שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  איך אפשר לחזור לסקס רגיל אחרי מין טנטרי?

  "איך אני אעשה עכשיו סקס רגיל ואיהנה עם מישהו אחר אחרי שחוויתי את העוצמות האלו? הוא הנחה אותי להיות כול כך מחוברת לצרכים ולרצונות שלי מה שאפשר לי לשחרר לחלוטין, ולחוות אורגזמות מרובות וחיבור רגשי עמוק עם עצמי ואיתו". אימון אישי

   

   

  שרון הגיעה לפגישה הקבועה שלנו נרגשת אחרי חוויה של סקס טנטרי, שהוביל למיניות מקודשת במשך לילה שלם. "בחיים לא חוויתי תחושות כאלה!", קבעה בנחרצות, בעודה מתארת את השתלשלות האירועים שהביאו לאותו לילה בלתי נשכח, ששינה אותה ואת תפיסותיה לגבי מיניות וסקס. ספק מפוחדת, ספק מתרגשת היא ישבה מולי והתוודתה: "איך אני אעשה עכשיו סקס רגיל ואיהנה עם מישהו אחר אחרי שחוויתי את העוצמות האלו? הוא הנחה אותי להיות כול כך מחוברת לצרכים ולרצונות שלי מה שאפשר לי לשחרר לחלוטין, ולחוות אורגזמות מרובות וחיבור רגשי עמוק עם עצמי ואיתו".

   

  הטיימינג שבו הלילה הבלתי נשכח הזה קרה לה לא יכול היה להיות מדויק יותר. הוא סימן את המקום החדש אליו היא הולכת ומשתנה בתוך התהליך שעברנו. כשרק הגיעה נראה היה שכלום לא נוגע בה. כל דבר בחייה היה עטוף בשעמום, וההתייחסות שלה לגברים היתה אדישה להחריד. "גם אם אני מצליחה לגרור את עצמי לדייט כי 'צריך', לא מזיז לי אם הוא יתקשר אחר כך או לא", נהגה להגיד לי ולהוסיף בעצב: "אני לא מתלהבת מאף אחד, זה מרגיש לי סתמי. תכלס, עדיף להישאר בבית מאשר להעביר עוד ערב משמים שלא יצא ממנו כלום". זאת הייתה נקודת המוצא שלה, ואני ביקשתי ממנה לעצור. להפסיק לסובב את המנואלה על ניוטרל, להפסיק עם האפליקציות, לחדול מהדייטים ולהתרכז בחיפוש וחקירה של מה היא באמת רוצה ומרגישה.

  "בחיים לא חוויתי תחושות כאלה" (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  "בחיים לא חוויתי תחושות כאלה"(צילום: Shutterstock)
   

  שרון הקיפה את עצמה במבצר קטן, כזה שמתהווה ונבנה אבן על אבן בכל פעם שחוותה אכזבה וכאב לב. בשיחות שלנו פרסנו את סיפור הזוגיות שלה שהיה שזור בדפוס שחזר על עצמו – היא מתמסרת בדרך כלל לגבר שזקוק לה כי הוא בתקופה קשה, מורכבת ומאתגרת, והיא מצידה מתגייסת לעזור, מטפלת בו ושוכחת את עצמה, את המקום שלה ביחסים ואת הגבולות של מה נכון לה ומה לא. כרוניקה ידועה מראש של פרידה, בדרך כלל מצדו. הפחד לאבד את עצמה מחדש בתוך הקשר זוגי הביא אותה לפתח אדישות כדי לא להסתכן שוב בפגיעה.

   

  אלא שהאדישות הובילה לכיבוי והרדמה של כל מה שקשור למיניות שבה. "אפילו לא בא לי סקס, פעם לא הייתי כזאת בכלל". המשפט הזה היה למעשה המפתח לשער אל מחוץ למבצר. שרון סיפרה שבתקופות אחרות בחייה היא הייתה הרבה יותר מחוברת לצרכים הפיזיים ולתשוקה, היא חקרה ונהנתה לפלרטט ולגעת. ההבנה שהחיבור המחודש למיניות שבה, הובילה למיקוד ולדרך חדשה עבורה.

   

  שרון נרשמה לסדנאות מיניות שעינינו אותה, חזרה לתחביב הצילום הישן והאהוב עליה, החלה להישיר מבט לעולם ולבדוק באמת מה מפעיל אותה כשהיא מביטה בגברים, מה מפחיד אותה, ואיך היא מחברת מחדש את התשוקה מתוך הרבה מאוד הקשבה למה שנכון לה. שרון נפגשה כל פעם מחדש עם עוד פיסה מעצמה, ותוך כדי שאנחנו עובדות על הצבת גבולות ביחסים ועל תקשורת גלויה, האבק שכיסה את חייה הלך והתפוגג, כשהתוצאה הבלתי נמנעת הייתה החוויה המיוחדת שחוותה באותו לילה מסעיר של מיניות מקודשת.

   

  בפגישה שלנו שנערכה אחרי אותו לילה מכונן, ובה היא הציפה את הפחד מסקס "רגיל", שרון הבינה את השלב הכי חשוב בתוך התהליך שלה - שאומנם הגבר שפגשה היה זה שהוביל והנחה אותה לחקור ולתקשר את מה שהיא רוצה, מה נעים לה ומה לא, מתוך חיבור עמוק פנימה לגוף ולנפש, אבל היא זאת שאפשרה את כול זה, וכל עוד היא מחוברת לעצמה, היא לעולם תהיה בתוך ריקוד מיני וזוגי שיש בו קודם את עצמה ואת מה שעושה לה טוב.

   

  העוצמה הפיזית והרגשית פתחו את הרצון להרגיש כך שוב עם גבר שתאהב, וזה הכניס בה מוטיבציה להכיר ולחוות, וכל זאת מתוך הבטחה פנימית שלא לשכוח יותר את עצמה.

   

  חמוטל לוי לשם היא מאמנת אישית בנקודתיים - תהליכי זוגיות

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  לילה בלתי נשכח
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים