שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מה נשים רוצות? לא מה שאתם חושבים
  נשים רוצות להכיר באמת את הגבר שאיתן, זה האמיתי, מתחת לכל הקליפות, מתחת לשריון שעוטף - ואז, רק אז, הן תוכלנה לקבל את הגבר ולהתמסר לאושר. כי זה, הפלא האמיתי שמחבר שני בני אדם לזוגיות אחת. קוראים לזה אינטימיות

  אתה רוצה שהיא תאהב אותך. שתתאהב בך. שתתמכר לך עד כלות. אתה בטוח שאתה יודע איך לעשות את זה. אתה בטוח שאתה יודע מה היא צריכה. מה יגרום לה להימשך אליך, להישען עליך, להזדקק לך, להיות שלך. אם תהיה חזק. ואמיץ. ומגונן. וחמים. ובטוח בעצמך. אם תהיה גבר. זה מה שאישה רוצה, לא?

   

  ובכן, לא. ממש לא. התפקיד שאתה מגלם בפגישות ביניכם הוא לא אתה. הוא תפקיד. הוא מסכה. הוא הצגה. הוא העמדת פנים. הוא תפקידך כגבר בהצגה שנקראת "החיים". הוא מה שתכנתו אותך לחשוב. להחצין. להגיד. ולהתנהג. אבל כשאתה חושב ומחצין ואומר ומתנהג, אינך עצמך. אתה משהו אחר.

   

  אז מי אתה? האם אתה יודע מי אתה? האם יש לך מושג מה נמצא אצלך עמוק בפנים? כי מה שנמצא שם עמוק בפנים זה מה שאשה מחפשת. היא מחפשת אותך. אבל אם אינך יודע מי אתה, לא תצליח להגיע לעצמך, ואם לא תצליח להגיע לעצמך, לא תצליח להגיע אליה, לא תצליח להבין אותה, לא תצליח לגעת בה, לא תצליח לאהוב אותה, והיא לעולם, אבל לעולם, לא תהיה שלך.

   

  לעוד טורים של אבישי מתיה

   

  ככה נראית אינטימיות. הבחירה באושר (צילום: Shutterstock)
  ככה נראית אינטימיות. הבחירה באושר(צילום: Shutterstock)

   

  להכיר את האני האמיתי שלך

  כי מה שהיא רוצה באמת הוא להכיר אותך, אותך האמיתי, מתחת לכל הקליפות, מתחת לשריון שעוטף אותך, מתחת לחומה שבנית, מתחת לאימה ולפחד ולכאב. אותך האמיתי. הרך. הפגיע. הרגיש כל כך. הילד שמאחורי הגבר. הנער שמאחורי האיש. מי שהיית בהתחלה והסתרת כל כך טוב בהמשך עד שאינך זוכר מי היה שם, מי זה אתה. ואותו היא רוצה. הוא זה שנוגע בה. הוא זה שמקסים אותה. הוא זה שמרגש אותה. הוא זה ששובה את ליבה.

   

  כי הוא טהור. וכן. ופשוט. וחשוף. ועירום. ואם אתה רוצה לעשות איתה אהבה, עליך להיות עירום מכל דימוי, דמות, הנחה, מחשבה. ואם אתה רוצה לכבוש את ליבה, עליך לפתוח את ליבך ולהודות בחולשותיך ולא לפחוד מחשיפה כנה של כאביך. ואם אתה רוצה שהיחסים ביניכם יהיו עמוקים וממושכים, עליך לצאת למסע ארוך פנימה אל המקומות העמוקים שמהם נמלטת, הסתתרת ולא ביקרת בהם כבר שנים. כי שם, רק שם, אתה נמצא. ורק אם תהיה שם, תסכים להיות שם, מי שאתה, כמו שאתה, היא תוכל לרפא את כאביך.

   

  ואז, רק אז, היא תקבל אותך אליה. ואז, רק אז, תיגע באושר. ואז, רק אז, תיגע, ותחוש, ותבין, מהו הפלא האמיתי שמחבר שני בני אדם לזוגיות אחת. קוראים לזה אינטימיות. ואינטימיות היא סך כל רגשותיך, פחדיך, כאביך, היא אתה האמיתי, החשוף, המוכן להיצרב באש האהבה, המוכן להתמסר כל כולו לאשה, המוכן להבין מה זו אשה, למה היא זקוקה, ומה היא רוצה באמת.

   

  האם אתה מוכן לכך? האם אתה מוכן לצלול? האם אתה מוכן להסתכן? האם אתה מוכן לאהוב? האם אתה מוכן לצאת איתה למסע הכי מסוכן, מרתק ומסעיר של חייך? העוצמה שלך טמונה ברכות. הגאווה שלך נמצאת בתוך הצניעות. הקסם שלך מופיע כשהפגיעות יוצאת לאור. אתה תגרום לה להתאהב בך כשתופיע מולה מורכב, מסקרן, לא מובן מאליו, שונה מכל מי שהכירה.

   

  אז תשכח את כל מה שחשבת על גבריות. כל מה שראית בסרטים. כל מה שקראת בספרים. וכל מה שאבא שלך שיקף לך וחבריך סיפרו לך. זה לא זה. זה ממש לא זה. גבר אמיתי, גבר שנשים רוצות, הוא אתה. אתה השלם. על כל הפגמים, הצלקות, הקשיים, הכאבים והפחדים שבך. גבר שמקבל את עצמו. גבר שחש בנוח עם עצמו. גבר שסולח לעצמו. גבר שיודע מיהו, שמבין מיהו, שלא אכפת לו מה חושבים עליו ומה אומרים עליו.

   

  הגבר הזה חופשי. הגבר הזה חזק. הגבר הזה מושך. פשוט תהיה אתה. אל תסתיר את מי שאתה. ואם לא תסתיר אותך, היא תראה אותך. ותתאהב בך. ותבוא אליך. ותהיה שלך.

   

  הכותב הוא מאמן למנהיגות ולתקשורת


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מה נשים רוצות? לא מה שאתם חושבים "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים