שתף קטע נבחר

גנב הרס לתייר הצעת נישואים רומנטית בחוף

התייר האנגלי הגיע לגן הפסגה ביפו ותכנן להציע נישואים לבחירת ליבו. אלא שהתוכניות נהרסו כשאדם גנב את תיקו, שבו הייתה הטבעת. שוטרי יחידת הסיור הרגלי איתרו אותו והשיבו לתייר את הטבעת

 

טבעת האירוסין ומכשירי טלפון שהיו בתיק ()
טבעת האירוסין ומכשירי טלפון שהיו בתיק

 

שוטרים עצרו חשוד בגניבת תיק ובו פריטים יקרי ערך מתייר אנגלי. בתיקו של התייר הייתה טבעת אירוסים, שאותה תכנן לתת לבת זוגו על החוף.

 

האירוע התרחש בסוף השבוע בגן הפסגה ביפו. תייר מאנגליה שהגיע לביקור בישראל תכנן להציע לחברתו להתחתן דווקא בארץ הקודש. הוא הצטייד בטבעת והגיע לאזור התיירותי על חוף ימה של יפו, אלא שהוא הניח את התיק - שבו הייתה גם הטבעת - לזמן קצר על המדרכה, ואז כשביקש להציע נישואים נדהם לגלות שהתיק נעלם.

 

האיש המבוהל לא ידע את נפשו מרוב צער, אך למרבה המזל סיפרו לו עוברי אורח על חשוד שנראה לוקח את התיק ונמלט מהמקום.

 

התייר הגיש תלונה אצל שוטרי יחידת הסיור הרגלי בחוף יפו ומסר תיאור ולבוש של החשוד כפי שנמסר לו. זהותו של החשוד הועברה בקשר המשטרתי, ובתוך זמן קצר הוא אותר באחד מרחובות יפו כשהוא מסתובב עם התיק ובתוכו כסף, חפצים יקרי ערך וגם הטבעת.

 

החשוד נעצר והתיק עם הטבעת הוחזר לבעליו, שהשתכן באחד המלונות על חוף ימה של תל אביב. התייר הודה לשוטרים, ואת הצעת הנישואים כבר יוציא לפועל במולדתו כנראה. החשוד הובא להארכת מעצר בבית המשפט, והמשטרה תמשיך בנקיטת ההליכים המשפטיים נגדו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים