שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  עסקה נוספת לאורבוטק בסין בתחום הצגים השטוחים
  החברה תספק מערכות בדיקה מתקדמות לצגי OLED גמישים ליצרנית הסינית Visionox. במהלך אוגוסט דיווחה אורבוטק על עסקה נוספת במיליוני דולרים, במסגרתה תספק מערכות מתקדמות של הדמיה, בדיקה וסריקה של מעגלים מודפסים לחברת Unimicron גרמניה

  אורבוטק הודיעה היום כי חברת Visionox, יצרנית סינית בתחום הצגים השטוחים (FPD), בחרה במערכות האוטומטיות של אורבוטק לבדיקה אופטית (AOI) עבור מפעל הייצור החדש של YUNGU Technology Co. LTD ב-Gu'an Hebei בסין לייצור צגי OLED גמישים מדור 6.

   

  הפרויקט, הנתמך ע"י חברת Visionox, כולל מס' רב של מערכות AOI עבור TFT, בנוסף למערכות בדיקה וסיווג הקשורות ל-OLED. המפעל החדש צפוי להתחיל בייצור בתחילת 2018.

   

  בין מגוון הפתרונות שתספק אורבוטק, בולט ה- Flex Series™ Orbotech Quantum, אשר ייתן מענה לאתגרים טכנולוגים בתהליכי הייצור של צגים גמישים.

  אורבוטק (צילום: אורבוטק)
  אורבוטק(צילום: אורבוטק)
   

  לדברי מינג זאנג, סגן נשיא YUNGU Technology Co. LTD, "אנו שמחים לעבוד עם אורבוטק בתהליך היישום של פתרונות הבדיקה לצגי ה-OLED. ומצפים ששיתוף הפעולה עם אורבוטק יתרום למיצובנו כיצרן צגי ה- OLED האיכותיים ביותר".

   

  אדו מיטל, מנהל תחום הצגים השטוחים של אורבוטק באיזור הפסיפיק, אמר:  "אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם חברת Visionox במתן פתרונות מתקדמים בתחום צגי OLED גמישים. אנו מאמינים שפתרון ה- Flex Series™ Orbotech Quantum שלנו יתרום משמעותית להצלחתה של חברת Visionox בהקמת המפעל החדש לייצור צגי ה-OLED עבור מכשירים אלקטרוניים אישיים".

   

  במהלך אוגוסט 2017 דיווחה אורבוטק על עסקה במיליוני דולרים בתחום תעשיית האלקטרוניקה לרכב, במסגרתה תספק מערכות מתקדמות של הדמיה, בדיקה וסריקה של מעגלים מודפסים לחברת Unimicron גרמניה עבור מפעל הייצור החדש שלה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "עסקה נוספת לאורבוטק בסין בתחום הצגים השטוחים "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים