שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  29 קומות, 300 דירות וגני ילדים: מגדל מגורים חדש לעובדי איכילוב
  בניין המגורים שנחנך במעמד שר האוצר כחלון ושר הבריאות ליצמן ישמש את 7,000 עובדי בית החולים. ליצמן בטקס החניכה: "הדיור נועד לעזור לרופאים ובטח למתמחים שצריכים לעבוד פחות שעות, אנחנו רוצים שהרופאים יישארו במערכת הציבורית"

   

   

  חונכים את מגדל המגורים לצוות בית החולים    (צילום: דניאל אליאור)

  חונכים את מגדל המגורים לצוות בית החולים    (צילום: דניאל אליאור)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  מגדל מגורים חדש שנבנה עבור צוות העובדים בבית החולים איכילוב בתל אביב נחנך היום (ב') בטקס מיוחד במעמד שר הבריאות יעקב ליצמן ושר האוצר משה כחלון. בית החולים, שנחשב לאחד הגדולים באזור המרכז ומעסיק 7,000 עובדים, חנך את המגדל בן ה-29 קומות שכולל 300 דירות, מעונות לילדים וקומות חניה.

   

  לפני כשנתיים וחצי פרופ' גבי ברבש, מנכ"ל בית החולים הקודם, הניח את אבן הפינה. כחצי שנה לאחר מכן נכנס פרופ' רוני גמזו לתפקידו כמנכ"ל בית החולים והמשיך את הפרויקט שנחנך היום.

  הכניסה למגדל מגורי הצוות (צילום: דניאל אליאור) (צילום: דניאל אליאור)
  הכניסה למגדל מגורי הצוות(צילום: דניאל אליאור)

  גוזרים את הסרט בבניין החדש. שר האוצר כחלון, מנכ"ל איכילוב גמזו ושר הבריאות ליצמן (צילום: דניאל אליאור) (צילום: דניאל אליאור)
  גוזרים את הסרט בבניין החדש. שר האוצר כחלון, מנכ"ל איכילוב גמזו ושר הבריאות ליצמן(צילום: דניאל אליאור)

  קבע מזוזה בבניין החדש. שר הבריאות ליצמן (צילום: דניאל אליאור) (צילום: דניאל אליאור)
  קבע מזוזה בבניין החדש. שר הבריאות ליצמן(צילום: דניאל אליאור)
   

  המשנה למנכ"ל בית החולים, יוסי שחר, שהיה אחראי על הפרויקט, אמר היום: "אני זוכר שלפני 17 שנה התחלנו תוכנית לשיפור בית החולים, אבל אז המנכ"ל הקודם עצר את הפרויקט כי הוא רצה תוכנית אב לבית החולים. גבי ברבש רצה שיהיו גם מגורים לצוות. חלפו הימים והתקציבים בוששו להגיע. אבל האוצר ומשרד החשב התחילו לסייע. הגנים לילדים התחילו לפעול בימים האחרונים ובקרוב אמורים אנשי הצוות להתחיל לאייש את הדירות".

   

  פרופ' רוני גמזו אמר: "הבניין הזה לא היה קם לולא החזון של המנכ"ל הקודם פרופ' גבי ברבש. אנחנו בית חולים ממשלתי-עירוני והחיבור של משרדי הממשלה שנותנים לנו ומסייעים לנו לתת את שירותי הרפואה הטובים והאיכותיים ביותר - הוא חשוב. לא היינו מצליחים לעשות זאת בלעדיהם. החיבור העצום הזה שיש בין כל הגורמים ממשרד האוצר, הבריאות, החשב הכללי, העירייה הוא מיוחד. לנהל בית חולים לולא תמיכתכם זו משימה קשה ובלתי אפשרית. זו לא ממשלה מנוכרת ואנחנו מרגישים בנוח לגשת למשרדים ולבקש עזרה".

   

  שר הבריאות יעקב ליצמן, שגם קבע מזוזה בבניין, אמר: "שר האוצר מוסר את נפשו על תחום הדיור הציבורי והוא עשה מה שאיש לא עשה בכל המגזרים. מערכת

  הבריאות בישראל טובה אבל יש תמיד לאן להשתפר. הדיור הזה נועד לעזור לרופאים ובטח למתמחים שצריכים לעבוד פחות שעות. אנחנו רוצים לשמר את הרופאים שיישארו במערכת הציבורית אבל ברור שבלי תקציבים זה יהיה קשה. יש לנו אינסוף ויכוחים עם האוצר אבל עוזרים לנו הרבה וזו הזדמנות להודות להם".

   

  שר האוצר משה כחלון בטקס: "אני מכיר את החשיבות של נושא הבריאות. דיברתי עם ליצמן ואמרתי לו שאני בעל ברית בתחום הבריאות. לראות כאן בית חולים שנותן חדשנות וטכנולוגיה זה מחמם את הלב. בית חולים שלא ייתן לצוות שלו את כל זה לא יוכל לעמוד בתחרות".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "29 קומות, 300 דירות וגני ילדים: מגדל מגורים חדש לעובדי איכילוב"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים