שתף קטע נבחר

ממריאים: ישראייר מגייסת 20 טייסים חדשים

מחפשים עבודה? חברת התעופה הישראלית מתרחבת ומגייסת 20 טייסים נוספים. כדי להתקבל עליכם להיות אזרחים ישראלים, בעלי ניסיון טיסה של אלף שעות ולעבור מבחני אנגלית

השמיים הם הגבול: ישראייר מתחילה בהליך גיוס של 20 טייסים חדשים. המועמדים יעברו מיונים במהלך החודשים הקרובים עד שיבחרו ה-20 שיחלו את הקורס באוקטובר הקרוב. הגיוס מתבצע על רקע העסקה המתגבשת למכירת ישראייר לאל על.

 

הסכמות על תנאי עסקת מכירת ישראייר לאל על

 

 

 

הטייסים הפוטנצייאלים חייבים להיות, בין היתר, אזרחי ישראל, בעל ניסיון טיסה של אלף שעות טיסה, לעבור מבחני אנגלית תעופתית וכל הבדיקות הרלוונטיות. חושבים שאתם מתאימים? שלחו קו"ח ל - HilaRa@israir.co.il

 

לדברי עומר בק, טייס ראשי בצי ה-ATR והאחראי על גיוס הטייסים: "כפי שעשינו בכל אחת מהשנים האחרונות, גם השנה אנו עומדים בפני גיוס מסיבי של טייסים לאור התרחבות הפעילות וגידול במצבת המטוסים. למרות הצורך והדחיפות היחסית גבוהה, אין כל כוונה להתפשר על רמת הטייסים שיזומנו לשלב המיונים. כבכל שנה גם השנה אני מעריך שנקלוט פחות טייסים מהרצוי לאור המבחר המצומצם שעומד בתנאים אלו. אני מזמין את כל מי שרואה עצמו מתאים ועומד בדרישות להגיש את מועמדותו".

 

לאחר סיום המיונים, תתחיל ההכשרה שתמשך בין שלושה לשישה חודשים חודשים ותכלול לימודים עיוניים במגוון תחומים, מבחנים עיוניים, סימולטור טיסה וצבירת ניסיון עם מדריכי הטיסה של החברה באוויר. בסוף התקופה, הטייסים החדשים שעמדו בכל הדרישות והציגו רמה העומדת בתקנות הטייס ובסטנדרטים של ישראייר, יוסמכו כקצינים ראשונים במטוסי החברה.

 

דירקטוריון אל על אישר החודש הבנות להסכם לרכישת ישראייר בעסקה בשווי של 24 מיליון דולר. במסגרת העסקה תהפוך ישראייר לחברה בבעלותה של סאן דור (חברת בת של אל על) שתוחזק במשותף על ידי אי.די. בי תיירות (25%) ואל על (75%). העסקה כפופה לאישור רשות ההגבלים העסקיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מטוסים מטוס מטוסי אל על ארקיע ישראייר נתב"ג
מומלצים