שתף קטע נבחר

אזרנקה נעזרת בעורך דין ישראלי במשמורת על בנה

פרסום ראשון: הטניסאית, שזכתה פעמיים בעבר באליפות אוסטרליה, מתמודדת בשנה האחרונה על החזקת בנה הבכור בעזרת המשפטן זאב ולנר, ממובילי תחום המשפחה בארץ

ויקטוריה אזרנקה, מהטניסאיות המצליחות בעולם בשנים האחרונות, נאבקת בשנה האחרונה על החזקת בנה הבכור בעזרת עורך דין ישראלי. אם תזכה במשפט הבטיחה הטניסאית לבקר בישראל כהבעת כבוד למדינה.

 


 

ויקטוריה אזרנקה, אזרחית בלארוס ומונאקו, שזכתה פעמיים באליפות אוסטרליה הפתוחה ונחשבת כיום בין הנשים העשירות ביותר בתחום הספורט הלבן, פרסמה ביולי 2016 הודעה מרגשת לפיה היא ובן זוגה בילי מקיג מצפים לתינוק, על כל המשמעויות הנובעות מכך לקריירה הספורטיבית והכלכלית שלה. הלידה עברה בשלום, וכשהיא חובקת את התינוק חזרה אזרנקה לשחק במלוא המרץ ותפסה חזרה את מעמדה הבכיר בספורט העולמי.

 

ויקטוריה אזרנקה (מימין) עם עו"ד זאב ולנר  (צילום: פרטי)
ויקטוריה אזרנקה (מימין) עם עו"ד זאב ולנר (צילום: פרטי)
 

אזרנקה עם בנה ליאו  (צילום: מתוך אינסטגרם) (צילום: מתוך אינסטגרם)
אזרנקה עם בנה ליאו (צילום: מתוך אינסטגרם)

 

שנה לאחר מכן, ביולי 2017, לאחר שהסתיימו היחסים בין בני הזוג, פנה מקיג לבית המשפט בבוורלי הילס בטענה שהוא חושש מחטיפת התינוק על ידי אזרנקה ובמהלך קצר המבוסס על מסמכי מקגאון הורה בית המשפט לעכב את הילד בלוס אנג'לס, למסור דרכוניו לאב, להעביר לו את החזקת התינוק בן שבעת החודשים ומנע מאזרנקה את לינת התינוק אצלה.

 

בשל המורכבות של ההליך, לצד עורכת הדין המקומית שמייצגת את הטניסאית, היא החליטה לפנות לעו"ד זאב ולנר הישראלי, ממובילי תחום המשפחה בישראל. לאחר שבועיים של הכנה מרתונית של ההליך שנשמר בסוד מהתקשורת העולמית ומהמעריצים הרבים, התקיים אתמול דיון חוזר בו זכתה אזרנקה בשינוי ההחלטה הנוגעת ללינות הלילה וקיום דחוף בשאלת הסמכות ההורית שהועלתה מטעם אזרנקה, בה ידון בית המשפט בבלארוס.

 

 ויקטוריה אזרנקה (צילום: EPA) (צילום: EPA)
ויקטוריה אזרנקה(צילום: EPA)

 

ולנר הודיע כי הוא מכין גם תביעת נזיקין על הנזק העצום שגורם בן הזוג לשעבר וכי אזרנקה כבר הפסידה את הטורניר הקרוב המתקיים בסינסינטי ואם היא תפסיד את ההשתתפות  ב-US Open בסוף החודש, הנזק המצטבר יגיע ל-10 מיליון דולר לפחות. הדיון הבא נקבע לספטמבר ולדעת ולנר סיכויי אזרנקה טובים ביותר. אם תזכה, הבטיחה הטניסאית כי תגמול לעורך הדין בהגעה לישראל ובהבעת כבוד למדינה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים