שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  נתניהו: "השמאל והתקשורת מנסים לבצע הפיכה שלטונית"

  "מתנהל נגדי ונגד משפחתי מסע ציד אובססיבי", תקף נתניהו בנאומו במפגן התמיכה של הליכוד בגני התערוכה. הוא כינה את אהוד ברק "איש ישן עם זקן חדש" והעריך כי "עוד מעט התקשורת תדרוש להזמין את קאיה לחקירה"

    

  נאום נתניהו במפגן התמיכה של הליכוד    (צילום: אסף מגל)

  נאום נתניהו במפגן התמיכה של הליכוד    (צילום: אסף מגל)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  כ-2,000 פעילי ליכוד מרחבי הארץ התייצבו אמש (ד') בגני התערוכה בתל אביב למפגן תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו, שנמצא בימים אלה תחת חקירה משטרתית בשתי פרשות. ynet העביר את הכנס בשידור חי.

   

  "אני אוהב אתכם", אמר נתניהו בפתח נאומו. "תודה רבה לכם חברות וחברים יקרים, תודה לכם שבאתם מכל חלקי הארץ, אתם מרגשים אותי. תודה לרעייתי האהובה שרה. בימים האחרונים אתם הצפתם אותנו בתמיכה ובאהבה שאני לא זוכר. אחד אמר לי בחוכמה 'הם לא רוצים להפיל רק אותך, הם רוצים להפיל אותנו, את כולנו, את הליכוד ואת המחנה הלאומי'. הוא אמר לי 'הם יודעים שהם לא יכולים לנצח אותנו בקלפי, אז הם מנסים לעקוף את הדמוקרטיה ולהפיל אותנו בלי בחירות', ואני אומר לכם לא בכדי. כי הם יודעים שלא בכדי אנחנו מנצחים פעם אחר פעם בבחירות כי אנחנו הבאנו את ישראל למצב הטוב ביותר בתולדותיה".

   

  נתניהו תקף בנאומו את התקשורת ואת ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק מבלי להזכיר אותו בשמו: "תקשורת הפייק ניוז פמפמה לנו במקהלה אדירה ואחידה כדרכם. היא פמפמה לנו שאם לא ניסוג משטחי מולדת ישראל תהיה מבודדת חלשה ועזובה. אתם זוכרים את הזעקות? בידוד, בידוד בידוד, איך אמר אותו איש ישן עם זקן חדש? הוא היה פעם ראש ממשלה לזמן קצר, לא מהמוצלחים ביותר. הוא אמר 'הצונאמי המדיני בדרך'. איזה צונאמי, איזה בידוד, איזה שטויות. הם מתגייסים כעת למסע ציד אובססיבי חסר תקדים נגדי ונגד משפחתי במטרה לבצע הפיכה שלטונית. מדינת ישראל נמצאת בפריחה מדינית חסרת תקדים".

  נתניהו על הבמה, אמש (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  נתניהו על הבמה, אמש(צילום: מוטי קמחי)

   (צילום: AFP) (צילום: AFP)
  (צילום: AFP)

  התומכים במפגן למען נתניהו (צילום: אסף מגל) (צילום: אסף מגל)
  התומכים במפגן למען נתניהו(צילום: אסף מגל)

   (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  (צילום: מוטי קמחי)

  עוד אמר נתניהו: "ידידיי, מטבע הדברים אני לא יכול להתייחס לכל שטות שמועלית בשיטפון התקשורתי הזה, אבל אתם בוודאי זוכרים, אני יודע שאתם זוכרים, זאת לא הפעם הראשונה שמקהלת התקשורת משתמשת בתרגיל הזה של עננת שחיתות פיקטיבית. ב-1992 הם הצליחו להפיל את יצחק שמיר בהאשמת שווא 'מושחתים נמאסתם' והם הביאו לנו את אסון אוסלו ואת האוטובוסים המתפוצצים".

   

  נתניהו אמר עוד כי "ב-1999 הם חזרו על אותו תרגיל עם עמותות ברק ושחר של יום חדש שהביא לנו את האינתיפאדה השנייה ולמעלה מאלף ישראלים הרוגים. עכשיו הם מנסים לחזור על זה בפעם השלישית, אבל הם עושים זאת ביתר שאת, והם עושים את זה לא רק לי, הם עושים את זה גם לרעייתי, הם לא יספרו לציבור שהיא תומכת ומלווה משפחות חולות, ניצולי שואה, ילדים חולי סרטן וחיילים בודדים. במקום זה הם מעדיפים לעסוק בדברים ברומו של עולם, הנוהל להחלפת מנורה, חמגשיות, כוס התה שהוגשה לאביה הצדיק בן ה-97 על ערש דווי, איזו בושה. בוקר צהריים וערב הם נותנים כותרות מפוצצות. פרטים חדשים, התפתחויות דרמטיות, מצעד הנחקרים. אני רוצה להגיד לכם שיש שמועות, הן הגיעו אליי עכשיו שעוד מעט התקשורת תדרוש להזמין את קאיה לחקירה".

