שתף קטע נבחר

יאיר נתניהו, הכלבה קאיה והפוסט שמסעיר את הרשת

גולשת טענה בפייסבוק כי בנו של רה"מ לא אסף את צואת כלבתו בגינת הכלבים שאליה בא עם מאבטח, סימן לה אצבע משולשת - והלך. יאיר נתניהו: "זו אישה שמטרידה אותי דרך קבע, הייתי בטלפון וכלל איני יודע אם הכלבה עשתה את צרכיה"

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, נאלץ אתמול (שבת) להגיב על פוסט שפרסמה גולשת בפייסבוק, שבו טענה כי הוא סירב לאסוף את צואתה של כלבת המשפחה קאיה בגינת הכלבים שבה טייל איתה, וכי כשביקשה ממנו לעשות זאת - הניף לעברה אצבע משולשת.

"זאת הצואה של קאיה (כן, שלא ראש הממשלה ומשפחתו)", כתבה הגולשת בפוסט, וצירפה תמונות של צואת הכלבה ושל נתניהו הבן מתרחק לכאורה מגינת הכלבים. "כאשר ביקשתי מהבן הבכור, יאיר, שנכנס איתה ועם המאבטח לגינת הכלבים בה היינו, להרים זאת כי אנחנו מקפידים על ניקיון הגינה ואפילו אוספים כסף לטובת הניקיון, הוא עשה לי אצבע משולשת, סובב את גבו ויצא".

 

יאיר נתניהו דחה בתוקף את הטענות ומסר בתגובה: "מדובר באישה שכדרך קבע - בכל פעם שהיא רואה את יאיר נתניהו או בן משפחה אחר מטיילים עם הכלבה קאיה - פונה אליהם ללא כל סיבה, מטרידה, מעירה הערות פוגעניות ונוהגת באגרסיביות ללא כל אינטראקציה מצידם".

 

בתגובה נטען עוד: "יאיר כלל אינו יודע אם קאיה עשתה את צרכיה כטענת האישה או לאו, שכן היה עסוק בשיחת טלפון במכשיר הסלולרי כאשר היא פנתה אליו באגרסיביות כהרגלה. לאור ניסיונו המר איתה, יאיר מיד ניתק מגע ועזב את המקום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הפוסט והצילומים מגינת הכלבים
מומלצים