שתף קטע נבחר
הוסף כתבה
היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  כספי לא יכול להיכשל בגולדן סטייט
  ההחלטה של הישראלי לוותר על חוזה גבוה בהרבה ולהיענות להצעה של אלופת ה־NBA היא הגיונית ומתבקשת. גם אם הצלחתו שם תהיה צנועה ומינורית – הוא לעולם לא יצטער על הבחירה שעשה

  לאנשים שמרווחים המון כסף, עומרי כספי הוא אחד מהם, לא צריך להגיד שכסף זה לא הכל בחיים. הם יודעים. היענותו להצעה שלא היה יכול לסרב לה משום בחינה, לבד מהבחינה הכספית, הייתה טבעית ומתבקשת. הוא ראוי להערכה על הבחירה הזאת, אשר במבחן התוצאה לא יכולה שלא להתברר כהחלטה מושכלת, מחויבת המציאות, החלטה שלעולם לא יוכל להצטער או להתחרט עליה. החלטה שאין שום אפשרות שתתברר, בבוא היום, כהחלטה שגויה.

   

  הכסף הגדול קורץ ומפתה, בעיקר כאשר אתה מבין שיש מי שמוכן לשלם לך אותו. סכום שאתה שווה אותו. סכום שעלול לסנוור, עלול לעוור. שנבין, זה לא שכספי אמר לא לכסף הגדול והלך אחרי הכסף הקטן. גם סכום המינימום שישתכר כשחקן ספסל בגולדן סטייט אינו כסף קטן כלל ועיקר, ודאי לא עבור רובנו־ככולנו, שיכולים להזות ולפנטז עליו, לחשוק בו ולהיכסף אליו, לעולם לא להגיע אליו, לעולם לא לגעת בו. כי כך בנוי העולם – הפוך, לא צודק, לא שוויוני.

   

   

   

  כספי קיבל, מין הנסתם בעצת אנשים שדעתו חשובה לו ומשפיעה עליו, החלטה מקצועית נקייה, מזוקקת מרעשי רקע (כסף). הוא קיבל החלטה הגיונית ומתבקשת,
  אולי אף מתחייבת, בשלב שבו מצויה הקריירה שלו. הוא לא יכול להיחשב לשחקן ברמתם של כוכבי העל, אבל גם לשוליית הקוסם יש תפקיד חשוב בביצוע הקסמים. כספי הגיע לקבוצה שבה הוא לא יכול להיכשל. לכל היותר הצלחתו תהיה צנועה, מינורית, קטנה. ובכל זאת, כאשר יסתכל לאחור ויסקור את הישגיו, כאשר ינסה לנתח את הקריירה שלו ויחזור אל צמתים שונים בה, שבהם נדרש לקבל החלטה – הבחירה לשחק במדי אלופת ה־NBA תיראה לו החלטה נכונה, נבונה ומושכלת. החלטה טובה, שלעולם לא יצטער ולעולם לא יתחרט עליה.

   

  בר מזל, הוא יגיד לעצמו - כצפוי וכמשוער - בר מזל הייתי, שניתנה לי הזדמנות חד פעמית, ה־הזדמנות של חיי המקצועיים, לבחור בחירה מקצועית טהורה, עניינית, שאין בינה לבין כסף דבר וחצי דבר. כסף זה לא הכל בחיים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "כספי לא יכול להיכשל בגולדן סטייט "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים