שתף קטע נבחר

החיות של דוֹדוֹ: אופטימיות מתוקה

כשהיה עידו ילד הוא אהב לצייר חיות שמחות, אמו שאהבה את התחושה שביטאו הציורים, החליטה לשמור עליהם ובבוא היום להפוך אותם למיזם מיוחד. "החיות של דודו" נולדו בזכות הציורים והיום הן פרויקט חברתי המביא גאווה, תעסוקה ופרנסה לעידו וחבריו הגרים בהוסטל בית אייל. תוכלו למצוא את המוצרים ביריד המתנות שהכנסותיו קודש לעמותות המציגות בו

בחסות בנק הפועלים

 

כשעידו היה בערך בגיל 10 הוא צייר חיות מתוקות שהייתה להן הבעה של שמחה ואופטימיות. "זה בעצם המצב רוח של עידו שבא לידי ביטוי בהבעה של החיות," מספרת טל בנסמן, אמו של עידו. אז עלה במוחה רעיון, לשים את הציורים האלה בצד ובבוא היום כשיגדל, להפוך את זה למיזם של מוצרים. עידו גדל והציורים שלו הפכו למוצרים מקסימים ומלאי חיות שמתאימים לא רק לילדים.

 

בואו לראות את המוצרים שיוצגו ביריד המתנות>>

 

 

"החיות של דודו" הוא עסק חברתי, המבוסס על ציוריו של עידו בנסמן, המכונה Dodo, צעיר על הספקטרום האוטיסטי, אשר צייר בילדותו חיות מתוקות, מלאות שמחה, רגש ואוופטימיות ומשקפות את מצב רוחו התמידי.

 (צילום: טל בנסמן)
(צילום: טל בנסמן)

הפרויקט הוקם במטרה להעניק לעידו ולחבריו גאווה, תעסוקה ופרנסה. במסגרת הפרויקט מועסקים 24 צעירים על הספקטרום בתפקוד נמוך ובינוני, בשנות ה-20 לחייהם, הוסטל בית אייל בכפר יונה בו גר עידו.

 (צילום: טל בנסמן)
(צילום: טל בנסמן)
 

בין המוצרים, אותם תוכלו לרכוש ביריד המתנות שיתרחש בין ה-15 ל-16 בספטמבר, ישנם: משחקים, לוחות שנה, פלייסמטים, עיצובים לחדרי ילדים ולבית, טי שרטים לילדים ומבוגרים, כרטיסי ברכה, שעוני קיר ועוד. כולם מלווים במסרים של חברות, משפחה, קבלת השונה, הכל מעולמות התוכן של עידו. כל המוצרים מיוצרים באיכות מוקפדת, גרפיקות צבעוניות ומעבירים מסר של שמחה ואופטימיות.

 (צילום: טל בנסמן)
(צילום: טל בנסמן)
 

 

היריד יתקיים בבניין הנהלת בנק הפועלים ברח' יהודה הלוי 63 בתל-אביב, ביום שישי ה-15.09.17 החל מהשעה 9:00 ועד לשעה 15:00, ובמוצאי שבת ה-16.09.17 החל מהשעה 20:30 ועד ל-23:00. חנייה בחניון בית הדר תל אביב. קיימות שתי כניסות: כניסה מיהודה הלוי וגם מרחוב הרכבת

 

בחסות בנק הפועלים

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים