שתף קטע נבחר

טק צ'ק: האוזניות של הראפר will.i.am

הראפר מנסה שוב את מזלו בעולם הטכנולוגיה, והפעם הוא משיק אוזניות בלוטות' אלחוטיות העונות לשם Buttons. גזר הדין שלנו? תצטרכו לצפות בפרק המצורף של טק צ'ק

הראפר will.i.am טבל את רגליו בעולם הטכנולוגיה יותר מפעם אחת, ועד כה ללא הצלחה רבה. בשנת 2012 הוא פיתח כיסוי לאייפון שמוסיף למכשיר מצלמה איכותית יותר מזו שהאייפון היה מצויד בה אז. המוצר היה מכוער ביותר, והביקורות באתרי הטכנולוגיה בעולם חשפו שכיעור לא היה הבעיה היחידה שלו. ב-2015 הוא השיק שעון חכם בשם "פולס", וגם הוא נעלם מהנוף מהר מאוד לאחר השקתו. זה לא מנע מהראפר להציג שעון נוסף השנה, ואם לא שמעתם עליו - זה די אומר הכול.

 

 

אבל שימו את כל הכישלונות בצד, אי אפשר שלא להעריך את הבחור על הניסיונות הרבים, והאחרון שבהם הוא האוזניות Buttons. אלה אוזניות בלוטות' אלחוטיות שהעיצוב שלהן שואב השראה מתקליטי הוויניל הישנים. האוזניות גם נראות כמו מעין כפתור גדול, וחוט פשוט מחבר בין שני הצדדים. יש להן יחידת שליטה קטנה הכוללת שלושה לחצנים - להגברה והנמכה של הווליום ולהדלקה וכיבוי של האוזניות - ויש אפשרות נוספת לקפוץ קדימה ואחורה בשירים. יש ביחידה הזו גם שקע טעינה מסוג USBC ומיקרופון כדי לנהל באמצעותן שיחות. כדי לדעת מה חשבנו עליהן תצטרכו לצפות בפרק המצורף של טק צ'ק. תבלו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים