שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מטרו מתחילה בשיווק ארקטיק קאט

  שיווק מותג רכבי השטח והטרקטורונים ארקטיק קאט, חודש לאחר שעבר מסמל"ת לידי חברת מטרו. היבואנית החדשה: המחירים הוזלו בכ-20 אחוז

  מטרו מתחילה בשיווק דגמי יצרנית הטרקטורונים האמריקאית ארקטיק קאט, שעברה לידיה מחברת סמל"ת. זאת בנוסף לקבלת הזיכיון למותג האופנועים בטא. במטרו מצהירים כי מחירי הדגמים השונים יהיו נמוכים מעתה בכ-20 אחוזים.

   

   

  במרכז ארסנל הדגמים יעמוד הווילדקאט, רכב שטח SBS (ר"ת Side By Side) של היצרנית המתחרה בפולאריס RZR המוכר, ובדומה לו יוצע במספר דגמים וגרסאות. גרסאות הבסיס תחת הכינוי "טרייל" ב-63 אלף שקל (הוזלה של 16 אלף שקל), ה"ספורט" ב-80 אלף שקל (הוזלה של 19 אלף שקל). שנייהם מצוידים במנוע שני צילינדרים בנפח 700 סמ"ק (60 כ"ס) ובשידוך לתמסורת ואריאטור והנעה כפולה.

   

   (צילום: תומר פדר) (צילום: תומר פדר)
  (צילום: תומר פדר)

   

  ההבדל בין השניים הוא ברוחב, הטרייל מיועד למסלולים צרים ביערות בארה"ב ולכן רוחבו 127 ס"מ בלבד, 25 ס"מ פחות מהספורט. מהלכי המתלה של הטרייל (קדמי/אחורי 26.7/25.4 ס"מ) קצרים מהספורט (32/31 ס"מ בהתאמה), מרווח הגחון צנוע יותר (25.4 ס"מ לעומת 33 ס"מ) והוא גם היחיד ללא היגוי מתוגבר חשמלית.

   

   (צילום: תומר פדר) (צילום: תומר פדר)
  (צילום: תומר פדר)

   

  הגרסאות הבכירות של הווילדקאט מצוידות במנוע V-טווין בנפח 951 סמ"ק המפיק 90 כ"ס ומשודך לתמסורת ואריאטור והנעה כפולה. הוא יוצע בגרסת X LTD דו-מושבית ספורטיבית (עם בולמי זעזועים של אלקה) ו-4X בעלת בסיס גלגלים ארוך ב-73.7 ס"מ (315 ס"מ בסך הכל) המאפשר ארבעה מקומות ישיבה. לשניהם מהלכי מתלה של 43.2 ס"מ מלפנים ו-45.7 ס"מ מאחור ומרווח גחון של 33 ס"מ.

   

  באוקטובר צפוי לנחות כאן גם הווילדקאט XX המצויד במנוע 3 צילינדרים בנפח 998 סמ"ק של ימאהה עם 130 כ"ס ותמסורת ואריאטור. בעתיד, כך מבטיחה היבואנית, תוצע גם גרסת טורבו שתתחרה בדגמים הקיצוניים ביותר של פולריס וקאן אם עם הספק משוער של כ-215 כ"ס.

   

   

  בנוסף ישווקו כאן דגמי טרקטורני האוכף של ארקטיק קאט, קטגוריה שלאחרונה זוכה לתחייה מחדש. טרקטורון העבודה אלטרה ישווק כאן עם מנועי 300 סמ"ק, 500 סמ"ק, 700 סמ"ק ו-1,000 סמ"ק עם תמסורת ואריאטור ובטווח מחירים שבין 30 אלף שקל ל-75 אלף שקל. גרסת הבסיס (300 סמ"ק) מיועדת לרוכב יחיד והיא בעלת הנעה אחורית, שאר הגרסאוצת מיועדות לצמד רוכבים ומצוידות בהנעה כפולה.

   

  בגזרת טרקטורוני הספורט ישווקו כאן ה-DVX 300 בעל הנעה אחורית במחיר של 30 אלף שקל וה-XC450 בעל הנעה כפולה במחיר של 45 אלף שקל. שניהם עם תמסורת ואריאטור.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: תומר פדר
  ארקטיק קאט ווילדקאט
  צילום: תומר פדר
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים