שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צרפת: 110 אלף שקלים בשלושה חודשים לאיפור הנשיא מקרון
  התקשורת במדינה דיווחה כי בשלושת החודשים שבהם מכהן עמנואל מקרון כנשיא צרפת שולמו 26 אלף אירו למאפרת האישית שלו. המאפרת של קודמו קיבלה 6,000 אירו בחודש. גורם בארמון האליזה: "נחשוב על פתרון להוזלה"

  הפנים האחרות של מקרון: בשלושת החודשים שבהם מכהן עמנואל מקרון כנשיא צרפת, שילמה המדינה 26 אלף אירו (כ-110 אלף שקלים) למאפרת האישית שלו. כך דיווח המגזין הצרפתי "לה פואה". בתקופתו של פרנסואה הולנד עלתה המאפרת 6,000 אירו לחודש.

  מקרון מתאפר לפני ראיון. 26 אלף אירו הוצאות איפור לשלושה חודשים (צילום: POOL NEWS/REUTERS) (צילום: POOL NEWS/REUTERS)
  מקרון מתאפר לפני ראיון. 26 אלף אירו הוצאות איפור לשלושה חודשים(צילום: POOL NEWS/REUTERS)

  שלושה חודשים אחרי כניסתו של מקרון לתפקיד נשיא צרפת החלו להגיע החשבונות הראשונים לשולחנו של המזכיר הראשי של ארמון האליזה אלקסיס קוהלר. לפי הדיווחים, התקבלה מהמאפרת האישית של מקרון חשבונית על סך 16 אלף אירו וחשבונית נוספת על סך עשרת אלפים אירו.

  מקרון. הסיבה להוצאה - הופעותיו הפומביות הרבות (צילום: MCT) (צילום: MCT)
  מקרון. הסיבה להוצאה - הופעותיו הפומביות הרבות(צילום: MCT)

  אחד מיועציו של מקרון אישר בראיון לרשת פרנס טי.וי. את הפרטים: "מדובר בהזמנה של שירותים חיצוניים בעקבות הופעתיו הפומביות הרבות מיד לאחר כניסתו לתפקיד. חלק מהסכום נקבע בעקבות הצורך שהמאפרת תתלוה אליו לנסיעות לחו"ל".

   

  מקרון מבקר בבסיס חיל הים הצרפתי    (צילום: רויטרס)

  מקרון מבקר בבסיס חיל הים הצרפתי    (צילום: רויטרס)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בארמון האליזה אישרו שמדובר בסכומים גבוהים והוסיפו: "לא מדובר בסכומים גבוהים יותר מאלו ששולמו לספר של פרנסואה הולנד". עם זאת, גורם בפמליית הנשיא אמר: "הרבעון הראשון אפשר לנו להעריך את גובה הצרכים עם ולפי זה לעשות אולי צעד אחד אחורה ולחשוב על מציאת פתרון להוזלה".

   

  קודמו של מקרון בתפקיד, פרנסואה הולנד, העסיק מאפרת בשכר חודשי של 6,000 אירו. עם כניסתו של מקרון לארמון האליזה הוא דרש להעסיק את המאפרת נטשה מ. שאיפרה אותו במהלך הבחירות לנשיאות.

   

  עם זאת, גם הולנד זכה לכותרות בעקבות הרגלי הטיפוח שלו. בחודש יולי 2016 פורסם בתקשורת הצרפתית כי הולנד שכר ספר שעלה כמעט עשרת אלפים אירו בחודש, דבר שגרם לנשיא הצרפתי למבוכה גדולה.

   

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: POOL NEWS/REUTERS
  מקרון מתאפר לפני ראיון. 26 אלף אירו הוצאות איפור בשלושה חודשים
  צילום: POOL NEWS/REUTERS
  מומלצים