שתף קטע נבחר
הוסף כתבה
היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דייט על המגרש
  סיפור קצר על הקשר בין אפליקציית היכרויות, אסטרולוגיה ושוק השחקנים בכדורגל הישראלי

  ״נכנעתי״, הוא אומר לי. ״התחלתי גם אני לשחק באפליקציה הזאת שהראת לי". האמת שאני כבר התייאשתי מזה מזמן, אבל לא אמרתי לו כי לא רציתי שיתבאס. ״שמע...״ הוא ממשיך, ״כמה יפיפיות יש באפליקציה הזאת, זה לא להאמין. אני לא מבין את זה, מה?! לא מתחילים איתן ברחוב כל יום - כל היום? ועזוב את זה, הן ׳אשכרה׳ עונות לי, מדברות איתי, רוצות שניפגש.. הייתי צריך להקשיב לך ממזמן, יא אללה״.

   

  ״עזוב את זה רגע, מה אתה אומר על הרכש החדש?״, הוא ממשיך לירות עליי שאלות כאילו שעניתי לו עד עכשיו. רועי מלא אדרנלין בגלל האפליקצייה הזאת,
  זה עשה לו מצב רוח טוב, עובדה שחזר לו החשק לדבר על כדורגל אחרי העונה המתישה והמייאשת שעברנו. ״שמע״, אני עונה לו, ״אתה יודע איך זה - שמות, כסף וקליפ קצר של גולים כבר לא עושים עליי רושם. כשתתחיל העונה נראה מה קיבלנו, אי אפשר לדעת בדברים האלה״. ״מה אתה מדבר שטויות..?!״, רועי מבטל אותי באופטימיות הזאת שתקפה אותו היום. ״בכאלה סכומים שהשכיבו על השחקנים האלה, אי אפשר ליפול. אולי לא יגיע מסי, אבל אני אומר לך העונה תהיה הצגה! אני מרגיש את זה". אני מחייך חצי חיוך, ״יאללה נו.. מהפה שלך...״.

   

   (צילום: EPA)
  (צילום: EPA)
   

   

  ״תראה תראה עם מי אני יוצא הערב״, חוזר רועי לנושא שהפך לו את מצב הרוח בין רגע. ״לא הייתי מדמיין אפילו שהיא תירק לכיוון שלי. אני לוקח אותה לקאמרי, אתה יודע.. לעשות קצת דאווין״. אני מביט בתמונה ולא מצליח שלא לגחך. ״מה הסיפור שלך?״ הוא שואל אותי. אני שותק כמה שניות כדי לא לגמגם ומחליט לספר לו. ״יצאתי איתה, הלכנו להופעה של סחרוף ובנאי״. ״נו, ומה היה...?״ שואל רועי בסקרנות. אני ממשיך להביט בתמונתה ומספר לו, ״היא מוזרה כזאת. אמרה שמזל מים מכבה מזל אש. משהו כזה. אחרי זה ביקשה סליחה בשמם של הכוכבים ומאז לא דיברנו יותר״.

   

  ״הלך עליי״ הוא אומר, ״גם אני מזל דגים״.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "דייט על המגרש"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים