שתף קטע נבחר

מה ומי במיאמי

 בשנים האחרונות ניכר טרנד חדש, בו נוטים צעירים לנדוד ליעדים אקזוטיים ומקומות אקסקלוסיביים, כדי לערוך שם את מסיבות החתונה הגרנדיוזיות והמיוחדות. בשבוע שחלף נדדו מעל מאתיים איש לקנקון, לרגל חתונתם של שחר וסקוט, אשר נערכה במלון היוקרתי "גראנד הייאט" שבפלאיה דל כרמן. הסנוניות הראשונות שהגיעו כבר ביום חמישי, היו חבריהם הרבים של בני הזוג, מספסל הלימודים ולאורך השנים. לאחר היכרות רבת שנים ומערכת יחסים ארוכה נישאה ד"ר שחר דגן, בתם של יעל ורונן דגן, לעורך הדין סקוט אדלסבורג, בנם של ליאו וקיי אדלסבורג. סוף השבוע הנפלא היה מתוכנן בקפידה, עד הפרט האחרון, באקסטרווגנזה. ביום שישי בלילה עטה חוף הזהב של המלון לבן, והאורחים נתבקשו אף הם ללבוש לבן. על החוף ניגנה להקת תופים במקצב מקסיקני,

 

בדרך לחופה לקראת שבירת הכוס ()
בדרך לחופה לקראת שבירת הכוס

 

כשפעלולנים מבצעים תרגילי אש. לקראת השקיעה ניתנה יריית הפתיחה לחגיגות. דקות לאחר מכן החלו לרדת ממטרים שלא העיבו על השמחה. האורחים עברו אל אולם המסעדה, שם נערך קידוש מסורתי, עם שירה וריקודים. בתום ארוחת הערב נישאו נאומים על ידי חבריהם של בני הזוג. לאחר ארוחת הערב המשיכו האורחים לשיר באופן ספונטני, כשמידי פעם הכלה והחתן מוזמנים, אחר כבוד, לרקוד על השולחנות. למחרת, בעוד האורחים נהנים מקוקטייל עשיר, נערך טקס מיוחד של חתימת הכתובה. חברים רבים של יעל ורונן הגיעו מישראל, בראשם הסבתא התומכת רוחל'ה מינסטר. טקס הנישואין התקיים תחת חופה העשויה כולה מפרחים לבנים, כשהרב לוי פורטה, שהגיע במיוחד מחב"ד אוונטורה, מנהל אותה. בתום החופה עברו האורחים אל אולם מרהיב ביופיו שהיה ערוך באלגנטיות. התקליטן דייוויד ביטון מ"ביטון פרודקשן", הכניס את כולם לקצב, מהדקה הראשונה עד עלות השחר. הזוג הטרי ביצע ריקוד סולו ראשון כזוג נשוי. בהמשך היה הקצב סוחף ורחבת הריקודים המתה לאורך כל הערב. מדי פעם הונפו החתן והכלה וההורים על כסאות, כשהם אוחזים בידיהם את דגלי ישראל, כיאה לחינוך הציוני אותו הקפיד להעניק להם ראש המשפחה, פיני דגן, חתן פרס ישראל לביטחון.

 

מסיבה בלבן לזוג הטרי ()
מסיבה בלבן לזוג הטרי

 

שיאו של הערב היה כשהדוד המוכשר, המוזיקאי מירון מינסטר, שכתב לכבוד הזוג הטרי, עיבודים מיוחדים לשני שירים. את השיר "תודה על האושר", ביצעו האם - הזמרת יעל, כשאליה הצטרפה הזמרת האחות, התאומה של הכלה - ד"ר מור דגן. בהמשך עוד בטרם עיכלו האורחים את ההפתעה וכאילו מתוך מחזמר, פרצו אל הבמה אחד אחרי השני, כל בני משפחות דגן ומינסטר ושרו בזה אחר זה מחרוזת מעובדת לשיר "נשתה לחיים", מתוך המחזמר "כנר על הגג", אף היא על ידי מירון מינסטר, כשהכוכב היה פיני דגן, הסב המאושר, ששר ופיזז לפני נכדתו שחר ובעלה סקוט, במקצב רוסי. למחרת, במסגרת הפינאלה, הוזמנו כל האורחים לארוחת צהריים חגיגית עם הכלה והחתן, כאשר להקה מקסיקנית מנעימה את זמנם. לקראת פרידה זכו הגברים שבחבורה למתנת מזכרת לכבוד יום האב.

המדור שולח ברכת מזל טוב!

 

 

קרן העלייה לישראל היא קרן הון פרטית, ששמה לעצמה כמטרה להחזיר מיליון יהודים לישראל ולשלבם בהצלחה, ובקליטה קלה בחברה הישראלית, על ידי חיבור העולים לחונכים, על מנת ליצור תכנית אסטרטגית. הקרן מסייעת ובאמצעות רשת הדרכה דיגיטלית היא מספקת פתרון יזמי לאתגר העלייה. בקרן מעניקים לעולים ולחיילים בודדים עוד קרש קפיצה להצלחה ולקליטה בחברה הישראלית. שאול נוסבאום, מראשי הקרן אמר "המטרה שלנו בשנת 2017 היא ליצור 100 סיפורי הצלחה. אנו קרן הון סיכון הראשונה בארץ, הפועלת לקידומם ולשגשוגם של העולים בארץ.

לפרטים נוספים באתר: israelaliyahfund.com

 

 שאול נוסבאום בעוד כינוס מוצלח ()
שאול נוסבאום בעוד כינוס מוצלח

 

ביום חמישי שחלף נערך טקס חנוכת אקווריום ע"ש לייזי ריבלין, באגף החדש של גן החיות התנכ"י בירושלים. בתו שרון סבו – ריבלין, אשר סעדה אותו ליד מיטת חוליו, ארגנה קבוצה מחבריו מהתקופה בה לייזי ז"ל, התגורר במיאמי ונסעה עמם לישראל. במהלך הסיור באגף החדש הם חנכו את הגלעד לזכרו, עם השלט "תצוגת מדוזות ע"ש אליעזר "לייזי". ריבלין בן ירושלים, נולד כ"ז אלול תש"ב נפטר כ"ז שבט תשע"ג.

 

 

אליעזר "לייזי" ריבלין בן ירושלים ()
אליעזר "לייזי" ריבלין בן ירושלים

 

בשבוע שחלף ערכה הקונסוליה הישראלי במיאמי, בשיתוף עם משרד עורכי הדין "הולנד& נייט", אירוע למען קידום תערוכת "Watech". בחודש ספטמבר תוצג התערוכה בתל אביב. בתערוכה המיוחדת, יוצגו טכנולוגיות וחדשנות המציבים את ישראל כמעצמה טכנולוגית וכמובילה בנושאי המים. במפגש השתתפו פוליטיקאים, אנשי מקצוע, נציגי חברות ישראליות ומקומיות, נציגי עיריית מיאמי, משקיעים ואחרים.

 

 משתתפי הכנס הבינלאומי ()
משתתפי הכנס הבינלאומי
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
משתתפי הכנס הבינלאומי. השבוע במיאמי
מומלצים