שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ענבל אור שוחררה ממעצר לאחר שהפקידה 12 אלף שקלים
  ההחלטה התקבלה לאחר שעורך דינה הגיש בקשה דחופה לשחררה ולהעניק לה 10 ימים נוספים לשלם את הקנסות. היא נעצרה אמש לאחר שהפרה החלטות של בית המשפט והועברה לכלא נווה תרצה

  ענבל אור יוצאת מנווה תרצה, הערב (צילום: טל שחר) (צילום: טל שחר)
  ענבל אור יוצאת מנווה תרצה, הערב(צילום: טל שחר)

  יזמית הנדל"ן ענבל אור, שנעצרה אתמול בלילה בירושלים והועברה לכלא נווה תרצה, שוחררה הערב (יום ה') לאחר שהפקידה 12 אלף שקלים.

   

  מוקדם יותר הגיש עורך דינה אפרים דמרי בקשה דחופה לשחררה ממעצר ולהעניק לה עשרה ימים נוספים לתשלום הקנסות שהוטלו עליה. אור נעצרה יומיים לאחר שנשיא בית המשפט המחוזי איתן אורנשטיין הוציא נגדה צו מעצר בגין הפרת החלטות בית המשפט ואי העברה של 32.5 אלף שקל לקופת פשיטת הרגל.

   

  עו"ד אפרים דמרי טען במסמך שהוגש לבית המשפט כי המעצר של אור אינו מידתי. "המבקשת מבהירה כי בכוונתה למלא אחרת החלטת בית המשפט ואין לה עניין חלילה לזלזל או לבזות החלטות". בתגובה הוחלט כי על אור להתייצב ביום ראשון הקרוב לדיון בנושא, ועד אז תוכל להשתחרר עבור פיקדון של 12 אלף שקלים במזומן.

   (צילום: טל שחר) (צילום: טל שחר)
  (צילום: טל שחר)

   (צילום: טל שחר) (צילום: טל שחר)
  (צילום: טל שחר)

  עו"ד אפרים דמרי ()
  עו"ד אפרים דמרי
   

  לפני שבועיים קבע השופט אורנשטיין כי אם אור לא תעביר לקופה 32.5 אלף שקל עד ל-18.7 בצהריים, היא תיאסר למשך שבוע. המנהל המיוחד לנכסי ענבל אור, עו"ד איתן ארז, הוא שפנה שלשום לבית המשפט בדרישה להוציא נגדה צו מעצר כיוון שהיא לא שילמה את חובה כפי שחויבה על ידי השופט אורנשטיין.

   

  בשנה האחרונה מנהלת אור הליכי פשיטת רגל במקביל להליכי פירוק של חברות שבראשן היא עמדה. במהלך השנה הזו עלו הרבה טענות ובקשות לביזיון בית משפט על כך שהיא אינה פורעת את חובותיה ולא מקיימת את הסכמיה עם המנהל המיוחד, עו"ד ארז.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים