שתף קטע נבחר

בניו של אולמרט עונים ליאיר נתניהו: "גזען, הומופוב, בריון, פאשיסט"

בתגובה לפוסט של נתניהו הבן, שבו כתב "מה עם תחקיר על בנו של אולמרט ויחסיו המעניינים עם פלסטיני?", כתב אריאל אולמרט: "אתה כנראה בלחץ ומשליך רפש על אחרים". אחיו שאול אולמרט: "אני חש בעיקר רחמים על דבריך"

 

יאיר נתניהו (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
יאיר נתניהו(צילום: יובל חן)

אריאל אולמרט, בנו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, תקף אחר הצהריים (יום ד') בפוסט שפרסם בפייסבוק את יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה המכהן, בתגובה לדברים שכתב עליו אתמול האחרון. "כמה גזענות והומופוביה, יאיר", כתב אולמרט הבן, לאחר שנתניהו ציין בתגובתו לתחקיר של ארגון "מולד" בעניין התבטאויותיו והשפעתו על אביו: "מה עם איזה תחקיר על 'הבן של כולנו' של ראש הממשלה אולמרט, יחסיו המעניינים עם פלסטיני והמשמעויות לביטחון המדינה?".

  

הפוסט שפרסם אריאל אולמרט ()
הפוסט שפרסם אריאל אולמרט

"אהלן יאיר נתניהו. אנחנו לא מכירים. אני אריאל, הבן הסודי של אהוד אולמרט. הבן ההומו, נו, אתה יודע, זה שחי עם פלסטיני וברח איתו לצרפת. סיפור יפה לא? התרשמתי שהוא מסעיר אותך. מן רומיאו וג'ולייט על ציר בית צפאפא-פריז, רק בצבע ורוד", כתב אריאל אולמרט. "אממה? יש כמה בעיות עם הסיפור הזה. הראשונה היא שכולו המצאות ושקרים. אני אוהב נשים וחולק את חיי עם בת זוגי ואם בתי.

 

"הבעיה הגדולה יותר היא הגזענות וההומופוביה שנוטפות מן המעשיה הזו", הוסיף אולמרט הבן. "הפיצו אותה אתרי ימין בימי כהונתו של אבי כראש ממשלה, וכל תכליתה להסית בשם 'האמיתות' האפלות הנחשפות בה: 'בן הומו', 'בן זוג פלסטיני' ועוד כל מיני המצאות".

 

הפוסט שפרסם שאול אולמרט ()
הפוסט שפרסם שאול אולמרט

"עד היום התעלמתי. אולי כי אין שום דבר שלילי בעיניי בלהיות הומו או פלסטיני. ואז אתה נכנסת לתמונה, יאיר נתניהו היקר. כותבים עליך תחקירים, מעלים שאלות לגבי אורחות חייך ואתה כנראה בלחץ. דרכך להתמודד עם זה היא להשליך קצת מן הרפש על אחרים. הנה החלק שמוקדש לי בפוסט שכתבת: 'מה עם תחקיר לגבי הילד של כולנו, בנו של רוה"מ אולמרט, יחסיו המעניינים עם איזה פלסטיני והמשמעויות לביטחון המדינה?'. כמה גזענות והומופוביה יאיר. ולקינוח אתה טוען שפגענו, אני והחבר הדמיוני, בביטחון המדינה. כל הכבוד.

 

 

"עכשיו תקשיב חביבי: בשונה ממך, אני מעולם לא ישנתי במעון הרשמי, אין לי נהג ומאבטח מטעם המדינה, אני לא מתרועע עם נשיאים או מבלה, לכאורה, אצל מיליארדרים. אני אשכרה עובד לפרנסתי. אני גם משתדל באופן עקרוני להרים את הקקי של כלבתי (אבל אני מודה שקרו מקרים). בקיצור, אני חי את חיי. הניסיונות שלך לגרור אותי לתוך המציאות המעוותת שלך נועדו להיכשל. אני נחוש לפעול רק במסגרת החוק ולכן לא אהסס לתבוע את כל מי שהפיץ או יפיץ גם כעת מעשיות שקריות, גזעניות והומופוביות. אריאל אולמרט".

 

הפוסט שפרסם יאיר נתניהו אתמול (באדיבות ארגון ייראה) (באדיבות ארגון ייראה)
הפוסט שפרסם יאיר נתניהו אתמול(באדיבות ארגון ייראה)

 

 

"פרט לאב שכיהן כראש ממשלה, אין לנו דבר במשותף איתו"

שאול אולמרט, אחיו של אריאל, הגיב גם הוא לפוסט של נתניהו הבן וכתב: "מכיוון שהפוסט המקורי של יאיר נתניהו לא ציין את השם הפרטי, אלא רק שמדובר בבנו של אהוד אולמרט, נשאלתי על ידי מאות אנשים ביממה האחרונה על טיב יחסי עם המאהב הפלסטיני שלי גם כן".

 

"התגובה של אחי הקטן (ממש קטן, בקושי מטר תשעים!) והאהוב (מאוד אהוב, באמת) ממצה את העניין. מעבר לכך, למרות הנזק הרב שהדברים גורמים, אני אישית חש בעיקר רחמים. מוכרת לי ולאחי הפוזיציה הזו, להיות בן של ראש ממשלה. זה מורכב, בעיקר לאור הסערות והטלטלות שהמשפחה חווה (גם זה מוכר לנו, מה לעשות). ברגעים כאלה אופן ההתמודדות חושף את מי שאתה ומה הם ערכיך. אני קורא את מה שכתב אח שלי ונורא שמח שהוא כזה, ולא הגזען, ההומופוב, הבריון, הפאשיסט, שזולת העובדה שלשלושתינו היה אבא שכיהן תקופה כראש ממשלת ישראל, אין לנו דבר במשותף איתו".

 

ארגון "מולד" פנה במכתב אזהרה לפרקליט משפחת נתניהו עו"ד יוסי כהן ובו הזהיר כי אם יאיר נתניהו לא יסיר את הפרסומים נגד הארגון בתוך ארבעה ימים, יפרסם התנצלות וישלם פיצויים בסך 100 אלף שקל - הארגון יתבע אותו על הוצאת דיבה. "הטענה כי אנחנו 'ארגון אנטי-ציוני' אין בה שמץ של אמת, וכל תכליתה להשחיר את פנינו וליצור דה-לגיטימציה בקרב הציבור. בניגוד לטענה מכפישה זו, אין בנמצא ארגון בעל מאפיינים ציוניים יותר", אמרו ב"מולד". בלשכת ראש הממשלה סירבו להגיב לדברים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: קובי גדעון, לע"מ
יאיר נתניהו
צילום: קובי גדעון, לע"מ
מומלצים