שתף קטע נבחר

תושב בני ברק מואשם בביצוע מעשים מגונים בנערים שעבדו אצלו

משה פישר, בן 53, מואשם בהטרדה מינית ובביצוע מעשים מגונים רבים בשני נערים בני 15 שעבדו אצלו, ובחברם, נער בן 13. "אני מאוד רוצה לראות אותך בחול המועד הזה, אני תמיד אוהב אותך", כתב פישר לאחד המתלוננים, אך טען: "אין פה כוונה מינית, כך אני מתבטא". הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו

"ניצל את יחסי העבודה והמרות וביצע מעשים מיניים רבים": משה פישר, תושב בני ברק בן 53, הואשם הבוקר (ד') בהטרדה מינית ובביצוע מעשים מגונים רבים בשני נערים בני 15 שעבדו אצלו ובחברם, נער בן 13. העבירות כלפי הנערים שעבדו איתו נעשו בניצול יחסי תלות, מרות ועבודה.

 

לפי כתב האישום, שהגישה עו"ד מיטל מור, בחודשים אפריל ומאי העסיק פישר את שני הנערים בעסק שבבעלותו. בתקופה שעבדו אצלו נהג פישר להסיע אותם ואת חברם בן ה-13 ברכבו במסגרת שעות העבודה ומחוצה להן. הוא נהג גם לבלות בחברתם וקנה עבורם בגדים, טלפון נייד, אופניים חשמליים, סיגריות ואוכל. 

 

הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו. בבקשה כתבה התובעת עו"ד מור: "מעשיו מלמדים על דפוס פעולה שבו נקט: יצירת קשר קרוב עם הקטינים, טרף קל, האופן שבו נהג לבלות עמם, להסיע אותם ולרכוש עבורם מוצרים שונים על מנת לרכוש את אמונם ולהביא לקרבה וליצירת תלות בינם לבינו. הנאשם ניצל את יחסי התלות, העבודה והמרות שנוצרו בינו לבין הקטינים וביצע בהם מעשים מיניים במספר רב של הזדמנויות".

 

הנערים מסרו עדויות על המעשים ואף נערך עימות בין שניים מהם לבין פישר. לגבי נער אחד העיד פישר כי הוא אכן העסיק אותו ורכש עבורו מוצרים שונים, אך טען כי לא נגע בו. לגבי נער אחר הכחיש כי העסיק אותו וכן הכחיש שנגע בו, אך אישר שהקטין לן אצלו.

 

נטען כי פישר קיים שיחות והתכתבויות בעלות אופי מיני עם הנערים, הפנה לעברם הצעות והתייחסויות מיניות וביצע בהם בכמה הזדמנויות מעשים מיניים, תוך ניצול יחסי המרות. נמצאה התכתבות בינו לבין אחד הנערים באחד המקרים, שבו הוקלט פישר אומר: "בוא נקווה שאני אראה אותך מחר, אני מאוד רוצה לראות אותך בחול המועד הזה, בסדר? אני סומך עליך שאתה תמצא את הדרך... מה שבטוח שאני יכול להגיד לך זה שאיתי אתה תהנה. ותדע לך שאני תמיד, תמיד, תמיד אוהב אותך".

 

בחקירה טען פישר כי ההתכתבות הוצאה מהקשרה וכי לא מדובר במשהו מיני, אף שכך עשוי הדבר להשתמע. לדבריו, כך הוא נוהג להתבטא אף שאין לו כל כוונה מינית. 

 

עורכת דינו של פישר, יעל ניסן פינקלמן מהסנגוריה הציבורית, מסרה: "הנאשם טוען כי מדובר בסכסוך עסקי על רקע של סחיטה נגדו ומכחיש בתוקף את הכל החשדות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
אילוסטרציה
צילום: אורן אהרוני
מומלצים