שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  אבי גנון מונה למנכ"ל ארגון החינוך היהודי World ORT
  הארגון מעניק שרותי חינוך והכשרה טכנולוגית-מדעית, ככלי לעצמאות כלכלית במטרה לצמצם פערים חברתיים-כלכליים. פעילות הארגון נגעה ב-137 השנים האחרונות במרבית הקהילות היהודיות ברחבי העולם

  אבי גנון, מנכ"ל 'קדימה מדע', מונה היום (ג') למנכ"ל ארגון החינוך היהודי World ORT העולמי. בתפקידיו בעבר שימש גנון כמנכ"ל World ORT במדינות ברית המועצות לשעבר וראש מנהל החינוך במשרד ראש הממשלה.

   

  אבי גנון
  אבי גנון

  גנון, המשמש מאז 2011 כמנכ"ל ארגון 'קדימה מדע' - שלוחתו הישראלית של ארגון World ORT העולמי - הוביל את הארגון להישגים רבים, בין היתר, גיוס והשקעת מאות מיליוני שקלים בחינוך המדעי-טכנולוגי לצמצום פערים בפריפריה החברתית והגאוגרפית של ישראל.

   

  כמו כן, שימש גנון כמזכיר ראשון בשגרירות הישראלית במוסקבה ומנהל המרכז הישראלי לתרבות במוסקבה. בשנה שעברה נבחר גנון למנכ"ל המצטיין של World ORT העולמי.

   

  אבי נכנס לנעליהם של אהרון סינגלובסקי, מקס בראודה יוסף הרמץ ורוברט זינגר וטובים אחרים, שכיהנו בתפקיד זה והובילו את הארגון להישגים בקהילות יהודיות ברחבי העולם.

   

  נשיא World ORT ד"ר קונרד ג'איילס אמר כי מינויו של גנון הינו רגע מכונן עבור הארגון. "לאורך 10 השנים האחרונות, אבי הציג מנהיגות יוצאת דופן,
  חזון ויוזמה בביסוסה של שלוחת הארגון בישראל. אני בטוח כי הוא יצליח להרחיב את פעילות World ORT בכל העולם".

    

  אבי גנון מסר בתגובה: "אני רוצה להודות להנהגת ארגון World ORT על האמון שנתנו בי. זוהי משרה רבת אחריות וחשיבות לאומית ועולמית. לארגון מורשת ענפה של 137 שנות חינוך ערכי ועשייה חברתית לקידום נוער יהודי ושאינו יהודי ברחבי העולם. היום, יותר מתמיד, התרחבותם של הפערים החברתיים והכלכליים בעולם מעלה את נחיצותו וחשיבותו של הארגון המבקש לצמצם פערים אלו באמצעות חינוך והכשרה מקצועית בדגש על טכנולוגיה ומקצועות מדעיים – חינוך המאפשר עצמאות כלכלית".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אבי גנון מונה למנכ"ל ארגון החינוך היהודי World ORT"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים