שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אישום: התחזה לחירש וביצע מעשים מגונים בספא
  שלוש נשים נפגעו מתושב אבו גוש, שנאשם כי התחזה ללקוי שמיעה כדי להתקבל לעבודה בספא שמעסיק בעלי מוגבלויות בתל אביב. אישום נוסף מייחס לו עבירות מין בספא במעלה החמישה

  איברהים שלום, תושב אבו גוש בן 28, התחזה למעסה לקוי שמיעה וכך הועסק בספא לבעלי מוגבלויות, שם ניצל את מעמדו כדי לבצע מעשה מגונה בנשים. פרטים אלה עולים מכתב האישום שהגישה הבוקר (יום ב') פרקליטות מחוז תל אביב לבית משפט השלום בעיר.

   

  על פי כתב האישום, שהגישה עו"ד יעל הראל, בינואר 2017 פנה שלום אל בעלת ספא לקוית ראייה בתל אביב והציג עצמו בכזב כליאור אברהם שלום, בעל לקות שמיעה, המתגורר בנווה אילן בירושלים. הוא הציע לה לעבוד כמעסה בספא.

   

  בעלת הספא, שחרתה על דגלה העסקת בעלי מוגבלויות, זימנה אותו לפגישה בספא ובמהלכה אמרה לו שמדי פעם היא נזקקת לעזרה בעיסויים והיא תפנה אליו במידת הצורך. לאחר מכן יצרה עמו קשר והזמינה אותו להגיע לשם ב-2 ביוני, כדי לעבוד עם כמה מטופלים.

   

  למקום הגיעו שתי נשים יחד עם חבריהן כדי לקבל עיסוי. בעלת הספא הציגה את עצמה בפניהם כבעלת העסק, לקוית ראייה, והציגה מעסה נוסף שאף הוא לקוי ראייה. את הנאשם הציגה כלקוי שמיעה. כל אחד מהחבורה הופנה למיטה אחרת. הנאשם נעמד לצד מיטתה של המתלוננת והשניים האחרים לצד בעלת הספא והמעסה הנוסף. אז הנאשם ביצע באישה מעשה מגונה. הוא התקרב לאוזנה של האישה שבה פגע ושאל אם היא רוצה עיסוי בחזה. כשענתה בשלילה, עיסה הנאשם את בטנה וסיים את הטיפול. לאחר יציאתה משם, נכנסה לחדר אישה נוספת שגם בה ביצע מעשה מגונה.

   

  שלום היה מעורב במקרה אחר בשנת 2015, אז עבד כמעסה בספא במלון במעלה החמישה, ולפי האישום ביצע גם שם מעשה מגונה במטופלת.

   

  הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. בבקשת המעצר כתבה עו"ד הראל כי "הנאשם הוכיח במעשיו, שחזרו על עצמם שלוש פעמים בשלוש מתלוננות שונות, את מסוכנותו. הוא ניצל לרעה בצורה צינית את הסיטואציה, במסגרתה נשארו השלוש ללא בגדים ובמצב מעורפל, כדי לבצע בהן מעשים מגונים. כעולה מהאישום הראשון, הוא התחזה בשם אחר וכלקוי שמיעה וכל זאת על מנת להקשות על איתורו. האופן שבו ביצע המשיב את המעשים, מצביע על מסוכנותו וקיים חשש ממשי שאם ישוחרר, יציע את שירותיו כמעסה במקומות נוספים ויפגע בנשים נוספות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אישום: התחזה לחירש וביצע מעשים מגונים בספא"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים