שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

רמי הויברגר מתחבר לסבתא

וגם: התרבות של איילון, שומרי הראש של אדרי, אורקל בוחרת, ארמוזה מוכר, דילבסקי מבצע. רכילות עסקית

השחקן רמי הויברגר (54), יכול לחייך בסיפוק. בתמורה לסכום שחצה את רף חצי מיליון השקלים, הוא יככב בקמפיין חדש של מותג המשקאות "פרימור", שיתבסס על דמותו המיתולוגית של קרמבו, אותה גילם בסרט הקאלט "מבצע סבתא".

 

במאי הסרט "מבצע סבתא" דרור שאול נבחר כבמאי הפרסומות. הקמפיין יכלול פרסומת טלוויזיה, שילוט חוצות ופעילות דיגיטל באמצעות משרד פרסום יהושע/TBWA בהיקף של כ-5 מיליון שקלים. תזכורת: הויברגר גילם במבצע סבתא, שיצא לאקרנים ב-1999, קצין צה"ל המפקד על יחידת מסתערבים. "הקמפיין עבורנו הוא מבצע סבתא שתיים", אמר שאול. שרונה ויינטרוב זיגדון, מנהלת שיווק מוצרים קמעונאיים בחברת "גניר-פרימור", העריכה כי גליי האהדה של הסרט ישפיעו על הקמפיין.

רמי הויברגר (צילום: עופר חג'יוב) (צילום: עופר חג'יוב)
רמי הויברגר(צילום: עופר חג'יוב)

 

קשת תרבותית

בהיכל התרבות התקיימה הגאלה השנתית של קשת איילון, המרכז המוזיקלי בקיבוץ אילון בגליל המערבי, שמקדם כנרים מחוננים צעירים מכל העולם, בין היתר, במטרה לחזק את תדמיתה של ישראל בעולם.

 

בנוכחים: מנכ"ל העמותה גלעד שיבא, חבר הקיבוץ ובנו של אחד ממייסדיו, איציק שריר, היו"ר רעיה שטראוס, אחת התורמות הגדולות של המרכז מאז היווסדו, ובעלה שמואל בן דרור, המיליארדר הקנדי סילבן אדמס, שעשה עלייה לישראל והודיע לאחרונה על מימון נבחרת ישראלית של רוכבי אופניים בטור דה פראנס ואשת העסקים בטי גרינשטיין, אחת מחברות הדירקטוריון של המרכז, שמתגוררת בימים אלו בניו יורק, ומקדמת את פעילותו בארה"ב.

שיא הערב: הידיעה כי פטריק דרהי תרם כמיליון דולרים השנה למרכז, והתרגשות רבתי על נגינתה של הכנרת ליה ז'ו בת ה-10, תלמידת המנהל הפדגוגי של סדנת המרכז.

איציק שריר, בטי גרינשטיין וגלעד שיבא (צילום: גלעד שבא) (צילום: גלעד שבא)
איציק שריר, בטי גרינשטיין וגלעד שיבא(צילום: גלעד שבא)

רעיה שטראוס (במרכז) וסילבן אדמס (משמאלה) (צילום: גלעד שבא) (צילום: גלעד שבא)
רעיה שטראוס (במרכז) וסילבן אדמס (משמאלה)(צילום: גלעד שבא)

האוצר חוגג עם מאי

דוד עציוני, היועץ הבכיר של שר האוצר כחלון, חגג בגדול את הולדת בתו מאי, ביחד עם אשתו שלי. הזוג הזמין לבריתה בחיפה את צמרת האוצר, בין היתר את שר האוצר משה כחלון, שר הכלכלה אלי כהן, וסגן השר איציק כהן, שקיבל את הכבוד לברך. גם מקומם של אנשי עסקים לא נפקד באירוע, כדוגמת איש העסקים משה צור, עמוס לוזון ואירית רחמים, עידו גרדינגר, מבעלי תיאטראות ישראל, אבנר וידנברג בעלי שוקולד השחר, וגם ראש העיר יונה יהב ורעייתו פרופ' רבקה יהב, בני בן מובחר וראש מנהל מקרקעי ישראל עדיאל שומרון.

דוד ושלי עציוני עם הבת מיה, ואיציק כהן מברך (צילום: וניל) (צילום: וניל)
דוד ושלי עציוני עם הבת מיה, ואיציק כהן מברך(צילום: וניל)
 

מקום ריק בסטראטאפ

ענקית הטכנולוגיה אורקל הכריזה על חמשת הסטארטאפים שנבחרו להשתתף במחזור הראשון של תוכנית הסטארטאפים שלה בישראל. ההכרזה התקיימה במשרדים החדשים של התוכנית בשרונה מרקט בתל אביב.

 

על תקן המארחים: מנהלת ה-Startup Ecosystem של אורקל בישראל נעם ענבר, שהציגה את חמשת הסטארטאפים, שיזכו בין היתר לתמיכתה של אורקל העולמית בפיתוח עסקיהם הגלובליים, והמנטור הטכנולוגי של התוכנית נמרוד פרץ.

 

במברכים: ראש תחום הייטק בבנק הפועלים יוסי ויניצקי, טמיר ברלינר, ינאי אורון, שותף בקרן ורטקס, והמייסדים המשותפים של הסטארטאפים שנבחרו לתוכנית, בהם עידן ציטיאט, אוהד חן וברק גולדשטיין (Bonobo.ai), שלהם היתה בקשה מיוחדת: אפרת רפפורט, מייסדת שותפה נוספת ומנכ"לית החברה, היתה בנסיעת עבודה בסן פרנסיסקו, לכן ביקשו בצילומים הקבוצתיים להשאיר מקום ריק עבורה... הבקשה נענתה.

ברק גולדשטיין, נעם ענבר, עמית אשכנזי ויוסי ויניצקי (צילום: עזרא לוי) (צילום: עזרא לוי)
ברק גולדשטיין, נעם ענבר, עמית אשכנזי ויוסי ויניצקי(צילום: עזרא לוי)

מנהיגות נוסח פדקס

ארגון FedEx Cares של עובדי חברת FedEx Express זכה בפרס למנהיגות תאגידית לשנת 2016 על ידי ארגון NABEF. על כך הוכרז בטקס בארה"ב, בו מוענק פרס המנהיגות התאגידית לעסקים וארגונים, שמפגינים אחריות חברתית והתמקדות בתרומה לקהילה.

 

חברת FedEx מעודדת לחינוך וקיימות, ופעילותה בעולם כוללת קמפיין זהירות בדרכים לילדים ב-10 מדינות, טיפוח סביבה עסקית לנשים יזמיות בשווקים מתפתחים ועוד. בישראל ביצעו בשנים האחרונות עובדי FedEx ישראל פעילות התנדבותית נרחבת במסגרת מספר פרויקטים, בהם פרויקט ניקיון חוף ניצנים ושמירה על איכות הסביבה, איסוף וחלוקת מזון לנזקקים, שיפוץ של מעונות ילדים, ותמיכה בעמותות לעזרה לקהילה.

עובדי פדקס ()
עובדי פדקס

אהרונה משכילה

שיתוף פעולה של יחידת Naval Air Systems Command של חיל הים האמריקאי עם צה"ל הוליד הדרכה על התרבות הישראלית בכלל ועל התרבות העסקית בפרט. את ההדרכה לנציגי היחידה האמריקאית העבירה אהרונה משכיל, מומחית לייעוץ והדרכה בין-תרבותית ומייסדת תחום האינטליגנציה התרבותית CQ - Cultural Intelligence בישראל, בבסיס חיל הים האמריקאי בארה"ב.

 

בין היתר הסבירה משכיל איך מתקבלות החלטות בישראל, את היחס לעמידה בלו"ז, ואיך עובדים מחוץ לקופסא ועוד. כל המילים נאמרו, כדי שבסוף יבינו המשתתפים האמריקאים, שבתרבות הישראלית אין חשש לקחת סיכונים ולבצע שינויים בפרויקט תוך כדי תנועה.

אהרונה משכיל ()
אהרונה משכיל

החברים של אדרי

בהתראה קצרה במיוחד קיבל משה אדרי, מבעלי סרטי יונייטד קינג והסינמה סיטי, הודעה, שהמפיק ההוליוודי וחברו הקרוב אבי לרנר, נחת בישראל. אדרי מיהר ואירגן מהרגע להרגע הקרנה לסרטו החדש של לרנר "שומר הראש והמתנקש", ומיהר להזמין את חבריו הקרובים להקרנה.

 

וחברים, כמו חברים, למרות ההתראה הקצרה וסידורי יום שישי, הופיעו בזמן. הפגינו נוכחות: דוד פתאל, אילן גרינבוים, רוני ואלישבע מילוא, נחום חוגי (מנכ"ל וולבו ישראל), ישראל רינגלר, וגם אורי פפר, שמשחק בסרט, שהגיע מצויד בחברו הקרוב אנחל בונני.

