שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש בפיננסים: ביטוח דירה משולב לשוכר ולמשכיר

   ביטוח לדירות שכורות המאפשר תמחור הוגן, קמפיין לשקיפות בהלוואות, עמדת שירות לביטוח נסיעות והחזר כספי על קניות שבוצעו בחו"ל - חדש על המדף הפיננסי

   החזר על הקניות שבוצעו בחו"ל

   מאסטרקארד יוצאת במבצע לקראת עונת הנסיעות - "קיץ פרייסלס עם מאסטרקארד" במסגרתו 2 לקוחות מחזיקי כרטיס מאסטרקארד, יקבלו את כל סכום הרכישות שביצעו בכרטיס במהלך החופשה בחו"ל – בחזרה.

    

   כדי להשתתף במבצע יש להירשם מראש באתר ייעודי, שיעלה לאוויר ב-20 ביולי, כאשר בין הנרשמים תיערך הגרלה.

    

   בהתאם לתנאי המבצע, הזוכים יקבלו החזר עד לעלות של 10,000 שקל בכל תקופת המבצע ללא הגבלה על מספר הטיסות, היעדים או המדינות. ההחזר יתבצע רק עבור רכישות שבוצעו פיזית בחו"ל בכרטיס אשראי המשויך למותג החברה (ולא עבור רכישות שבוצעו מהארץ). המבצע יתחיל ב- 19 ליולי ויסתיים ב- 8 בספטמבר.

    (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
   (צילום: Shutterstock)
    

   ביטוח דירה לשוכר ולמשכיר

   חברת הביטוח AIG השיקה לאחרונה את "AIG RENT", ביטוח המיועד לדירות שכורות. הביטוח החדש מאפשר לכל צד לרכוש את הכיסויים הנחוצים לו בביטוח דירה שכורה: המשכירים ירכשו את ביטוח המבנה והשוכרים ירכשו את ביטוח התכולה.

    

   המודל שפותח מאפשר גם תמחור הגון בכך שכל צד משלם רק על הכיסויים להם הוא זקוק תוך התחשבות בסיטואציות שעשויות להתפתח בין שוכר ומשכיר, ללא תוספת פרמיה. כך למשל, ביטוח מבנה למשכיר המכסה נזק שיגרם למבנה הדירה, כולל גם פטור מהשתתפות עצמית בנזקים שמעל 10,000 שקל, כיסוי לנזק שגרם דייר הבית בזדון עד 5,000 שקל למקרה ועוד.

    

   ב- AIG מצביעים על כך שהביטוח החדש הוא תולדה של צורך - על פי נתוני עומק שאספה החברה, יותר מ-500 אלף דירות להשכרה ישנן היום בישראל, ולמעשה יותר מרבע מהישראלים גרים היום בדירה שכורה. לדברי לי דגן, סמנכ"ל ביטוחי רכב ודירה: "המוצר AIG RENT שואף לתת מענה חיוני לשתי האוכלוסיות, השוכרים והמשכירים ובתמחור הוגן".

    

   עבודה לבני הנוער בחופש

   בעקבות ההצלחה בשנה שעברה, "פועלים YOUNG", מותג הצעירים של בנק הפועלים, מעניק חסות לאתר WOWJOB שמציג עבודות קיץ לבני נוער.

    

   בבנק מציינים כי במסגרת הפרויקט, יוצגו לבני נוער בגילאי 14-19 אפשרויות להתמודד על עבודות מדהימות, שנוצרו לטובת הפעילות בשיתוף 20 מותגי הצעירים המובילים בישראל.

    

   בין היתר יוכלו בני הנוער להתמודד על תפקידים כמו נסייני הטעמים החדשים של גלידות בן & ג'ריס, מבקרי הקולנוע של סינמה סיטי, דוגמני האינסטגרם של מותג האופנה TNT ועוד. בנוסף יוצגו לבני הנוער גם עבודות רגילות, וכן תפקידי התנדבות בשיתוף עמותת "רוח טובה". השנה יוזמנו בני הנוער גם להמציא בעצמם "עבודות חלומיות".

    

   הזוכים ב"עבודות החלומיות" ייהנו גם מפרס של 1,000 שקלים, שיועבר אליהם באמצעות bit, אפליקציית התשלומים החדשה של בנק הפועלים.

    

   עמדת שירות לביטוח נסיעות

   חברת ביטוח הנסיעות PassportCard השיקה לאחרונה עמדת שירות שנייה בנתב"ג - והפעם בטרמינל 1. העמדה מאפשרת למבוטחי החברה לקבל שירות מלא מנציג שירות בכל שעות פעילות הטרמינל ולהנפיק את הכרטיס הנטען של החברה.

    

   לפני כחודשיים השיקה PassportCard מכונה אוטומטית להנפקת הכרטיס הנטען בטרמינל 3, ועכשיו - לקראת פתיחת מסלול נוסע מלא בטרמינל 1 משיקה החברה את עמדת השירות, שתמוקם באולם הנוסעים בין השערים 37-38 ותאויש בנציג החברה בכל שעות פעילות הטרמינל.

    

   סכום מדויק להחזר ההלוואה

   חברת הלוואות ההמונים Eloan, מבית מיטב דש, יוצאת בקמפיין הקורא לחברות האשראי והבנקים לשים סוף לחוסר והשקיפות בעולם האשראי.

    

   בקמפיין החדש, היא מציגה בגלוי את סכום ההחזר החודשי והמדויק שלווה אמור להחזיר בגין כל הלוואה. כך לדוגמה בהלוואה של 10,000 שקל לתקופה של שלוש שנים, יצויין כי ההחזר החודשי עומד על 324 שקל למשך 36 חודשים.

    

   לדברי עופר כרמל, מנכ"ל Eloan, "הגיעה העת לדרוש, באופן ברור מהבנקים וספקי האשראי הצרכני הנוספים, להגביר את השקיפות".

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים