שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "גברים ונשים משקרים בנוגע לניסיונם המיני"
  סקר חדש מצא שגם גברים וגם נשים נוטים להקטין את מספר הפרטנרים המיניים שהם היו איתם, אבל עושים זאת מסיבות שונות לגמרי

   

  אמריקאים עושים פחות סקס מפעם

  אמריקאים עושים פחות סקס מפעם

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  אחת השאלות היותר מביכות שאפשר לשאול את הדייט או את בן הזוג הטרי שלנו היא עם כמה פרטנרים מיניים הוא היה. אני מודה שכאשר נשאלתי לגבי זה בעצמי, שיקרתי לא פעם ולא פעמיים. למה שיקרתי? אני מניחה שחששתי שהוא יחשוב שאני קלה מדי מחד, ורציתי שהוא ירגיש מיוחד יותר מאידך. לא רציתי שהוא ישנה את האופן שבו הוא תופס אותי ואת הקשר שנרקם בינינו, או שיחשוש חלילה שאני מנוסה יותר ממנו במיטה, ועוד שלל סיבות רבות ומגוונות, ובינינו, גם די הזויות. הרי זה לא באמת משנה עם כמה אנשים הייתי עד עכשיו, מה שמשנה זה שאני רוצה כרגע להיות איתך, לא כך?

   

  אבל לא רק נשים משקרות בנוגע למספר הפרטנרים המיניים שהיו להן. סקר שנערך לאחרונה על ידי אתר Dred וחקר את נושא הכנות בנוגע לעבר המיני שלנו, גילה שרובנו, נשים וגברים כאחד, משקרים בנוגע אליו. הסקר כלל 1,000 משתתפים מאירופה ומארצות הברית, אשר נשאלו שאלות בנוגע לניסיונם המיני ולמידת הפתיחות שלהם לגביו.

   

  השאלה הראשונה שנשאלו המשתתפים היא מתי הכי נכון לדבר עם בני הזוג החדשים על ההיסטוריה המינית שלנו. הרי זאת לא שיחה לדייט ראשון וגם לא לשני, אז מתי כן נכון להעלות את הנושא הזה, אם בכלל? רוב המשתתפים השיבו שזה פחות חשוב באיזה דייט זה נעשה, אבל כן חשוב לנהל את השיחה הזאת לפני שנכנסים ביחד למיטה, בעיקר כדי שנוכל להגן על עצמנו ממחלות מין לא רצויות. זה לא אומר בהכרח שחייבים לדבר על מספר הפרטנרים, אבל כן רצוי לדבר על ההיסטוריה המינית שלנו, לפחות מהשנה האחרונה.

  נשים ניהלו רישום מדוקדק יותר של מספר הפרטנרים שהיו להן (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  נשים ניהלו רישום מדוקדק יותר של מספר הפרטנרים שהיו להן(צילום: shutterstock)
   

  43% מהעונים, לעומת זאת, השיבו שאין צורך לשוחח על כך. נשים שהחזיקו בעמדה הזאת טענו שההימנעות שלהן נובעת מהחשש שמספר הפרטנרים שלהן ירתיע את בן הזוג החדש. לעומתן, גברים שהעדיפו להימנע מלשוחח על כך עושים זאת מאחר שלדבריהם, "אין טעם להעלות את הנושא כי המספר שלהם ממוצע, ולא מעניין אף אחד".

   

  ממצא מעניין נוסף שחושף הסקר הוא שיש סיכוי גבוה מאוד שגברים לא רוצים לדבר על הנושא הזה כי למעשה, אין להם מושג כמה פרטנריות היו להם. הסיבה הזו נפוצה פי 4 יותר מאשר אצל נשים, שככל הנראה מנהלות רישום מדוקדק יותר של מספר הפרטנרים שאיתם הן שכבו, או מעניקות לכל אחד מהם חשיבות רבה יותר. עוד חושף הסקר שכשהם כבר כן בוחרים לדבר על הנושא עם פרטנר חדש, נשים משקרות כלפי למטה וגברים כלפי מעלה, כשהמספר הממוצע שרובם מגיעים אליו עומד על עשרה פרטנרים בלבד.

   

  שאלה מעניינת נוספת שעלתה בסקר, נגעה במשמעות שאנחנו מעניקים לניסיון המיני של בן הזוג שלנו. רוב המשיבים ענו שמבחינתם, זה לא באמת אומר שום דבר, אבל 40% מהגברים ו-35% מהנשים השיבו שניסיון מיני רב אצל הפרטנר שלהם משמעו סקס טוב יותר. אפשר להגיד שיש כאן בהחלט מוסר כפול. מצד אחד, נשים וגברים משקרים לגבי הניסיון האישי שלהם, אבל מצד שני, הם כן מודים שסקס טוב תלוי במידת הניסיון המיני שצברנו.

   

  ומה לגבי מספר הפרטנרים הנמוך ביותר? על כך השיבו מרבית המשתתפים שמדובר בפרטנר אחד או שניים, כאשר במקרה הזה, גברים היו קצת יותר סלחנים, ומבחינתם גם פרטנר אחד נחשב ללגיטימי. נשים, לעומת זאת, מעדיפות גבר קצת יותר מנוסה במיטה, ששכב עם מינימום של חמש נשים בממוצע.

   

  בסופו של דבר, מספר הפרטנרים שהיו לכם לא באמת משנה. מה שחשוב הוא שאתם מרגישים מספיק בטוחים וטוב עם הגוף שלכם ועם מי שאתם, ומאפשרים לעצמכם ליהנות עם הפרטנר החדש שלכם בלי להכניס לשם שיפוט ודעות קדומות. הרי מה שהיה כבר היה, ואת העבר אנחנו לא יכולים לשנות. מה שאנחנו כן יכולים לשנות זה את הגישה שלנו לנושא, ורצוי שהיא תהיה כמה שיותר מכבדת ופתוחה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה ""גברים ונשים משקרים בנוגע לניסיונם המיני""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים