שתף קטע נבחר

מפקד חדש לחטיבת עציון: "יחד נגן על הבית"

אלוף-משנה שרון אסמן מונה למפקד החטיבה המרחבית עציון. המפקד היוצא: "בשנתיים האחרונות עמדנו כולנו בפני התפרצות הטרור. עמדנו ויכולנו לכל אתגר"

 

מימין לשמאל (על הבמה): מח"ט עציון היוצא אל"מ רומן גופמן, מפקד אוגדת איו"ש תא"ל ליאור כרמלי ומח"ט עציון החדש אל"מ שרון אסמן (צילום: דובר צה"ל) (צילום: דובר צה
מימין לשמאל (על הבמה): מח"ט עציון היוצא אל"מ רומן גופמן, מפקד אוגדת איו"ש תא"ל ליאור כרמלי ומח"ט עציון החדש אל"מ שרון אסמן(צילום: דובר צה"ל)

 

אלוף-משנה שרון אסמן מונה היום (ה') למפקד החטיבה המרחבית עציון במקום אלוף-משנה רומן גופמן שכיהן בתפקיד זה במהלך השנתיים האחרונות וצפוי להתמנות למפקד עוצבת "סער מגולן".

 

טקס חילופי המפקדים נערך באתר "המנזר הרוסי", סמוך למפקדת החטיבה, במעמד מפקד פיקוד המרכז, אלוף רוני נומה, מפקד אוגדת יהודה ושומרון, תת-אלוף ליאור כרמלי, ובנוכחות בני משפחה.

 

מפקד אוגדת יהודה ושומרון, תת-אלוף ליאור כרמלי, אמר בטקס כי "מאפייני גזרתה של החטיבה המרחבית עציון מחייבים פעולה מקצועית על מנת לייצר פתרונות ייחודיים תוך חיזוק השילוביות הבין-ארגונית עם כלל הגורמים הפועלים במרחב".

מפקד האוגדה, תת-אלוף ליאור כרמלי (צילום: דובר צה"ל) (צילום: דובר צה
מפקד האוגדה, תת-אלוף ליאור כרמלי(צילום: דובר צה"ל)

מפקד החטיבה הנכנס, אלוף-משנה שרון אסמן (צילום: דובר צה"ל) (צילום: דובר צה
מפקד החטיבה הנכנס, אלוף-משנה שרון אסמן(צילום: דובר צה"ל)
 

הוא שיבח את המפקד היוצא ואיחל הצלחה למחליפו: "רומן, אתה מסיים פיקוד של שנתיים בתקופה מורכבת במיוחד. הובלת את החטיבה בעוצמות נדירות של פיקוד, מנהיגות ומקצועיות, על ידי חשיבה יצירתית, תהליכי למידה מעמיקים, יוזמה, חדשנות ופעלתנות. אני שמח שמכאן אתה יוצא לפקד על חטיבת שריון סדירה ושתמשיך להשפיע בחוד המבצעי של צה"ל. שרון, אני משוכנע שלאור ניסיונך המצטבר ויכולותיך האישיות, תתמודד היטב עם האתגרים".

 

מפקד חטיבת עציון היוצא, אלוף-משנה רומן גופמן, אמר כי "בשנתיים האחרונות עמדנו כולנו בפני התפרצות הטרור. עמדנו ויכולנו לכל אתגר. אנשי החטיבה המרחבית עציון, בתקופה זו למדנו, השתנינו, טעינו וניצחנו יחד. כל זה תוך לחימה ללא לאות בטרור ובתשתיותיו, הבנה עמוקה כי האזור זועק לאיכות חיים, הגנה חכמה, פעילה ומתפתחת, יוזמה ופעלתנות כל הזמן ובעיקר- אהבה לגוש עציון".

 

מפקד החטיבה הנכנס, אלוף-משנה שרון אסמן, פנה ל"מפקדי וחיילי חטיבת עציון, רעיי מהשב"כ, מהמשטרה, ממשמר הגבול ומהמנהל האזרחי. ביחד נגן על הבית, נילחם בטרור, בפעילות חדה ומדויקת נעמוד בכל משימה ואף אויב או אתגר לא יוכלו לנו. האחריות כעת מוטלת על כתפינו ועוד נכונו לנו אתגרים רבים. אני מאמין בכם - מפקדים, קצינים, נגדים וחיילים, בסדיר ובמילואים, לצד שותפינו מיתר ארגוני הביטחון - שנמשיך ללמוד, ליזום וביחד ננצח".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דובר צה"ל
אלוף-משנה שרון אסמן נכנס לתפקידו כמח"ט עציון
צילום: דובר צה"ל
מומלצים