משה אדרי, אילן גרינבוים, דוד פתאל (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
משה אדרי, אילן גרינבוים, דוד פתאל(צילום: רפי דלויה)
רוני ואלישבע מילוא ואבי לרנר (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
רוני ואלישבע מילוא ואבי לרנר(צילום: רפי דלויה)

אורן מצמיד מאבטחים

מנכ"ל קניון עופר רחובות יהודה אורן, חזר ליום אחד להיות ילד, כשאירח בקניון את טום באום ולירון רביבו, שהגיעו להשיק את היומן החדש של ערוץ הילדים. השמועה עשתה כנפיים בקרב כ-2,500 ילדים, שנהרו לקניון וביקשו חתימה על היומנים, ועובדה זו ביחד עם בקשת רביבו לשופינג קטן בסיום החתימה, אילצו באחת את אורן להתנהג כמבוגר האחראי, ולהצמיד לשניים מאבטחים.

לירון רביבו, טום באום ויהודה אורן (צילום: ריקי שליו) (צילום: ריקי שליו)
לירון רביבו, טום באום ויהודה אורן(צילום: ריקי שליו)

פוג'י על עפיפון

מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית בחיפה השיק את תערוכת "עפיפוני הקרב משירונה". להשקה הגיעו ראש העיר יונה יהב ורעייתו פרופ' רבקה יהב, סגן שגריר יפן בישראל אוסומי יו, סטורו קוסאיאמה ואקאקו אימאטאקה, נספחי תרבות שגרירות יפן, האמנים היפנים המציגים אנדו הירומי וקאזאמה מאסאו, מנכ"ל מוזיאוני חיפה נסים טל, יו"ר חבר הנאמנים של המוזיאון אילנה דרוקר טיקוטין, אוצרת המוזיאון ד"ר אילנה זינגר בליין, וחיפאים ותיקים. השוס היפני: הקהל מוזמן לאודיטוריום המוזיאון, שם צייר להם בלייב האמן קאזאמה מאסאו את אל הרוח פוג'י על דגם עפיפון.

אנדו הירומי וקאזאמה מאסאו, יונה יהב, אילנה דרוקר, אילנה זינגר בליין,סטורו קוסאיאמה ונסים טל ()
אנדו הירומי וקאזאמה מאסאו, יונה יהב, אילנה דרוקר, אילנה זינגר בליין,סטורו קוסאיאמה ונסים טל

ארמוזה שר בפוקס

מזל טוב לאבי ארמוזה, מייסד ומנכ"ל ארמוזה פורמטס, שרשת FOX הודיעה רשמית כי רכשה לשידור בפריים-טיים את הפורמט שלו The Final Four, תחרות השירה הראשונה לפריים טיים שארמוזה פורמטס פיתחה ומפיקה, וייקרא בגרסה האמריקנית "The Four". ארמוזה ישמש מפיק בפועל של התכנית לצד נציגי פוקס.

אבי ארמוזה (צילום:) (צילום:)
אבי ארמוזה(צילום:)

ארזים הולנדיים

הבעלים של חברת הבנייה והשיפוץ ארזי הלבנון אבי דילבסקי, מתרגש. הוא ולא אחר נבחר כקבלן המבצע של פרויקט מגורים גדול באיינדהובן בהולנד, שמוביל הארכיטקט רנה ואן צוק. המדור מאחל לו מזל והצלחה.

אבי דילבסקי ()
אבי דילבסקי

עוד יעד לשחטר

מזל טוב לעופר שחטר, מנכ"ל פרו מול, חברת ניהול הקניונים, שהשיא את בתו, נעם לבחיר ליבה גיא, בחתונה משפחתית קטנה. "גיא ונעם התחתנו, מהחתונות היפות ביותר שהייתי בהן אי פעם. חתונה שנחגגה בצורה שבחר הזוג הצעיר. שכל החיים תדעו מה אתם רוצים ותגיעו ליעד בהצלחה כזו", כתב שחטר בעמוד הפייסבוק שלו בז'רגון של מי שמנוסה בהצבת יעדים.

עופר שחטר (מימין) ()
עופר שחטר (מימין)

קרייזי בתאילנד

אמנם לא יעד מקורי, אבל עדיין רחוק ושלו. סמנכ"לית השיווק של אופנת קרייזי ליין, עופרה לוין שביט, ארזה את הבעל רן וארבע הבנות, וביחד עלו על מטוס בתאילנד. שם סיירו בחוות גידולי צדפות, בשמורות טבע ובחופים, וכמובן לקחו סלפי למזכרת.

עופרה לוין שביט ורן שביט ()
עופרה לוין שביט ורן שביט
 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים