שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פרסום ראשון: הסדר קיבוצי לשיפור תנאי העובדים הזמניים באל על
  הסדר קיבוצי באל על: הנהלת חברת התעופה וההסתדרות חתמו על הסכם המסדיר את תנאי העבודה של העובדים הזמניים בחברה ומשפר את תנאי העסקתם
  פרסום ראשון: הסדר קיבוצי דרמטי נחתם הלילה (ה') בין הנהלת אל-על לבין ההסתדרות המסדיר את תנאי העבודה של העובדים הזמניים בחברה ומשפר את תנאי העסקתם.

   

  ההסכם שנחתם יחליף את הסכם העבודה הישן בן 35 שנה, במסגרת ההבנות שנחתמו בין הנהלת החברה להסתדרות בחודש דצמבר, עם החתימה על הסכם העבודה החדש עם הטייסים. הוא מסדיר את ביטחונם התעסוקתי של העובדים הזמניים וכולל בתוכו גם תוספות שכר וקרן השתלמות.

   

  שיטת החוזה החדש, שנחתם בין סמנכ"לית כוח האדם בחברה, יהודית גרסריו, לבין יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי, ייעשה בשיטת "המחסנית". המשמעות היא ש-150 עובדים ייכנסו להסדר, ובכל פעם שמישהו יקבל קביעות עובד אחר יכנס במקומו.

   

  אדרי מסר כי "מדובר בהסכם היסטורי שמביא עמו משב רוח חיובי , שיפור תנאים וביטחון תעסוקתי לקבוצה רחבה של עובדים מסורים ומחוייבים. צעד חשוב בבניית יחסי עבודה טובים בחברת אל על". 

   

  יו"ר נציגות העובדים בחברה, עו"ד אבי אייזנר, אמר: "אני שמח ונרגש מהמעמד. ההסכם מטיב עם עובדי אל על כולם ובמיוחד עם קבוצה רחבה של עובדים שביטחונם התעסוקתי שופר באופן ניכר.  

   

  מנכ"ל אל על, דוד מימון, ציין: "הנהלת החברה שמחה כי נחתם ההסכם בהמשך להסכמות שהושגו בחודש דצמבר האחרון. עובדי אל על הם המשאב העיקרי של

  החברה וההסכם יאפשר לכולנו לשלב כוחות בהצעדתה של החברה לקראת הליך ההתחדשות בחברה עם הגעת מטוסי הדרימליינר החדשים החל מהחודש הבא".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים