שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הזוגות שלקחו את הצעת הנישואים למקסימום

  ניצן ועינב, שונית ומנואל ודנית ואלעד הפתיעו עם הצעת נישואים גרנדיוזית וגדולה מהחיים, שתעניק לכם המון השראה. מיוחד

  אנשים שלא מקווים להצעת נישואים רומנטית וגדולה מהחיים משקרים לכם או שהם ציניקנים מוחלטים. ברור שהצעת הנישואים עצמה היא בסך הכול אבן דרך קטנה בדרך לפרס האמיתי שהוא אהבה ומשפחה, אבל מצד שני, יש מי שיגיד שההצעה היא השלב החשוב והמרגש ביותר בקשר, שלב שיכול לרמז רבות על הזוגיות שתבוא. ניצן ועינב, שונית ומנואל ודנית ואלעד וודאי יסכימו עם ההנחה הזאת. שלושת הזוגות הללו הפתיעו עם הצעת נישואים גרנדיוזית וגדולה מהחיים, כי מבחינתם הצעת נישואים עושים פעם בחיים, אז למה לא ללכת עד הסוף?

   

  תלויים באוויר

  ניצן בן משה (27) ועינב מרציאנו (24), מבאר שבע יצאו יחד כארבע שנים עד שהחליטו למסד את הקשר. הם התחילו לדבר על חתונה בערך שנה לפני שניצן הציע באופן רשמי, אבל מה שעינב לא ידעה זה שניצן כבר התחיל לתכנן את ההצעה חצי שנה לפני היום הגדול. הוא שבר את הראש על איך להפתיע את עינב, עד שעלה לו הרעיון הבא שבהחלט עשה את העבודה, וכלל ריחוף באוויר, על אמת, ולא רק בראש של עינב.

   

   

  מאיפה הגיע הרעיון?

  "תכננתי להציע לה במשך תקופה ארוכה. רציתי להציע בדרך יצירתית, ייחודית ואישית, ובהחלט התמהמהתי עם ההצעה כי רציתי שזה יהיה משהו בלתי נשכח לשנינו. מאוד רציתי להפתיע את עינב ולעשות משהו חדשני ויצירתי שלא עשו מעולם, ולא סתם עוד הצעה בנאלית ושגרתית".

  מזל טוב חמודים! (צילום: אוסף משפחתי) (צילום: אוסף משפחתי)
  מזל טוב חמודים!(צילום: אוסף משפחתי)
   

  פייר? רגשתם (צילום: אוסף משפחתי) (צילום: אוסף משפחתי)
  פייר? רגשתם(צילום: אוסף משפחתי)

  ניצן החליט לתכנן את ההצעה ביחד עם בת דודה שלו שהזמינה את הזוג ליום כיף במתחם הרחיפה FLYBOX שבראשון לציון. "הלכנו איתה ועם בן זוגה למשך כל היום, כדי לא לעורר חשדות. גם לא נתנו לעינב יחס מיוחד בכלל, ודאגנו שהיא תהיה האחרונה ברחיפה. רק לקראת הסוף, כשעינב ריחפה באוויר והצליחה להגיע לגובה של יותר מעשרה מטרים, בשיא האדרנלין, ביקשנו מהמדריך שיסובב אותה אליי ואז פרסתי בפניה שלט גדול של 'התינשאי לי?', כשברקע ביקשתי שישימו את All of me של ג'ון לג'נד, שיר שאנחנו מאוד אוהבים". 

   

  מדהים. איך היא הגיבה?

  "הפרצוף של עינב אמר הכול. המדריך הוריד אותה והיה סופר מרגש. בכינו והתרגשנו ביחד, והזמנו את כל בני המשפחה להיכנס ולחגוג את ההצעה (אמרתי להם לבוא בדיוק בשעה שתכננתי להציע). חגגנו במקום והרמנו כוסית לחיים עם כל בני המשפחה שלנו, בערך 30 איש, ולא הייתה עין שנשארה יבשה".

   

  יש לך אולי טיפ למי שאין לו השראה ומאוד רוצה להציע נישואים בצורה מקורית?

  "כן. השתדלו לא לקפוץ מעל הפופיק ולהוציא יותר מדי כסף בהצעה פומפוזית. אני דווקא ממליץ לשמור על יצירתיות ואינטימיות, כי זה הרבה יותר מרגש ומייצר חוויה בלתי נשכחת שתזכרו למשך כל החיים המשותפים שלכם".

   

  המרוץ לחתונה

  גם הצעת הנישואים של שונית אגמון (27) ומנואל פישמן (29) מחיפה היא אחת המקוריות שנתקלתי בהן. שונית ומנואל הכירו דרך זוג חברים טובים שעשו להם בליינד-דייט מבלי לספר להם יותר מדי פרטים זה על זו, ובדיעבד התברר שעבד להם. אחרי חמש שנים של זוגיות צמודה, מנואל רצה להציע לאשתו לעתיד נישואים בדרך שהיא לא תשכח לעולם. הוא לקח אותה לחופשה רומנטית בארגנטינה, שם הוא ארגן לה פעילות בהפתעה בסגנון "המירוץ למיליון", כולל מעטפות, משימות, רמזים, בקיצור: כל החבילה.

  בזמן שהיא קראה את המשימה, הוא כבר חיכה על ברך (צילום: אוסף משפחתי) (צילום: אוסף משפחתי)
  בזמן שהיא קראה את המשימה, הוא כבר חיכה על ברך(צילום: אוסף משפחתי)
   

  ועכשיו עם הטבעת (צילום: אוסף משפחתי) (צילום: אוסף משפחתי)
  ועכשיו עם הטבעת(צילום: אוסף משפחתי)

  המשפחה הנרגשת בשדה התעופה (צילום: אוסף משפחתי) (צילום: אוסף משפחתי)
  המשפחה הנרגשת בשדה התעופה(צילום: אוסף משפחתי)

  "תכננו לטוס לארגנטינה למשך יותר מחודש, אבל שונית מאוד חששה מטיול כל כך ארוך, ואז עלה לי הרעיון. תמיד מאוד אהבנו לראות את 'המירוץ למיליון', אז החלטתי להכין לה משימות לאורך כל הטיול כדי לשמור על רמות ריגוש וציפייה גבוהות. במשך חודשיים תכננתי את כל המשימות והמעטפות, ובמשך חודש שלם שאני מטייל איתה המעטפה עם הטבעת הייתה בכלל עליי, מחכה לרגע שבו אני סוף-סוף אציע".

   

  "במשימה האחרונה עמדנו בתצפית בברילוצ'ה. שונית פתחה את המעטפה, והיה רשום בה: 'המשימה הבאה שלך היא להגיד כן', ובזמן שהיא קוראת את המשימה אני כבר חיכיתי על ברך אחת. שונית עמדה כמובן במשימה, וכך התארסנו. מיד אחרי ההצעה נסענו לשדה התעופה וניצלנו את ה-WIFI של השדה כדי להודיע למשפחות שלנו. זאת הייתה למעשה הצעה שסיכמה את חמש שנות הזוגיות שלנו שגם עברו לנו כהרפתקה אחת גדולה, והיא גם נתנה לנו הרבה ציפיות להרפתקה הגדולה של חיינו - חיי נישואים ומשפחה. מעט זמן אחר כך כבר עמדנו מתחת לחופה ב"ימה - בית אירועים על הים" בטקס מרגש".

   

  כמה זמן תכננת את ההצעה?

  "התחלתי לדבר על חתונה כבר אחרי שנה של זוגיות, אבל שונית רצתה שקודם נעבור לגור ביחד ונסיים את הלימודים, ולכן נאלצתי לחכות. אחרי שכל זה קרה, אני הייתי זה שרצה לחכות קצת וכך יצא שרק אחרי 5 שנות זוגיות הגיע היום המיוחל".

   

  פלאש מוב באמצע הסדנה 

  דנית ואלעד הכירו בפסטיבל במדבר לפני שלוש שנים. כבר בלילה הראשון של הפסטיבל דנית ראתה את אלעד והרגישה שיש שם משהו מעבר. הם החליפו מבט אחד מסקרן, אבל דנית הייתה חולה לכן היא הלכה לישון, אבל היא עשתה זאת בהתרגשות גדולה מאחר שהיא ידעה שזה לא נגמר בזה.

   

  השניים אכן נכנסו בסוף לזוגיות, בדיוק כמו שחזתה תחושת הבטן של דנית, ותוך כדי הקשר אלעד התחיל לחפש רעיונות יצירתיים כדי להציע לה נישואים. הוא אפילו התכוון לגלף פסל של גבר ובידו הטבעת שבה ישתמש, ואף לכתוב סיפור על כך, אבל בסוף הוא החליט לעשות את זה בדרך אחרת ולא פחות יצירתית. "דנית התנדבה בסדנה, ומה שהיא לא ידעה, זה שאני ויתר המשתתפים כבר תכננו יחד ריקוד פלאש מוב שבמהלכו אני אציע לה להתחתן איתי".

  מקסימים. דנית ואלעד (צילום: דליה אוזל שחר) (צילום: דליה אוזל שחר)
  מקסימים. דנית ואלעד(צילום: דליה אוזל שחר)

  "זה הרגיש כאילו רק אני והוא שם" (צילום: אבי קבלו) (צילום: אבי קבלו)
  "זה הרגיש כאילו רק אני והוא שם"(צילום: אבי קבלו)
   

  איך הגעת לרעיון המקורי הזה?

  "הסדנה של דנית עסקה בתקשורת וספונטניות, ופתאום נפל לי האסימון, ממש רגע לפני הסדנה. התגברתי על המבוכה, ואחרי שלהקת הרקדנים סיימה לרקוד, עמדתי באמצע וכרעתי ברך. אמרתי לנסיכה האפריקאית שלי שמאז שהיא בחיים שלי כל השנה בשבילי היא כמו אביב. היא אמרה לי מיד 'כן' והתחבקנו שם, בין כל האנשים. היום יש לנו תוכנית רדיו ביחד ברדיו קול הנגב שנקראת 'שישי בשניים', וילדה אחת מתוקה ביותר". 

   

   

  דנית, הופתעת?

  "הופתעתי לחלוטין! הייתי בסדנה של חמישה ימים, וביום הרביעי, כשכולם התכוננו לתחילת ההרצאה, פתאום התחילה מוזיקה (השיר 'בקיץ הזה תלבשי לבן') ונוצר מעגל מסביבי! אחר כך 10 אנשים התחילו לרקוד מולי את I think I wanna marry you של ברונו מארס, כשכל המשתתפים בסדנה עומדים מסביב. ולמרות שהיו שם בטח 100 איש, לי זה הרגיש כאילו רק אני והוא שם. למזלי הכול צולם – החל מהשיחה שבה אלעד ביקש את ידי מההורים שלי ועד ההצעה עצמה".

   

  ואיך חיי הנישואים מאז?

  "מאז נולדה לנו בת בשם אריאל, ואנחנו מאושרים. בחצי שנה האחרונה אנחנו גם משדרים יחד תכנית רדיו. אחת התכניות אפילו עסקה במציאת זוגיות, וראיינו את מנחת הסדנה שהשתתפנו בה כשאלעד הציע לי נישואים. סגירת מעגל מרגשת".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים