שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ריקול: ניסאן סנטרה, סיאט טולדו וסקודה יטי וראפיד למוסך
  במכונית היפנית נדרשת החלפת מחולל הגז של כרית האוויר הבטיחותית, בשלושה דגמי קונצרן פולקסווגן יוחלפו חגורות הבטיחות הקדמיות

  חברת קרסו, יבואנית  מכוניות ניסאן לישראל, מזמינה את בעלי הסנטרה המשפחתית למוסכים המורשים. לדברי היבואנית, בניסאן זיהו תקלה אפשרית במחולל הגז של כרית אוויר הנוסע, במכוניות שיוצרו בין התאריכים 1.9.2014 ו-31.12.2016. בסך הכל מדובר ב-163 מכוניות שנמכרו בישראל.

   

  ניסאן סנטרה - למוסך (צילום: ניר בן זקן)
  ניסאן סנטרה - למוסך(צילום: ניר בן זקן)

   

  בניסאן אומרים כי "עקב שילוב של תהליכים לא תקינים של ספק משנה, ייתכן שהמסנן ששימש בייצור של כרית האוויר לנוסע שהותקן ברכב, אינו חזק מספיק

  ולכן עלולה כרית האוויר שלא לפעול בהתאם למטרת התכנון. בימים הקרובים צפויים בעלי כלי הרכב הרלוונטיים לקבל בדואר הזמנה לביצוע הריקול באחד ממרכזי השירות של המותג. חלפת מחולל הגז של כרית האוויר צפויה להמשך כ-50 דקות.

   

  לקוחות המעוניינים לבדוק האם גם כלי הרכב שברשותם יידרש להגיע למוסך, מוזמנים לפנות לאזור המתאים באתר האינטרנט המקומי של המותג, או ליצור קשר עם מחלקת קשרי לקוחות בטלפון 3575*, או לפנות טלפונית לאחד ממרכזי השירות.

   

  בקריאה אחרת לתיקון יוזמנו בעלי מכוניות המיוצרות על-ידי שני מותגי קונצרן פולקסווגן - סקודה יטי וראפיד וסיאט טולדו - לצורך החלפת רצועות הבטיחות במושבים הקדמיים. בסך הכל יוזמנו למוסך 263 מכוניות משלושת הדגמים, כולן משנת הייצור 2017. לדברי צ'מפיון, יבואנית המותגים, זמן העבודה המשוער להחלפת הרצועות עומד על כשעתיים. בצ'מפיון אומרים כי מכתבי זימון לבעלי כלי רכב הנדרשים להגיע למוסכים יישלחו בימים הקרובים.

   

  סקודה ראפיד - למוסך
  סקודה ראפיד - למוסך

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ריקול: ניסאן סנטרה, סיאט טולדו וסקודה יטי וראפיד למוסך"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים