שתף קטע נבחר

פיתוח ישראלי: לגו ללימוד תכנות ורובוטיקה

Algobrix השיקה קמפיין בקיקסטרטר המלמד ילדים את יסודות התכנות והרובוטיקה. הדבר מתבצע על ידי קוביות לוגו עם יכולות חכמות. המימון הושג בתוך זמן קצר

  

 

חברת Algobrix השיקה בשבוע שעבר קמפיין קיקסטארטר על מנת להשיג מימון ללגו ללימוד תכנות ורובוטיקה. בתוך פחות מ-24 שעות היעד - 50 אלף דולר - הושג. כרגע גויסו בקמפיין 131 אלף דולר.

 

בחברה אמרו כי כל קובייה מייצגת פונקציה מסוימת שפוקדת על הרובוט להשמיע קול, להדליק אור או לנוע בכל כיוון אפשרי. הפרמטרים מורכבים בפסגת הקוביות על מנת לקבוע כיצד הרובוט יפעל על פי הפונקציה ומשך זמן הפעולה. ברגע שהקוביות מורכבות יחדיו, רצף פעולות מופעל והרובוט מוכן לפעולה. הרובוטים עצמם מגיעים עם מגוון של שטיחים שעליהם מורכבים הרובוטים וכרטיסי משחק אשר מטרתם היא לשפר ולרומם את תהליך הלמידה.

 

 (צילום: מתוך הקמפיין) (צילום: מתוך הקמפיין)
(צילום: מתוך הקמפיין)

 

"ילדים חושבים שלשבת מול המחשב וללימוד תכנות זה דבר קשה", אומר מייסד ושותף בחברה, אמיר עשור. "הבעיה הראשונה היא השפה ואחר כך היא ההנאה מהעיסוק. Algobrix משנה את תהליך הלמידה שנחשב למשעמם, לתהליך למידה מהנה וחדשני, תוך רכישת ניסיון והכרה נרחבת בשפות תכנות".

 

מנהל הטכנולוגיות הראשי ושותף-מייסד, ד״ר דני אייזיקוביץ, הוסיף: "המהפכה התעשייתית השלישית היא ממש מעבר לפינה. אנחנו מתחילים לראות רובוטים בבתי חולים, בבתי ספר ואפילו בבתים. בעזרת חשיפת הילדים לתקשורת עם רובוטים, אנחנו מקווים לתת להם את הכלים והתחרותיות הנדרשת להשתלבות מהירה בעולם הרובוטיקה המתקדם".

 

לקמפיין גיוס ההמונים: https://www.kickstarter.com/projects/543628386/algobrix-the-ultimate-coding-learning-game?token=777ae89c

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מתוך הקמפיין
הלגו הרובוטי
צילום: מתוך הקמפיין
מומלצים