שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  משבר האבטחה בגנים בת"א: עובדי עירייה יוצבו בשערים
  בעקבות שורת אירועים חריגים ותלונות הורים על היעדר אבטחה בגני הילדים בעיר, הודיעה העירייה כי תציב החל מיום חמישי עובד קבוע שייפקח על הכניסה והיציאה בגנים שבהם אין שומר: "אנו מקווים כי תחושת הביטחון של ההורים תחזור"

   

   

  פרוץ: הכניסה לאשכול גנים בתל אביב

  פרוץ: הכניסה לאשכול גנים בתל אביב

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הסוף למחלוקת סביב אבטחת גני הילדים בתל אביב? בעקבות שורת אירועים חריגים באשכולות גנים בעיר בימים האחרונים, שבמהלכם חדרו למבנים דרי רחוב ואף נתפס בקרבת גן צעיר שברשותו סכין, ולנוכח תלונות רבות מצד ההורים, הודיעה הערב (יום ג') עיריית תל אביב כי תציב החל מיום חמישי "עובד עירייה קבוע שיפקח על הכניסה והיציאה של מבוגרים וילדים באשכולות הגנים שבהם אין שומר, בכל שעות הפעילות של הגן".

   

  לקראת תחילת שנת הלימודים הנוכחית החליטה העירייה להוציא את השומר הקבוע העומד בשער ולעבור לשיטת "אבטחה מדלגת על בסיס סיור רכוב על אופנוע".

   

  דרי רחוב בגן בת"א, אתמול ()
  דרי רחוב בגן בת"א, אתמול

   

  הודעת העירייה הגיעה לאחר דיונים ושיחות עם הורים אשר שטחו את מצוקתם בנושא האבטחה בגני הילדים. "תחושת הביטחון של ההורים חשובה לנו לא פחות מהביטחון עצמו. לכן, אנחנו מקשיבים לבקשת ההורים ולמצוקות שהעליתם. יהיה עוד זוג עיניים של מבוגר באשכול הגנים, נוסף לצוותי הגנים ומנהלת האשכול". עוד הוסיפו בעירייה כי "העובדים יעברו חפיפה וליווי על ידי קציני ביטחון של העירייה".

   

  "במצב דברים זה, בכל האשכולות בעיר יהיה שומר בכניסה. אנו מקווים כי תחושת הביטחון שלכם תחזור, ותוכלו להנות מאשכולות הגנים", מסרה העירייה. 

   

  הבוקר עובד זר מאריתריאה, שעובד באתר בנייה באזורי חן, נכנס ושהה במשך דקות ארוכות באשכול הגנים במקום. "אף אחד לא ידע למה הוא הגיע והוא פשוט הסתובב לבד בין הילדים במשך 20 דקות לפחות", סיפר נציג ועד ההורים באשכול, עו"ד שחר סקברר. "בשלב מסוים אחרי שהתחילו לשאול אותו שאלות והוא יצא מהאשכול מיוזמתו והלך לאתר בנייה סמוך".

   

   

  במקרה אחר, צעיר בן 20 מחיפה שעורר את חשדם של ההורים סמוך לאשכול ברחוב ליסין נעצר על-ידי המשטרה וברשותו נתפס סכין. אמא שהגיעה לאחר הגעת ניידות המשטרה סיפרה: "הסתובבתי ליד האשכול ואז ראיתי הרבה ניידות בגינת פייבל. כששאלתי את השוטרים מה קרה, הם אמרו שעוצרים גבר עם סכין וממש נחרדתי. כל ההורים בלחץ, הורים רצו לקחת את הילדים מהגן. אנחנו מתכוונים ביום שישי להשבית את הגנים ואפילו לצאת להפגין".

   

  אתמול כאמור נכנסו שני דרי רחוב בשעות אחר הצהריים לאשכול גני ילדים לגיל שנתיים עד 6 ברחוב דיזנגוף תל אביב, בלי שאף אחד יעצור בעדם. השניים שהו במקום במשך כ-20 דקות, הסתובבו בין הילדים במסדרונות, שוטטו בין כיתות הלימוד וישבו בפינות ההמתנה - עד שעוררו את חשד ההורים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "משבר האבטחה בגנים בת"א: עובדי עירייה יוצבו בשערים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים