שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

חג'ג' חונכים את הארבעה

וגם: שיתוף פעולה קרדיולוגי, ארוחה קונטיננטלית בצבע, כינוס ציוני בהרצליה, נישואין שניים למולדבסקי, אלבין מסיימת בחיובי, מסכים ובוקס בנתניה. רכילות עסקית

האחים הנדלניסטים צחי ועידו חג'ג', חנכו צמד מגדלים בתל אביב, שמתנוססים לקומות 34 ו-38, מהם יוכלו להשקיף על העיר. עשרות מוזמנים הגיעו לחגוג איתם, בין היתר, ניר וייצמן ורעיתו מיכל הקטנה וההריונית, האדריכל רוני פיבקו, ישראל רייף, מנכ"ל מלונקס איל ולדמן, מצויד בבת הזוג ז'אן בן אהרון, יובל וניצה גביש, אירית רחמים, וגם ראש העירייה רון חולדאי, שהסתובב בין האורחים ולא הפסיק להתלונן על המזגן. על ההפקה: אלירן ברדוגו. על המעדנים: השפים טל חובש ויוסי שטרית מקייטרינג פלפל.

 

איל ולדמן (משמאל) וז'אן (באמצע) (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
איל ולדמן (משמאל) וז'אן (באמצע)(צילום: רפי דלויה)

טל חובש ואירית רחמים (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
טל חובש ואירית רחמים(צילום: רפי דלויה)

צחי ורותם חג'ג' (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
צחי ורותם חג'ג'(צילום: רפי דלויה)

עידו ושרית חג'ג' (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
עידו ושרית חג'ג'(צילום: רפי דלויה)
 

מנציחים וזוכרים

ביום ראשון הקרוב, 3 בספטמבר, ייערך אירוע הנצחת 12 יקירי ישראל מכוחות הביטחון למשפחות השכול בישראל. באירוע, אשר ייערך על ידי האחים שלומי ויוסי אמיר באולם אבניו באיירפורט סיטי, ייתרמו 12 ספרי תורה להנצחתם של החללים: סתיו פרטוש ז"ל, הדס מלכא ז"ל, יעל יקותיאל ז"ל, אור שפירא ז"ל, אמיר אושר מימוני ז"ל, שלום יוחאי שרקי ז"ל, מגוס משה מקונן ז"ל, ד"ר רועי ארד ז"ל, אלון בקל ז"ל, גנדי חיים נטע קופמן הכהן ז"ל, בן יצחק וענונו ז"ל ולמשפחת פוגל, אהוד, רות שושנה, יואב, אלעד, גבריאל והדס ציפורה ז"ל.

 

באירוע ישתתפו שרים, חברי כנסת, בכירי הקהילה העסקית ועוד. את האירוע ינחו עודד מנשה ועדן הראל.

 

סתיו פרטוש ז"ל נהרגה בהתהפכות אוטובוס ()
סתיו פרטוש ז"ל נהרגה בהתהפכות אוטובוס

טעם הצבע

מנכ"ל מלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל אביב דיויד כהן, אשר נצפה מזוקן מתמיד, השיק שיתוף פעולה ייחודי בין מסעדת אוברג'ין שבמלון לתערוכת הצילום Colorfood של הצלם דן לב והמפיקה עילית אנגל. שף המסעדה אלון הירטנשטיין יצר ארוחת ערב בת חמש מנות, כל מנה בצבע אחר, בהשראת התערוכה, שמציגה יצירות של שמונה שפים.

 

בעלי המלון ג'ודית והנרי טייק, האלוף במיל' דורון אלמוג, עו"ד שמוליק זיסמן, סמנכ"ל המלון ערן הנדלר, סמנכל"ית השיווק טלי גינוט ועוד מוזמנים טעמו ובדקו את ההטעמה בין המנות לצבעים, בהם המנה האדומה: טרטר טונה עם קרם עגבניות חרוכות, או המנה הצהובה: פילה לברק ברוטב קארי צהוב עם ריזוטו כורכום וגזר צהוב.

עילית אנגל, דן לב, אלון הירטנשטיין ודיויד כהן (צילום: פאביאן קולדרוף) (צילום: פאביאן קולדרוף)
עילית אנגל, דן לב, אלון הירטנשטיין ודיויד כהן(צילום: פאביאן קולדרוף)
 

הרצל אמר להתכנס

120 ישראלים, הקרויים בשמות הרצל (הרצליה, הרצלה והרצלינה), בהם מפקד חיל האוויר שלעבר האלוף במיל' הרצל בודינגר ונהג אוטובוס דן הרצל ביטון, שנפצע קשה כשנלחם במחבל והדליק משואה, התקבצו חגיגית בבית חיל האוויר בהרצליה, לציון 120 שנה לקונגרס הציוני הראשון. שם הצטלמו על רפליקה של המרפסת המפורסמת עליה עמד בנימין זאב הרצל בקונגרס בבאזל. לאירוע הגיעו אח"מים, ששמם אינו הרצל, כמו סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל, וראש עיריית הרצליה משה פדלון.

הרצליינים (צילום: רויטל טודרס – רגעי קסם) (צילום: רויטל טודרס – רגעי קסם)
הרצליינים(צילום: רויטל טודרס – רגעי קסם)
 

פורצי דרך ולב

מעל ל-30 אלף רופאים מומחי לב מכל העולם הגיעו לברצלונה לכנס האירופי השנתי לקרדיולוגיה, והתעדכנו במחקרים פורצי דרך, חידושים רפואיים-טכנולוגיים ותרופות חדשניות לבריאות הלב של חברות תרופות בינלאומיות רבות. נשיא האיגוד הקרדיולוגי הישראלי פרופ' רן קורנובסקי, ראש המשלחת, ומזכיר האיגוד פרופ' רונן רובינשטיין, שימחו לבב כשחתמו ביום הראשון לכינוס על הסכם שיתוף פעולה עם איגוד הקרדיולוגי הברזילאי - שמייצג כ-11,000 מומחי לב בברזיל.

גם המנהלות האדמניסטרטיביות של האיגוד בתיה זיו וקארן דוידסון, נכחו והתרגשו. ההסכמים, שנחתמים בכל כנס כזה, מוערכים במיליוני דולרים.

חברי המשלחות הישראלית והברזילאית. פרופ' רונן רובינשטיין (שלישי משמאל) ופרופ' רן קורנובסקי (רביעי משמאל) ()
חברי המשלחות הישראלית והברזילאית. פרופ' רונן רובינשטיין (שלישי משמאל) ופרופ' רן קורנובסקי (רביעי משמאל)
 

ינאי מדווש

יו"ר חברת הביוטכנולוגיה פרוטליקס האלוף במיל' שלמה ינאי, בעבר מנכ"ל מכתשים אגן ומנכ"ל טבע, לקח בתוקף תפקידו כיו"ר מוזיאון המדע בירושלים, את ילדיו לתערוכת האופניים הבינלאומית המוצגת במוזיאון. הילדים נהנו להביט מהצד באבא ינאי מדווש ברחבה.

שלמה ינאי ()
שלמה ינאי
 

פודיס של אור

לקראת פתיחת הפסטיבל הקולינארי פודיס בקניון שרונים בהוד השרון, כינס איש העסקים הצעיר אור קופרלי, שהוא גם מבעלי הקניון, ארבעה שפים שמשתתפים בפסטיבל: יונתן רושפלד, שגב משה, אבי לוי ודניאל זך, לסט צילומים. הוא רק לא לקח בחשבון ששגב יפתיע ויעניק טעימות מהמסעדה שלו לכולם. כך מצאו את עצמם החמישה פותחים את התיאבון.

אבי לוי, שגב משה, יונתן רושפלד, דניאל זך ואור קופרלי (צילום: לנס הפקות) (צילום: לנס הפקות)
אבי לוי, שגב משה, יונתן רושפלד, דניאל זך ואור קופרלי(צילום: לנס הפקות)
 

סוף בוקס – הכל טוב

חברת Hisense השיקה את סדרות הטלוויזיה החדשות בנוכחות אנשי עסקים באצטדיון הכדורגל בנתניה, בזמן שמכבי תל אביב התמודדה מול היריבה האוסטרית על שלב הבתים. לאחר הצגת הדגמים הוגשה לנוכחים ארוחת שף ואלכוהול נשפך בנדיבות. הסועדים והיושבים בבוקס, בהם גיא אדרי וגדי אנג'ל מבעלי Hisense, סמנכ"ל מכירות אירופה ג'ק טרי, מנכ"ל מועדון הכדורגל בן מנספורד ונציגי משפחת קובי, הבעלים של אלקטרו קובי, ראו את מכבי מנצחת. סוף בוקס – הכל טוב.

גיא אדרי ובן מנספורד (צילום: עמית שיסל) (צילום: עמית שיסל)
גיא אדרי ובן מנספורד(צילום: עמית שיסל)
 

משמחים ילדים חולים

כאלף ילדים חולים במחלות קשות הוזמנו ליום כייף בספארי ברמת גן עם בני משפחותיהם, על ידי עמותת הקו המאחד. עו"ד ישראל שינפלד, יו"ר העמותה, הרב ישראל מאיר לאו, סגן ראש העיר צחי זליכה, איש העסקים גבריאל בוזגלו, מאסטרו גיל שוחט וישי לפידות, בירכו ושימחו את הילדים.

הרב ישראל מאיר לאו ()
הרב ישראל מאיר לאו
 

תהיה גבר – תתמרח!

יונתן קרן, יוצר "מעפילים", יגיע היום לבית חנה בתל אביב, ויעניק לכל מי שירצה להקשיב הרצאה על "למה עזבתי את ההייטק כדי לרקוח מוצרי טיפוח לגברים". במרכז: הסבר של קרן על התשוקה לחיים רגועים, אהבה לים ורצון למימוש עצמי, שהביאו אותו לעזוב עבודה נחשקת בהייטק, לצאת לדרך חדשה בייצור מוצרי טיפוח לגברים, והסבר שלו למושגים כמו מקריות ואומץ.

יונתן קרן (צילום: לירון אראל) (צילום: לירון אראל)
יונתן קרן(צילום: לירון אראל)
 

נישואין חוזרים למולדבסקי

קצת רומנטיקה עסקית לא תזיק. איילה מולדבסקי פרסמה בדף הפייסבוק שלה, שלאחר 25 שנות נישואין לאיש העסקים בועז מולדבסקי, הציע לה שוב האיש נישואין. ובפעם השניה היא אמרה I do. המדור מאחל המשך חיים משותפים מאושרים ומועשרים.

איילה ובועז מולדבסקי (מתוך פייסבוק) (מתוך פייסבוק)
איילה ובועז מולדבסקי(מתוך פייסבוק)
 

אלבין חיובית מתמיד

מזל טוב לאשת העסקים גליה אלבין, שהודיעה קבל עם ופייסבוק, ש"עכשיו אני חיובית עם תעודה", לאחר שסיימה לימודיה במסלול לפסיכולוגיה חיובית.

התעודה של גליה אלבין ()
התעודה של גליה אלבין
 

מינוי: ממונה על סחר חוץ בפועלים

שרון אברמוביץ-וולשטיין מונתה לממונה על מערך הסחר חוץ ומערך מרכזי השירות של החטיבה העסקית בבנק הפועלים, ותחליף את נסים שטרית שפורש לגמלאות לאחר 26 שנות עבודה בבנק. יעקב אורבך, המשנה למנכ"ל הבנק והממונה על החטיבה עסקית, הודה ליוצא ובירך את הנכנסת.

שרון אברמוביץ-וולשטיין ()
שרון אברמוביץ-וולשטיין

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים