שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רכישת הודיס הקפיצה את הרווח התפעולי של קסטרו ברבעון השני
  חברת האופנה רשמה גידול של 40% ברווח התפעולי שהסתכם ב-34.5 מיליון שקל. זאת, לעומת 24.7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד; ההכנסות עלו ב-5% ל-257 מיליון שקל, הרווח הנקי קפץ ב-16% ל-24 מיליון שקל
  קסטרו מדווחת הבוקר (א') על הכנסות של 270.6 מיליון שקל ברבעון השני לעומת 257.4 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. כמו כן, החברה רושמת עלייה של 16% ברווח הנקי שמסתכם ב-24 מיליון שקל - ובכך למעשה מסכמת את הרבעון השני עם עלייה בהכנסות וברווחים.

   

   (צילום: Gettyimages) (צילום: Gettyimages)
  (צילום: Gettyimages)

   

  בקסטרו תולים את הגידול במכירות בפתיחת חנויות חדשות ובהגדלת שטחי מסחר בחנויות הקיימות. עם זאת, המכירות בחנויות זהות נותרו כמעט ללא שינוי לעומת הרבעון מקביל ואלה הסתכמו ב-1289 שקל למ"ר. זאת, לעומת 1293 שקל למ"ר אשתקד.

    

  רכישת קבוצת הודיס סייעה לקסטרו לרשום גידול של 40% ברווח התפעולי במהלך הרבעון שחלף והוא הסתכם ב-34.5 מיליון שקל. זאת, לעומת 24.7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

   

  הגידול בהוצאות המימון חתך את הרווח במחצית

  בסיכום של המחצית הראשונה של 2017, קסטרו רשמה עלייה של 5% בהכנסות ל-507 מיליון שקל וירידה

  של 5% ברווח הנקי ל-17.9 מיליון שקל. בחברת האופנה מדווחים שהרווח הנקי ירד כתוצאה מגידול בהוצאות המימון של הקבוצה. הוצאות המימון עמדו במחצית הראשונה של השנה על 8.8 מיליון שקל. זאת, לעומת 900 אלף שקל במחצית המקבילה אשתקד. לדבריהם, הגידול נבע מעלייה בהוצאות על עסקאות הגנה על מטבע והוצאות ריבית בגין עליה בהלוואות החברה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים