שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הקשיש שהצית אחות במרפאה כשיר לעמוד לדין
  הפסיכיאטר המחוזי קבע שאשר פרג' (78), שנאשם ברצח טובה קררו במרפאת הכללית בחולון, יכול לעמוד למשפט. חוות הדעת תשמש את הפרקליטות

   

  הקורבן טובה קררו והנאשם אשר פרג' (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  הקורבן טובה קררו והנאשם אשר פרג'(צילום: מוטי קמחי)

  אשר פרג' (78), שנאשם ברצח של האחות טובה קררו מחולון במרס האחרון, כשיר לעמוד לדין והיה אחראי למעשיו בזמן האירוע. כך קבע לאחרונה הפסיכיאטר המחוזי שבדק אותו. חוות הדעת תשמש במשפט הרצח, שנמצא בשלב התחלתי.

   

  הגשת כתב האישום נגד פרג'    (צילום: אבי חי)

  הגשת כתב האישום נגד פרג'    (צילום: אבי חי)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בתחילת אפריל הוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד פרג', ששרף למוות את קררו (55). על פי האישום, ב-3 במרס הגיע פרג' למרפאת הכללית בחולון לצורך חיסון נגד שפעת - וקררו היא שחיסנה אותו. הוא טען באוזניה שהחיסון גרם לו לכאבים ולתחלואים שונים ופתח במסכת של האשמות, הטרדות ואיומים כלפיה, בין במישרין ובין בעקיפין,
  באמצעות מכריה.

   

  על רקע זה, טוענת הפרקליטות, גמלה בליבו ההחלטה להרוג אותה. פרג' הצטייד בבקבוק ובו חומר דליק ובשני מצתים וב-13 במרס התקשר למרפאה וקבע תור לבדיקת דם אצל קררו. למחרת הוא הגיע למרפאה מצויד במצת ובבקבוק והמתין עד שהיא קראה לו לביצוע בדיקת הדם.

   

  כשנכנס לחדרה הוא שפך על קררו את החומר הדליק והצית אותה. מיד לאחר מכן עזב את החדר ויצא למסדרון המרפאה כשהוא אוחז בידו האחת בבקבוק שבו בערו שאריות החומר הדליק ובמצת בוער בידו השנייה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים