שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פורד תזמן 484 בעלי קוגה למוסך

  דלק מוטורס, יבואנית פורד, תזמן למוסך 484 בעלי פורד קוגה בשל חשש לדליפה במערכת הקירור העשויה לגרום להתחממות המנוע. קרסו, יבואנית רנו, תזמן למוסך 45 בעלי קדג'אר בשל חשש לכשל בכריות אוויר מסוג וילון

  דלק מוטורס, יבואנית פורד, תזמן למוסך 484 בעלי קוגה שיוצרו בין התאריכים 16.01.2013 ל-31.03.2014 (מנוע 1.6 ליטר). זאת בשל חשש לדליפה מצינורות נוזל הקירור ומיכל העיבוי, העלולים לגרום לאובדן נוזל קירור והתחממות המנוע. כתוצאה מכך עלולים להיגרם סדקים בראש המנוע, נזילת שמן מנוע ובמקרים חריגים גם קיים סיכוי להתלקחות.

   (צילום: רועי צוקרמן) (צילום: רועי צוקרמן)
  (צילום: רועי צוקרמן)


  במסגרת התיקון יוחלפו מיכל העיבוי וצינורות המים של מערכת קירור המנוע. במקביל, ייבדק גם ראש המנוע, ואם יימצא סדוק, יוחלף גם הוא יחד עם מספר חלקים נלווים. משך העבודה המשוער הינו כשלוש שעות, והוא יתבצע ללא תשלום בכל אחד ממרכזי השירות המורשים של היבואנית.

   

  קרסו, יבואנית רנו, תזמן למוסך 45 בעלי קדג'אר שיוצרו בין התאריכים 20.9.2016 ל-30.11.2016, לצורך החלפת כריות האוויר מסוג וילון. זאת בשל חשש לכשל בפתיחת כרית האוויר במקרה של התנגשות צידית. לדברי היבואנית, הלקוחות יוזמנו לאחד ממוסכי השירות המורשים של היבואנית לצורך בדיקת כרית האוויר שתוחלף במידת הצורך.

   

   (ניר בן זקן) (ניר בן זקן)
  (ניר בן זקן)

   

  משך הבדיקה עומד על שעתיים ואם תידרש החלפה יארך הטיפול 40 דקות נוספות שתבוצע ללא חיוב מצד הלקוח. הודעה תישלח לבעלי הרכבים הרלוונטיים, כאשר לקוח שירצה לבדוק האם רכבו נכלל בקריאה, הוא יוכל לעשות זאת במוקד שירות הלקוחות של רנו או באתר האינטרנט.


  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רועי צוקרמן
  פורד קוגה
  צילום: רועי צוקרמן
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים