שתף קטע נבחר

קרביץ בחזרה לבית הספר עם תיק לכל תלמיד

קרביץ יוצאת במהלך אסטרטגי ומצטרפת למיזם החברתי עם עמותת "תיק לכל תלמיד" במסגרתו ישמשו סניפי קרביץ כנקודת איסוף לתיקים משומשים שימולאו בציוד חזרה לבית ספר ויעברו לילדים ממשפחות נזקקות. המשמעות היא כי ילדים אלה יקבלו ילקוט מחודש מלא ציוד חזרה לבית הספר. שווי הערכה שתכלול כלי כתיבה ומוצרים נדרשים לפתיחת השנה הינו כ – 70 שקלים. כמו כן, לקוחות קרביץ שירצו לקחת חלק נוסף בתרומה יוכלו לרכוש בקרביץ ערכת תרומה בשווי של 30 שקל וקרביץ תגדיל את הערכה לשווי של 70 שקלים.

 

הרשת מציעה השנה פריסה בכ – 150 נקודות מכירה ברחבי הארץ הכוללות את סניפי הרשת וכן את ירידי החזרה לבית הספר במיקומים אסטרטגיים המאפשרים להציג מגוון רחב ומקיף. בהמשך להרחבת המותג הפרטי של קרביץ השנה אשר כולל למעלה מ 100 פריטים אומרים ברשת ש" יהיה זול יותר ב כ 25% מהמקבילים". בנוסף, מי שיביא תיק לתרומה לסניפי קרביץ, יקבל שובר לקניה עתידית בקרביץ.

 

 

בנוסף, לראשונה יוצאת השנה קרביץ בשת"פ ייחודי עם דיסני הנותן מענה בתחום התיקים, הציוד חזרה לבית הספר ועוד. בין המותגים: מואנה, אלזה, אלנה ועוד, במסגרתו תציע מגוון של תיקים וציוד משרדי ממותגים בדמויות האהובות של דיסני ותציעה מבצעים בלעדיים בסניפיה.

 

השנה מציעה קרביץ מגוון רחב מאוד של מוצרי חזרה לבית הספר באתר הסחר שלה וגם מציעה רכישה קבוצתית בכל הקשור לפריטים הנרכשים לקראת החזרה לבית הספר. האתר הנו ידידותי למשתמש וכולל ליין רחב של מוצרים שמתאימים לקבוצות רכישה ובנוסף, קיימת תיבת דואר ייעודית שכל קבוצת רוכשים תוכל לקבל הנחת קבוצה.

על פי הערכת קרביץ, "ההוצאה לתלמיד בבית ספר יסודי לקניית ציוד לחזרה לביה''ס מוערכת בכ – 350 שקלים, וההוצאה הממוצעת לתלמיד בבית ספר תיכון מוערכת בכ – 250 שקלים. כלל המוצרים שלנו עוברים תקינה מחמירה והינם מוצרים בטיחותיים שישרתו את הילדים והנוער לאורך זמן".

 

למידע על סניפי האיסוף 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים