שתף קטע נבחר

מטפלת מואשמת בהתעללות בתינוק: משיכות חזקות שהביאו לפריקת מרפק

דחיפת אצבעות לגרון, הפלת העגלה במכוון והטחה בכוח. כתב אישום חמור מתאר את מסכת ההתעללויות שעבר תינוק בן חצי שנה בידי צעירה מאשקלון שטיפלה בו באופן פרטי - עד שהורי התינוק התקינו בבית מצלמות

ספיר בוקשטיין, בת 24 מאשקלון שעבדה כמטפלת פרטית, נאשמת בהתעללות בתינוק שבו טיפלה. כתב האישום שהגישה היום (א') פרקליטות מחוז דרום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע מפרט מסכת של מעשי התעללות נפשית וגופנית שביצעה בוקשטיין בתינוק. במקרה אחד משכה את התינוק לעברה במכוון ובכוח, וגרמה לפריקת מרפק שמאל שלו. עקב כך התקשה הפעוט להזיז את יד שמאל ונזקק לטיפול רפואי.

 

כתב האישום מתאר כי בשני מקרים השליכה הנאשמת צעצוע פלסטיק קשיח אל עבר פניו של התינוק וגרמה לו לנפיחות בעינו ובפעם הנוספת לדימום מאפו. היא מואשמת בהתעללות בקטין חסר ישע על ידי אחראי ועבירות נוספות של תקיפת קטין.

 

בוקשטיין טיפלה בתינוק בביתו מחודש פברואר, כשהיה בן חצי שנה, ועד לאמצע החודש שעבר. במהלך תקופה זו, היא תקפה אותו כמה פעמים וגרמה לו לחבלות של ממש, "והכול בעת שאמורה היתה להיות אמונה על בריאותו ושלומו ולדאוג לכל צרכיו", נכתב. עוד נכתב כי יותר מפעם אחת, בעת שהתינוק ישב קשור בעגלה שלו, נהגה בוקשטיין להפיל את העגלה במכוון ארצה באופן שהתינוק תלוי בה במאונך כשרגליו מטה וראשו שמוט לפנים, תוך שהוא בוכה. המטפלת גם נהגה לדחוף את אצבעותיה עמוק לתוך גרונו של התינוק, לעיתים עד שדם זב מפיו.

 

באחד המקרים הניפה בוקשטיין את התינוק וגלגלה אותו בכוח על הרצפה. לאחר שנפל על גבו וצרח בבכי היא הניפה אותו באגרסיביות תוך שהיא תופסת במותניו - והטיחה אותו בכוח לתוך העגלה. גם לאחר המקרה הזה היא דחפה את אצבעותיה לגרונו.

 

בוקשטיין נעצרה לפני כשבוע, לאחר שהורי התינוק הבחינו כי בנם מתנהג בצורה שעוררה את חשדם ואף הבחינו בחבלות על גופו, בהם דימום בשפתיים. ההורים

התקינו מצלמות נסתרות בביתם ונדהמו לראות את התנהגותה של המטפלת. הם הגישו תלונה במשטרה, ולאחר שבוקשטיין נעצרה היא הודתה במעשים לאחר שהתברר לה כי תועדה במצלמות.

 

הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרה של בוקשטיין עד תום ההליכים המשפטיים נגדה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
הפילה את העגלה במכוון כשהוא יושב בה. מטפלת מואשמת בהתעללות
צילום: shutterstock
מומלצים