   

  בסיום דבריו התייחס נתניהו לדברים של בכירים פלסטינים שאמרו כי הם מייחלים לנפילתו בגלל החקירות. "טוב ברור, הם רוצים שישראל תיסוג לקווי 67' ותקים מדינה פלסטינית בפאתי כפר סבא. ידידיי, גם הם יתאכזבו - כי זה לא יקרה. אם השמאל רוצה להתעמת איתנו על תפישתו המדינית והכלכלית - יואיל לעשות זאת בקלפי, ובבחירות הבאות בעזרת השם ובעזרכתם נקבל לא 30 מנדטים אלא 40 מנדטים".  

   (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  (צילום: מוטי קמחי)

  יוזם הכנס, ח"כ דוד ביטן (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  יוזם הכנס, ח"כ דוד ביטן(צילום: מוטי קמחי)

   

  מפגן תמיכה של הליכוד ברה"מ נתניהו    (צילום: שמיר אלבז)

  מפגן תמיכה של הליכוד ברה"מ נתניהו    (צילום: שמיר אלבז)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  במקום האירוע, שאליו הגיעו מרבית השרים וחברי הכנסת של הליכוד, הוצבו כרזות תמיכה רבות בראש הממשלה נתניהו. ראש הממשלה, שהגיע לאירוע עם רעייתו שרה, התקבל בקריאות אהדה רמות. בין היתר נכתב על הכרזות "תיקי 1000 לילה ולילה", "אוהבים את נתניהו, שומרים על הדמוקרטיה", "זה לא פייק ניוז, זה פאקינג ניוז", ו-"העם בוחר, השמאל חופר". במערכת הכריזה נשמע השיר "ביבי אין כמוך בעולם, אוהבים אותך כולם". הנוכחים על הבמה קראו "העם רוצה את ביבי בשלטון" וכל הקהל הצטרף לקריאה.

   

  הפעילים קראו לעבר אנשי התקשורת: "הנה הם השמאלנים, החקירות זה בגללם". אחד מהם אמר: "יש פה ניסיון הפיכה של התקשורת השמאלנית. גם אבי גבאי לא יעזור לכם". הפעילים קראו "ביבי מלך ישראל, חי וקיים", וצעקו יחדיו: "אין כלום, לא היה כלום". מוסטפא זייד, תושב היישוב סאג'ור, אמר: "ביבי ינצח את התקשורת השמאלנית ואת כל אנשי השמאל שדוחפים את התקשורת לעשות לו משפט שדה".

   

  חיליק אטיאס, תושב רמת השרון שהגיע למפגן התמיכה, אמר: "באנו לתמוך בביבי בשם מיליון אנשים שתמכו בו בבחירות. לא ניתן לשמאל להחליף ראש ממשלה בצורה כזאת". עדנה שטרן מכפר סבא אמרה: "אני גדלתי בימי מפא"י העליזים, לא ניתן להם לחזור לשלטון. לא תחליפו שלטון בצורה רמאית כזאת".

  "ביבי ינצח את התקשורת השמאלנית". זייד ()
  "ביבי ינצח את התקשורת השמאלנית". זייד

   (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  (צילום: מוטי קמחי)

  נתניהו אמר עוד: "היום קראתי פוסט של איש חכם. הוא אמר איך זה שצריך לחקור את רה"מ על שיחותיו עם מו"ל ידיעות אבל לא צריך לחקור עשרה ח"כים שהגישו את חוק ישראל היום". עוד אמר: "עיתון 'הארץ', הבוקר העיתון המכובד הזה פרסם מאמר שהציע לי באופן מפורש הצעת איתרוג: רק תיסוג מיו"ש ונרד ממך. אז הנה התשובה שלי: לא, לא תודה".

   

  יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן יזם את מפגן התמיכה ונשא את דברי הפתיחה. "יש פה ניסיון להפיל ראש ממשלה מכהן. דין אחד לביבי ודין למנהיגים אחרים", אמר ביטן. "זה דבר שאנחנו לא נסכים לו, לא נוכל לחיות איתו. צריך להפסיק את ההדלפות ואת הלחץ התקשורתי. גם ראש הממשלה זכאי להליך הוגן".


  פורסם לראשונה 09/08/2017 19:14

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  נתניהו במפגן התמיכה, אמש
  צילום: מוטי קמחי
  מומלצים