפרשות תאי עור".

   

  לאאאאאא רק לא על המצעים!
  לאאאאאא רק לא על המצעים!

   

  "אמבטיה בטרם נכנסתם למיטה ואחריה הלבשה של פיג'מה נקייה יהיו דרכים לא רעות להגביל את הצטברות החיידקים והאבק על המצעים. חיידקים אוהבים חום, לחות, אז תחשבו פעמיים לפני שאתם מורחים קרם גוף או ישנים בחליפת יום הלידה שלכם".

   

  כן, אנחנו יודעים שלישון עירומים או ללבוש פיג'מה מלוכלכת יכולים להיות המסלול הבטוח למסיבת מיקרובים ומפגש אלרגנים חגיגי אבל זה עדיין לא נותן את התשובה, כל כמה זמן עלינו לנקות את המצעים שלנו, נכון? האם עלינו להעביר את המצעים שלנו באקונומיקה אחרי כל שנת לילה? אז זהו, שלא ועדיין כדאי שנעשה את זה לעיתים תכופות יותר מכפי שנהגנו לשטוף אותם עד כה.

   

  האם עלינו להעביר את המצעים באקונומיקה אחרי כל שנת לילה?
  האם עלינו להעביר את המצעים באקונומיקה אחרי כל שנת לילה?

   

  "אחת לשבוע או שבועיים זה אידיאלי", טוען טרואינו ומומחים אחרים, כך נראה, שותפים לדעתו.

  ומסכימים שרחיצה אחת לשבועיים היא גבולית למדי.

   

  לקריאת התגובות של המומחים ולכתבה המלאה של ברייס באנגלית, הקליקו כאן

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מתי לאחרונה החלפתם את הסדינים?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים