שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ניב רסקין עוזב את גל״צ ועובר לתוכנית הבוקר
  השדרן עוזב את גלי צה"ל ומצטרף לרצועת הבוקר החדשה של זכיינית ערוץ 2 קשת. כמו כן, ייתכן כי מיכל אנסקי תשתלב בהגשת התוכנית במתכונת מקוצרת יותר בהמשך
  השינויים בתעשיית הטלוויזיה ממשיכים לתפוס תאוצה, והפעם זה מגיע מכיוונו של ניב רסקין שמצטרף לרצועת הבוקר של זכיינית ערוץ 2, קשת. וזאת על פי מתכונת חדשה שתשלב את המרואיינים המרכזיים, הכותרות הראשיות, העדכונים השוטפים והפרשנים.  

   (צילום: דביר כחלון)
  (צילום: דביר כחלון)

   

  רסקין החל את דרכו בתקשורת הישראלית בגיל 18 כחייל בגלי צה"ל. הוא שימש כמפיק במחלקת החדשות, ככתב וכעורך חדשות הספורט של התחנה, ובאחרונה

  הוביל שם את רצועת הבוקר היומית. במקביל, יואב לימור, מי שהגיש עד כה את תוכנית הבוקר ביקש לסיים את תפקידו. במסגרת השינויים המתוכננים ברצועת הבוקר, נבחנת כעת מתכונת מקוצרת יותר של התוכנית, בשילובה של מיכל אנסקי. לימור ימשיך להגיש את התוכנית בימי שישי, לצד הובלת תוכנית פוליטית חדשה.

   

  סמנכ"ל התוכניות של קשת חיליק שריר מסר בתגובה: "ניב רסקין הוא עיתונאי מצוין ומראיין מעולה. כישוריו ויכולותיו, בשילוב עם המתכונת החדשה אותה אנו מתכננים, יהפכו את חדשות הבוקר בקשת לאלטרנטיבה הרלוונטית ביותר עבור הצופים עם המעבר לערוץ 12".

   

  בועז בן ציון, סוכנו של רסקין, מסר בתגובה: "ייצוג 1 שמח על שיתוף הפעולה, ניב רסקין הוא הבחירה הטובה ביותר לפתוח איתו את הבוקר ואת ערוץ 12 החדש של קשת".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ניב רסקין עוזב את גל״צ ועובר לתוכנית הבוקר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים