שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  לוחמי אגוז נלחמים בארה"ב להצלת ליאם
  אחרי שבנו של חברם לצוות נולד עם מחלה נדירה המחייבת ניתוח יקר בבוסטון, נרתמו לוחמי סיירת אגוז למאמצים לגייס את הכספים למימונו
  אביעד עבד במשרד הביטחון בניו יורק בשנים האחרונות והכיר כאן את שרה. הם התאהבו, נישאו והחליטו לחזור לישראל כדי לבנות את חייהם ואת המשפחה שחלמו להקים. שרה נכנסה להריון אבל הגיעה ללידה הרבה לפני המתוכנן. כשהילד הקטן והמתוק שלהם ליאם נולד בשבוע ה-30 ובמשקל זעום של קילו ומאתיים, הרופאים בישרו לאביעד ושרה את הבשורה הקשה. ליאם יצחק נולד עם Esophageal Atresia, מום נדיר בוושט, המונע ממנו להתפתח ולאכול כמו כל תינוק בן גילו.

   

  כבר שבעה חודשים, מיום היוולדו, מאושפז ליאם בבית החולים וולפסון בישראל, במחלקת טיפול נמרץ בפגיה. הוא מעולם לא אכל בכוחות עצמו, הוא מוזן באמצעות הזנה חיצונית למעי ולאחר ניסיונות, בדיקות ושלל חוות דעת החליטו המומחים שהפתרון היחיד והטוב ביותר הוא ניתוח ייחודי בבית החולים לילדים בבוסטון, בית חולים המתמחה בטיפול במום הנדיר ובניתוחים שכאלו.

   

  עלות הניתוח היא 550,000$ ובסיוע עמותת קו לחיים החלו בני הזוג למהר ולנסות לגייס את הסכום הנדרש. במאמצים רבים הצליחו לגייס 400,000$ בישראל, הישג אדיר ועדיין, כשהניתוח הדחוף נקבע לעוד שבועיים, כשעליהם להגיע עוד ימים לפני התאריך המיועד לארה"ב ולהכין את הפעוט לתהליך המסובך, עליהם לגייס עוד 150,000$.

   

  אביעד וליאם בבית החולים. ממתינים לניתוח
  אביעד וליאם בבית החולים. ממתינים לניתוח

   

  כאן בארה"ב החליטו חבריו הטובים של אביעד לנסות ולסייע בגיוס הכספים. כל חבריו של אביעד מסיירת אגוז שומרים כבר שנים ארוכות על קשר הדוק. הם נלחמו ביחד והיום הם ביחד נלחמים למען ליאם.

   

  רק לפני שנה היה זה אביעד שהוביל את החברים מהסיירת לרוץ ביחד במרתון ניו יורק כדי לסייע בגיוס כספים לילד אחר הסובל מבעיה נדירה ונזקק לסיווע.
  וכעת, פחות משנה אחרי, החברים מהסיירת רצו בסוף השבוע האחרון במרתון למען ליאם. "לפני פחות משנה רצנו אני ואביעד את מרתון ניו יורק להעלאת המודעות עבור אלון לוי, ילד עם מחלה נדירה בשם דושן", מספר אלעד מורד, חברו של אביעד לצוות באגוז. ״מי חשב שנארגן מירוץ עבור הבן שלו כמה חודשים לאחר מכן. החיים נורא דינאמיים", הוא ממשיך, "אבל המשפחה חזקה ומקבלת המון אהבה מכולם״.

   

  עוד 150,000$ לגיוס הכספים לניתוח. ליאם יצחק
  עוד 150,000$ לגיוס הכספים לניתוח. ליאם יצחק

   

  לוחמי סיירת אגוז, הצוות ששירת עם אביעד, חבריו ממשרד הביטחון וכל מי שרוצה לעזור בגיוס הכספים למענו הגיע לרוץ עם שלטים ותמונות וסיפר לעוברי האורח על ליאם והניתוח. הם אפילו הצליחו לגייס כמה אלפי דולרים מכמה אנשים שהתרגשו לשמוע את הסיפור.

   

  רצים למען ליאם. השבוע בסנטרל פארק
  רצים למען ליאם. השבוע בסנטרל פארק

   

  חבריו של אביעד מוכנים וזמינים לענות על כל שאלה ולספר לכל מי שרוצה לקבל עוד פרטים על ליאם, המשפחה והנחיצות של הניתוח הבהול בבוסטון ומקווים שהישראלים כאן בארה"ב וקנדה יוכלו לסייע לגייס את יתר הסכום שקריטי כל כך לגייס בימים הקרובים כדי שליאם הקטן יוכל לעבור את הניתוח בזמן .

   

  לפרטים נוספות ותרומות להצלתו של ליאם הקליקו כאן-

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "לוחמי אגוז נלחמים בארה"ב להצלת ליאם"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים